Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 09-09-2024
Auteur: Marc Gerlings

Grootste sportevenement van Nederland zit krap in vrijwilligers

Grootste sportevenement van Nederland zit krap in vrijwilligers
Dam tot Dam nog op zoek naar vrijwilligers. Foto Le Champion.
In het weekend van 21 en 22 september zal het Dam tot Dam Weekend weer plaatsvinden. Met ruim 80.000 deelnemers is dit het sportiefste weekend van Nederland. Er zijn niet genoeg vrijwilligers om dat allemaal te begeleiden.

Sportorganisatie Le Champion is druk bezig om de evenementen voor te bereiden en te zorgen dat duizenden deelnemers gaan genieten van hun sportprestatie. Op zaterdag organiseert Le Champion de Pink Ribbon Dam tot Dam Wandeltocht en in de avond de Damloop by night. Op zondag vinden de Saxo Dam tot Dam FietsClassic en de traditionele NN Dam tot Damloop plaats. Ruim 1.500 vrijwilligers, groepen en (sport)verenigingen helpen jaarlijks mee om deze evenementen tot een geweldig succes te maken.

Vrijwilligerstaken

Eigenlijk is voor alle taken een tekort. Organisator Le Champion zoekt nog naar vrijwilligers die willen en kunnen helpen bij dit prachtige weekend. Op een verzorgingspost, als verkeersregelaar, als uitpijler, helpen bij de opbouw, helpen op het parcours en bij vele mooie andere taken.

Vrijwilligers ontvangen een lunchpakket, een herinneringsshirt, koffie/ thee, een gezellige maaltijd na afloop (op zondag) en natuurlijk een  gezellige en dankbare dag. Ook krijgen vrijwilligers de reiskosten vergoed. Vrijwilligers kunnen helpen op één of meerdere dagen. Ook als ze met een groep vrienden, collega’s of familie willen helpen, is dat mogelijk.
Trefwoorden: evenement, vrijwilliger, sport

CELTH



||| Nieuws |||

16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.
05/06/25
Exclusief voor leden
Strategische samenwerking Unseen en Art Rotterdam
De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
05/06/25
European Running Championships 2029 in Utrecht
Op World Running Day (4 juni) kwam mooi nieuws van European Athletics naar buiten. Utrecht wordt gastheer van de derde editie van de Europese Kampioenschappen Hardlopen, die in mei 2029 plaatsvinden.
03/06/25
Herre Dijkema vertrekt als directeur toerisme veluwe arnhem nijmegen
Herre Dijkema stapt per 1 augustus 2025 over naar de rol van directeur van de Koninklijke NRVD.
03/06/25
Klimrijk Brabant verwelkomt 15.000ste bezoeker tijdens jubileumjaar
Het vijftienjarig jubileum van het park was een mooie aanleiding om de 15.000ste bezoeker extra in het zonnetje te zetten.
03/06/25
Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie
Recreatie Vakbeurs heeft Villa Pardoes benoemd tot officieel goede doel voor de beurseditie die zal plaatsvinden op 11, 12 en 13 november 2025.
03/06/25
Van Hooff voorzitter Talent Alliantie
Jeroen van Hooff, CEO Koninklijke Jaarbeurs, is benoemd tot nieuwe voorzitter van de Utrecht Talent Alliantie (UTA). Van Hooff volgt bestuursvoorzitter Hogeschool Utrecht Wilma Scholte op Reimer op.