Geplaatst op: 06-02-2025
Auteur: Marc Gerlings

Nationale campermarkt

Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen. 

Particulieren kunnen van 10:00 tot 16:00 hun 2e hands camper aanbieden. Er is plaats voor ruim 200 campers. Daarmee is dit de grootste particuliere campermarkt van Europa. Reserveren van camperplaatsen wordt vanaf begin februari mogelijk, meldt de organisatie. 

De Nationale Campermarkt is verder uitgegroeid tot een inspirerende dag voor iedereen die van ‘camperen’ en kamperen houdt. Er is een gezellige braderie, een gezellige foodmarkt en – voor het eerst – een unieke Vintage Vrijmarkt waar particulieren 2e hands camper- en kampeerspullen kunnen aanbieden. 
NKC verzorgt doorlopend workshops die interessant zijn voor iedereen die een camper wil kopen of verkopen. Daarnaast is er de mogelijkheid om campers te wegen en te keuren. Ook zijn er NKC-Adviseurs aanwezig te helpen bij de koop en verkoop van campers.

De Nationale Campermarkt is een initiatief van Tweedehandscamper.nl in samenwerking met NKC. Het evenement heeft tot doel om particulieren op één moment en op een inspirerende manier met vraag en aanbod van 2e hands campers bij elkaar te brengen. Tot half maart geldt er zowel voor aanbieders van campers als voor bezoekers een Early Bird tarief van EUR 5.50 (in plaats van 7,50) voor bezoekers en EUR 37,50 (in plaats van 45,-) voor particuliere aanbieders van campers.

Meer informatie en tickets te vinden op www.nationalecampermarkt.nl
Trefwoorden: camper, kamperen

CELTH



||| Nieuws |||

12/12/25
KLM wil dat vliegbelasting wordt geïnvesteerd in SAF
KLM steunt de oproep van het vandaag verschenen Wennink-rapport dat gericht is op het sterker maken van de Nederlandse economie in de komende tien jaar, ‘De route naar toekomstige welvaart’ dat de overheid investeert in een nationaal SAF-fonds. KLM ziet het als kans om meer duurzaam vliegen mogelijk te maken. Het vraagt zelfs om de opbrengsten van de vliegbelasting te investeren in SAF.
12/12/25
Exclusief voor leden
Eerste Corendon Courage Awards uitgereikt
Touroperator Corendon heeft op 11 december tijdens MASTERS EXPO de winnaars van de allereerste Corendon Courage Awards bekendgemaakt. Met deze nieuwe prijzen geeft Corendon een podium aan vijf bijzondere persoonlijkheden die uitblinken in moed en daadkracht in de categorieën Creative Artist, Sports, Fearless Founder, Impact Hero en de Oeuvre Award.
10/12/25
KLM verbouwt Embraer 195-2
Op 6 december is de eerste vernieuwde Embraer 195-2 van KLM Cityhopper ingezet op de vlucht naar Porto. Alle 22 Embraer 195-2’s krijgen 4 extra stoelen in de Economy Class. Zo kan KLM Cityhopper meer passagiers vervoeren en daarmee meer inkomsten genereren.
03/12/25
Combinatie vliegreizen Azië met Asia Pass
Luchtvaartmaatschappij Emirates introduceert de Emirates Asia Pass. Dit is een nieuwe flexibele manier om meerdere bestemmingen in Zuidoost-Azië te ontdekken. Met één boeking kunnen reizigers hun eigen route uitstippelen.
02/12/25
Vaccinatiepunt in Leeuwarden voor reizigers
Vaccinatiepunt opende op 1 december een nieuwe vestiging in Leeuwarden, waar reizigers terecht kunnen voor actuele reisvaccinaties en advies op maat.
01/12/25
Exclusief voor leden
Juridische stappen tegen buitensporig dure verkopers OV-chip
Reizigersvereniging Rover en Translink stappen naar de rechter om een einde te maken aan de laatste websites die de OV-chipkaart nog tegen buitensporig hoge tarieven verkopen.
28/11/25
Exclusief voor leden
Verrassende stijging gebruik Eurovelo routes
Verrassend omdat de afgelopen jaren er weinig groei of stabilisatie zat in het gebruik van deze Europese fietsroutes. Tussen januari en augustus 2025 nam het verkeer met 5,6% toe ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. De EuroVelo 4 – Route Centraal-Europa, die het continent van west naar oost doorkruist, kende de hoogste groei met een indrukwekkende 26%.
27/11/25
Bezuiniging op openbaar vervoer tegengehouden
De Tweede Kamer heeft vandaag besloten om geplande bezuinigingen op het openbaar vervoer in 2026 en 2027 tegen te houden. Dat betekent dat er in totaal €448 miljoen beschikbaar blijft om het openbaar vervoer in heel het land op peil te houden.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...