Haya Hotels automatiseert incheckproces met GuestWave
Image by Matthias Zeitler from Pixabay Haya Hotels in Den Haag heeft in samenwerking met GuestWave het incheckproces volledig gedigitaliseerd. Dit heeft geleid tot een sneller en efficiënter registratieproces voor gasten. Sinds de implementatie heeft 86% van de gasten online ingecheckt voordat ze arriveerden, en is het aantal incidenten met eigendomsschade, diefstal en ongewenste feestjes met 97% gedaald.Digitalisering als antwoord op uitdagingen in de hotelsectorVoorheen verliep het incheckproces bij Haya Hotels handmatig via chat. Dit was tijdrovend en verhoog...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: horeca, hotels, digitalisering
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
10/06/26
Nieuwe thematische fietsroute van 48 km rond de Romeinen in Garderen. De route wordt op zaterdag 20 juni 2026 officieel geopend bij de Beeldentuin Garderen.
|
10/06/26
Op het European Sustainable Tourism Mobility Forum, georganiseerd aan de Breda University of Applied Sciences, klonk een duidelijke boodschap vanuit Brussel. EU-commissaris voor Transport en Toerisme Apostolos Tzitzikostas verscheen via een videoboodschap en kondigde aan dat de Europese Commissie dit jaar de eerste Europese toerismestrategie ooit zal presenteren.
|
09/06/26
In mei 2026 waren consumentengoederen en -diensten 3,5 procent duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat komt vooral door duurdere vliegtickets en hogere prijzen voor vakantieparken.
|
09/06/26
Onder de Boom is geopend. Na maandenlang groots verbouwen van de voormalige Boschvijver vond afgelopen woensdag de feestelijke opening voor genodigden plaats. Vanaf nu is iedereen welkom in onze boslounge, die ook voor zakelijke evenementen is ingericht.
|
09/06/26
Miniworld Rotterdam, de grootste indoor modelwereld van Nederland is failliet. Dat blijkt uit een brief aan de leveranciers van de attractie. Ook de website meldt dat het 'wegens omstandigheden voor onbepaalde tijd gesloten'.
|
08/06/26
Koning Willem-Alexander heeft Kees Moeliker benoemd tot Ridder in de Orde van de Oranje-Nassau. De oud-directeur van het Natuurhistorisch Museum Rotterdam kreeg de koninklijke onderscheiding op ‘Dead Duck Day’ vrijdag 5 juni tijdens zijn feestelijke afscheidsreceptie uitgereikt door locoburgemeester Tim Versnel.
|
08/06/26
Trend hotelboekingen: warm weer zorgt voor daling boekingen
|
08/06/26
Vakantieparkenketen Landal heeft ook over 2025 verlies geleden. De samenvoeging met Roompot drukt nog altijd zwaar op de resultaten, onder meer door forse reorganisatielasten en afschrijvingen op de waarde van diverse parken.
|
|
10/06/26 t/m 13-06-26
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
|
18/06/26
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
|
23/06/26
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
|
25/06/26
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
|
26/06/26
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
|
|