Geplaatst op: 24-04-2025
Auteur: Marc Gerlings

Regent renoveert twee cruiseschepen

Regent renoveert twee cruiseschepen
Impressie van de signature suite die op de schepen wordt ingebouwd. Impressie: Regent Seven Seas Cruises.
Regent Seven Seas Cruises, renoveert twee schepen in 2025 en 2026. Het gaat om de Seven Seas Mariner en Seven Seas Voyager.  De Mariner mag als eerste omdat het in 2026 een wereldcruise vaart.

In lijn met Regent’s standaard voor luxe cruises worden beide schepen grondig aangepakt. Het doel: de verwachtingen van gasten op alle vlakken blijven overtreffen – van culinaire innovaties tot luxe vernieuwingen aan boord. Bij het ontwerp is gekozen voor dezelfde afwerking als op de geliefde Explorer-Class schepen, zodat de gehele vloot een consistent uitstraling krijgt. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: cruise, Regent, renovatie

CELTH



||| Nieuws |||

09/04/26
Doe mee met enquête voor Perspectief 2040
Voor de ontwikkeling van Perspectief 2040 – de nationale visie voor de bestemming Nederland – werkt NBTC samen met stakeholders in de toerisme- en recreatiesector en andere domeinen aan een nieuwe, gezamenlijke koers voor de komende jaren.
07/04/26
Camperplatform Goboony zet brandstofactie op
Het camperdeelplatform Goboony introduceert als eerste in de reiswereld een tegemoetkoming in plaats van een toeslag: bestaande klanten ontvangen €100 retour op hun brandstofkosten bij het boeken van een campervakantie.
07/04/26
Speciale kampioenskoffer voor PSV
PSV veroverde afgelopen weekend de landstitel in het betaald voetbal. Corendon viert dat als reispartner van de club mee. De touroperator maakt een speciale kampioenskoffer samen met No Boring Suitcses.
07/04/26
Venture booster voor duurzame luchtvaart
Voor start-ups die duurzame luchtvaart willen versnellen, is subsidie om expertise in te huren voor de financiering of het bereiken van de aansluiting op de markt. De beginnende ondernemers kunnen de subsidie aanvragen vanaf 2 april 2026. Het gaat om de Venture Booster kennisvouchers binnen de Tijdelijke subsidieregeling Luchtvaart in Transitie (LiT).
03/04/26
Exclusief voor leden
Stabilisering emissiehandelssysteem van invloed op luchtvaart
De Europese Commissie kiest voor een pragmatische stabilisering van het Europese emissiehandelssysteem (ETS) om prijsschokken te beperken zonder de klimaatkoers te wijzigen. Dit raakt de luchtvaart en luchthavens in Europa.
01/04/26
CEO Mieke De Schepper verlaat Sunweb Group
Sunweb Group maakte op 31 maart bekend dat Mieke De Schepper heeft besloten terug te treden als CEO en Sunweb te verlaten.
01/04/26
Exclusief voor leden
Treinen internationale Maaslijn rijden in Limburg
Reizigers in Zuid-Limburg maakten op 31 maart alvast kennis met de nieuwe Maaslijn-treinen.
31/03/26
KLM verkoopt catering
KLM en gategroup hebben een akkoord bereikt over het voornemen tot overname van KLM Catering Services (KCS) door gategroup. Na afronding van de transactie wordt gategroup voor 75% eigenaar van KCS; KLM behoudt een belang van 25%.

||| Agenda |||

Momenteel geen berichten aanwezig.