Geplaatst op: 06-02-2025
Auteur: Marc Gerlings

Nationale campermarkt

Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen. 

Particulieren kunnen van 10:00 tot 16:00 hun 2e hands camper aanbieden. Er is plaats voor ruim 200 campers. Daarmee is dit de grootste particuliere campermarkt van Europa. Reserveren van camperplaatsen wordt vanaf begin februari mogelijk, meldt de organisatie. 

De Nationale Campermarkt is verder uitgegroeid tot een inspirerende dag voor iedereen die van ‘camperen’ en kamperen houdt. Er is een gezellige braderie, een gezellige foodmarkt en – voor het eerst – een unieke Vintage Vrijmarkt waar particulieren 2e hands camper- en kampeerspullen kunnen aanbieden. 
NKC verzorgt doorlopend workshops die interessant zijn voor iedereen die een camper wil kopen of verkopen. Daarnaast is er de mogelijkheid om campers te wegen en te keuren. Ook zijn er NKC-Adviseurs aanwezig te helpen bij de koop en verkoop van campers.

De Nationale Campermarkt is een initiatief van Tweedehandscamper.nl in samenwerking met NKC. Het evenement heeft tot doel om particulieren op één moment en op een inspirerende manier met vraag en aanbod van 2e hands campers bij elkaar te brengen. Tot half maart geldt er zowel voor aanbieders van campers als voor bezoekers een Early Bird tarief van EUR 5.50 (in plaats van 7,50) voor bezoekers en EUR 37,50 (in plaats van 45,-) voor particuliere aanbieders van campers.

Meer informatie en tickets te vinden op www.nationalecampermarkt.nl
Trefwoorden: camper, kamperen

CELTH



||| Nieuws |||

06/03/26
Exclusief voor leden
Bijna 40 miljard euro omzet voor Lufthansa
Bijna 40 miljard omzet en onder meer 135 miljoen passagiers zorgen voor 2 miljard euro aan winst ove...
26/02/26
Exclusief voor leden
Versnelling digitale oplossingen in vervoer en mobiliteit
Mobiliteit maakt een versnelling in digitale oplossingen door blijkt vlak voor de vakbeurs Intertraffic Amsterdam 2026. Het autonoom rijden, oplossingen voor parkeren en druk op de binnensteden leiden naar nieuwe verbanden.
25/02/26
8 op de 10 Nederlanders wil komende zomer op vakantie
Ondanks stijgende prijzen en een onrustige wereld blijft het vakantiesentiment onder Nederlanders hoog. Komend zomerseizoen wil 82% van de Nederlanders op vakantie. Dit blijkt uit grootschalig consumentenonderzoek dat Trends & Tourism eind januari en begin februari door Dynata heeft laten uitvoeren naar vakantieplannen van een week of langer voor het komende zomerseizoen (mei t/m oktober 2026).
25/02/26
Exclusief voor leden
Toolkit helpt werkgevers minder zakelijk te vliegen
Een toolkit van Coalitie Anders Reizen moet werkgevers aanzetten om het personeel en directies minder te laten vliegen voor de zaak.
24/02/26
Exclusief voor leden
Naar Curaçao voor concert Joling
Mondi Beach Club Curaçao vormt op 5 maart het tropische decor van een nagenoeg uitverkochte editie van Only Joling. Artiest Gerard Joling staat die avond met zijn liveband voor 1.500 bezoekers, met uitzicht op de Caribische zee. Een bewuste keuze van het Corendon management.
23/02/26
Exclusief voor leden
Travelling Britain in Nederlandse handen
Travelling Britain, de Duitse specialist voor individuele reizen naar Groot-Brittannie en Ierland gaat over in Nederlandse handen. Dat maakte Tim Bennett, eigenaar en oprichter van Travelling Britain bekend: “na een lange periode, waarin we elkaar leerden kennen en appreciëren, ben ik blij mijn levenswerk te kunnen overdragen aan Rein De Laat, die Travelling Britain als nieuwe eigenaar vanaf nu verder zal uitbouwen en internationaliseren.”
18/02/26
Airbnb introduceert ‘Nu boeken, later betalen’ voor Nederlandse reizigers
Airbnb lanceert een nieuwe betalingsoptie voor Nederlandse gasten die wereldwijd verblijven boeken. Met de functie ‘Nu boeken, later betalen’ kunnen reizigers hun accommodatie alvast vastleggen zonder direct af te rekenen. De optie is beschikbaar bij in aanmerking komende accommodaties met gemiddelde of flexibele annuleringsvoorwaarden en moet zorgen voor meer flexibiliteit voor gasten én meer boekingskansen voor hosts.
17/02/26
Schiphol verwacht meer reizigers in 2026 met stillere vliegtuigen
Royal Schiphol Group heeft over 2025 sterke operationele en financiële resultaten gepubliceerd. Het jaar werd gekenmerkt door een verdere verschuiving naar stillere vliegtuigen, een stijgende passagierstevredenheid en aanzienlijke investeringen in de kwaliteit van de luchthaven.