Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 20-12-2024
Auteur: Marc Gerlings

Landal bouw Landal Olde Kottink (66 accommodaties)

Landal: 'kleinschalig park'

Landal bouw Landal Olde Kottink (66 accommodaties)
Luchtfoto Landal Olde Kottink. Foto: Landal
Landal bouwt aan de 66 accommodaties van het park Landal Olde Kottink. Dit vakantiepark gaat open in april 2025.

Landal Olde Kottink ligt in het coulisselandschap van Twente. Vanuit de 66 duurzame en luxe recreatievillas is er vrij uitzicht op de natuur. De woningen voor 2, 4 en 6 personen zijn zo ontworpen en worden zo geplaatst dat zij een onderdeel worden van de omringende natuur en omgeving. 

De woningen zijn voorzien van moderne technieken, veel luxe en comfort. De kavels zijn ruim met een gemiddelde oppervlakte van 550 m². De recreatievilla’s worden gebouwd door de aannemer die vaak de nieuwe parken bouwt van Landal, het bouwbedrijf Van Wijnen. 

De centrale voorzieningen zoals receptie, een kleine indoorplay speelruimte en wellness zijn direct bij de ingang van het park te vinden. Hier haal je ’s ochtends verse broodjes en streekproducten. De wellnessruimte is een echte bezienswaardigheid en is voorzien van alle moderne gemakken. Na een lange wandeling kun je hier relaxen in de sauna, Turks stoombad of het bubbelbad. Honden zijn van harte welkom in de speciale woningen geschikt voor huisdieren.

Natura 2000 gebied Dinkel

Landal Olde Kottink ligt tegen een Natura 2000-gebied aan de rivier de Dinkel. De omgeving biedt veel mogelijkheden voor wandelaars en fietsers; de Twentse bossen, heidevelden, zandverstuivingen, rivieren, beekjes, houtwallen, graanvelden, chique landgoederen en schilderachtige dorpjes zijn allemaal een bezoek waard. De bestemming is dicht bij de Duitse grens.

Landal Olde Kottink is sinds 19.december 2024 te boeken via www.landal.nl. De eerste aankomst van gasten is op 4 april 2025.
Trefwoorden: vakantiepark, Landal, Twente, kleinschalig

CELTH



||| Nieuws |||

22/05/25
easyJet blikt terug en gaat positief de zomer in
Luchtvaartmaatschappij easyJet verwacht een winstgroei voor het volledige boekjaar 2025. Dit is mede te danken aan een lichte verbetering van de resultaten in de winter en een toenemende vraag naar vluchten en vakanties in de komende zomer. easyJet Holidays gaat naar verwachting sterk groeien.
22/05/25
Exclusief voor leden
Brussels Airport Fund open voor duurzame initiatieven rondom de luchthaven
Voor het derde jaar op rij steunt het Brussels Airport Fund, beheerd door de Koning Boudewijnstichting, duurzame projecten in de omgeving van de luchthaven.
21/05/25
Ryanair rapporteert winstdaling ondanks recordaantal passagiers
Luchtvaartmaatschappij Ryanair heeft over het afgelopen boekjaar (2024-2025) een winst na belasting van €1,61 miljard gerapporteerd. Dit is een daling ten opzichte van de €1,92 miljard winst in het voorgaande jaar. Ondanks de winstdaling vervoerde de Ierse prijsvechter een recordaantal van 200 miljoen passagiers, een stijging van 9% ten opzichte van het jaar ervoor.
21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
19/05/25
Exclusief voor leden
Verrassend: treinen goedkoper dan vliegen
Verrassend onderzoek van spaarplatform Raisin dat ziet dat Europese vliegreizen veel duurder zijn dan treinreizen. Een gezin betaalt gemiddeld 62% meer voor het vliegtuig dan met de trein. In 2025 zijn treinreizen in de zomer gemiddeld even duur als in 2024, maar vliegen is 6% duurder geworden. Het maakt wel uit of je met Eurostar of Deutsche Bahn reist.
16/05/25
Exclusief voor leden
Taiwan opent toeristisch informatiecentrum in Amsterdam
Met de officiële opening van het Taiwan Tourism Information Center (TTIC) in Amsterdam op 15 mei 2025 zet de Taiwan Tourism Administration (TTA) een grote stap om haar positie op de Nederlandse toeristische markt te versterken.
15/05/25
Exclusief voor leden
30% van de Nederlanders kan niet met vakantie zonder vakantiegeld
Komende week wordt het vakantiegeld weer overgemaakt naar miljoenen Nederlanders. Waar de één al koffers aan het pakken is, kijkt de ander of er nog geld overblijft voor een uitje ná het betalen van de vaste lasten.
13/05/25
De vernieuwde LF Basiskaart is er - onmisbare kaartenset voor fietsvakanties
Stichting Landelijk Fietsplatform lanceert een vernieuwde versie van de populaire fietsatlas met een actueel overzicht van alle LF-routes en knooppunten.

||| Agenda |||

26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...