Recreatie in Gelderland onder de loep genomen
De provincie Gelderland heeft laten onderzoeken hoe inwoners van Gelderland hun vrije tijd besteden en wat hun mening is over de recreatiemogelijkheden in de provincie. Ook het draagvlak voor recreatie in de eigen regio is onderzocht.Voor de uitvoering is het Gelderland Panel ingezet. Aan het onderzoek hebben in het voorjaar van 2024 in totaal 2.175 respondenten meegewerkt.Hoge deelname aan recreatieve activiteitenEen ruime meerderheid van de ondervraagden (97%) heeft de afgelopen 12 maanden in Gelderland de vrije tijd ...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Topics:Attractieparken, Beleid, Cultuur, Dagrecreatie, Evenementen, Horeca, Natuur, Retail, Sport, Watersport, Wellness
Trefwoorden: dagrecreatie, cultuur, vrijetijdsactiviteiten, wandelen, fietsen, waterrecreatie, sport, winkelen, wellness, evenementen, attractieparken, natuur, horeca, duurzaam toerisme, beleid, gelderland
|
|
19/06/25
Corendon werkt sinds mei samen met het internationale platform ResiRest. ResiRest biedt food-excursies in onder meer de Turkse regio Antalya aan. Een uitrol naar andere destinaties staat op de planning.
|
16/06/25
Op 13 juni heeft PMV, de Participatiemaatschappij Vlaanderen een overeenkomst bereikt met het Canadese pensioenfonds Ontario Teachers’ Pension Plan, OTPP, om haar onrechtstreeks belang in Brussels Airport Company te verwerven.
|
16/06/25
34 procent van de Nederlandse vrouwen vindt autorijden in het buitenland spannend, terwijl 82 procent van de mannen gerust achter het stuur stapt.
|
13/06/25
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
|
13/06/25
Corendon en de reisplatformen Prijsvrij Vakanties en D-reizen slaan opnieuw de handen ineen. Vanaf nu is het volledige reisaanbod van Corendon – inclusief de labels By June, Stip Reizen en GOfun – weer beschikbaar via de websites van Prijsvrij en D-reizen, evenals in de fysieke winkels van D-reizen.
|
12/06/25
Als gevolg van een regionale staking, rijden op vrijdag 13 juni geen NS-treinen in grote delen van Noord- en Zuid-Nederland. Deze staking heeft mogelijk ook impact op reizigers in de rest van Nederland.
|
11/06/25
De omzet van de zakelijke dienstverlening groeide in het eerste kwartaal van 2025 met 3,0% ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. De reisbranche was met een groei van 8,8% de sterkste groeier.
|
10/06/25
Eurostar heeft voor het derde jaar op rij positieve eindejaarsresultaten en groeicijfers gemeld. Interessanter is het feit dat met de vernieuwing van de treinstellen ook nieuwe bestemmingen zijn aangekondigd in het hart van Europa.
|
|
27/08/25
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
|
22/09/25
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
|
|