Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 19-11-2024
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

KLM breidt intercontinentale netwerk uit met drie nieuwe bestemmingen

KLM breidt intercontinentale netwerk uit met drie nieuwe bestemmingen

KLM breidt haar intercontinentale netwerk uit met nieuwe diensten tussen Amsterdam en San Diego (VS), Georgetown (Guyana) en Hyderabad (India). Vanaf 8 mei 2025 voert KLM drie wekelijkse directe vluchten uit op de route Amsterdam-San Diego, waarmee dit de 22ste directe KLM-verbinding tussen Amsterdam en Noord-Amerika is. De route Amsterdam-Georgetown wordt vanaf 4 juni 2025 uitgevoerd met twee wekelijkse vluchten, met op de heenreis een korte tussenstop op Sint Maarten. Vanaf 2 september 2025 zijn er drie wekelijkse directe vluchten op de route Amsterdam-Hyderabad, waarmee het de vierde directe verbinding is tussen Amsterdam en India.


De Californische stad San Diego vertegenwoordigt een grote, onbediende markt voor de joint venture van Air France, KLM, Delta en Virgin Atlantic met een gestage groei in het afgelopen decennium. Georgetown is de hoofdstad van Guyana en is eveneens een snelgroeiende markt. Hyderabad is de hoofdstad van de Indiase staat Telangana en staat bekend als de ‘farmaceutische hoofdstad van India’. Met deze nieuwe routes blijft KLM haar aanwezigheid in de wereld versterken, waarbij ze haar klanten meer reismogelijkheden biedt en inspeelt op een groeiende en dynamische markt.


Vluchtschema’s

Amsterdam-San Diego

Vanaf 8 mei 2025 voert KLM drie wekelijkse vluchten uit op dinsdag, donderdag en zondag met de Boeing 787-9. Dit vliegtuig biedt 30 stoelen in World Business Class, 21 stoelen in Premium Comfort Class en 224 stoelen in Economy Class.

  • KL639 vertrekt vanaf Amsterdam Schiphol Airport (AMS) om 9.50 uur en arriveert op San Diego International Airport (SAN) om 12.00 uur lokale tijd.
  • KL640 vertrekt vanaf San Diego International Airport om 13.55 uur lokale tijd en arriveert de volgende dag om 9.15 uur op Amsterdam Schiphol Airport.

Amsterdam-Georgetown

Vanaf 4 juni 2025 voert KLM twee wekelijkse vluchten uit op woensdag en zaterdag met de Airbus 330-200. Dit toestel biedt 18 stoelen in World Business Class en 246 stoelen in Economy Class.

  • KL789 vertrekt vanaf Amsterdam Schiphol Airport om 10.00 uur en arriveert op Sint Maarten (SXM) om 13.00 uur lokale tijd. Vervolgens vertrekt deze vlucht om 14.20 uur lokale tijd vanaf Sint Maarten en arriveert op Cheddi Jagan International Airport (GEO) om 16.35 uur lokale tijd.
  • KL789 vertrekt vanaf Georgetown om 17.55 lokale tijd en arriveert de volgende dag op Amsterdam Schiphol Airport om 9.15 uur.

Amsterdam-Hyderabad

Vanaf 2 september 2025 voert KLM drie wekelijkse vluchten uit op dinsdag, vrijdag en zondag met de Boeing 777-200ER. Dit vliegtuig biedt 35 stoelen in World Business Class, 24 stoelen in Premium Comfort Class en 229 stoelen in Economy Class.

  • KL873 vertrekt vanaf Amsterdam Schiphol Airport om 11.40 uur en arriveert op Rajiv Gandhi International Airport (HYD) om 00.30 uur lokale tijd.
  • KL874 vertrekt vanaf Hyderabad om 2.20 uur lokale tijd en arriveert dezelfde dag op Amsterdam Schiphol Airport om 8.40 uur.
Trefwoorden: KLM, uitbreiding, nieuwe bestemmingen

CELTH



||| Nieuws |||

18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.
16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.
05/06/25
Exclusief voor leden
Strategische samenwerking Unseen en Art Rotterdam
De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
05/06/25
European Running Championships 2029 in Utrecht
Op World Running Day (4 juni) kwam mooi nieuws van European Athletics naar buiten. Utrecht wordt gastheer van de derde editie van de Europese Kampioenschappen Hardlopen, die in mei 2029 plaatsvinden.
03/06/25
Herre Dijkema vertrekt als directeur toerisme veluwe arnhem nijmegen
Herre Dijkema stapt per 1 augustus 2025 over naar de rol van directeur van de Koninklijke NRVD.
03/06/25
Klimrijk Brabant verwelkomt 15.000ste bezoeker tijdens jubileumjaar
Het vijftienjarig jubileum van het park was een mooie aanleiding om de 15.000ste bezoeker extra in het zonnetje te zetten.
03/06/25
Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie
Recreatie Vakbeurs heeft Villa Pardoes benoemd tot officieel goede doel voor de beurseditie die zal plaatsvinden op 11, 12 en 13 november 2025.