Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 14-08-2024
Auteur: Redactie
NRIT

Noordwijk verwelkomt 12.000ste passagier in de Beach Shuttle

Noordwijk verwelkomt 12.000ste passagier in de Beach Shuttle
Foto: Noordwijk Marketing / Gidie Vogels

Noordwijk heeft vandaag de 12.000ste passagier van de Beach Shuttle verwelkomd. Wethouder Theo Alkemade en directeur-bestuurder van Noordwijk Marketing, Tim Bottelberghe, zetten de gelukkige passagiers, Paul en Jolande van Wetten uit Koudekerk a/d Rijn, in het zonnetje. Zij ontvingen een rijk gevulde strandtas als blijk van waardering.

De Beach Shuttle, die al veertien zomerseizoenen actief is, lijkt in 2024 af te stevenen op een nieuw bezoekersrecord. Ondanks een matige start van de zomer, kiezen steeds meer mensen voor het gemak van de gratis pendeldienst naar het strand. De shuttle rijdt in de weekenden, doordeweeks bij mooi weer en tijdens grote evenementen.

Wethouder Alkemade benadrukte het belang van de shuttle voor de veiligheid en bereikbaarheid van Noordwijk op drukke stranddagen. "Dankzij de inzet van de bus wordt de verkeers- en parkeerdrukte een stuk beheersbaarder,” aldus Alkemade.

Op 13 augustus was het de 28ste rijdag van de Beach Shuttle in 2024. Ter vergelijking: in 2023 waren er 32 rijdagen met 10.979 passagiers en in het recordjaar 2022 waren er 40 rijdagen met 13.956 passagiers. De shuttle, verzorgd door Brouwer Tours, rijdt nog tot en met 1 september.

Trefwoorden: dagrecreatie, kustgebieden, Zuid-Holland, stranden, bereikbaarheid, mobiliteit, openbaar vervoer

CELTH



||| Nieuws |||

18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.
16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.
05/06/25
Exclusief voor leden
Strategische samenwerking Unseen en Art Rotterdam
De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
05/06/25
European Running Championships 2029 in Utrecht
Op World Running Day (4 juni) kwam mooi nieuws van European Athletics naar buiten. Utrecht wordt gastheer van de derde editie van de Europese Kampioenschappen Hardlopen, die in mei 2029 plaatsvinden.
03/06/25
Herre Dijkema vertrekt als directeur toerisme veluwe arnhem nijmegen
Herre Dijkema stapt per 1 augustus 2025 over naar de rol van directeur van de Koninklijke NRVD.
03/06/25
Klimrijk Brabant verwelkomt 15.000ste bezoeker tijdens jubileumjaar
Het vijftienjarig jubileum van het park was een mooie aanleiding om de 15.000ste bezoeker extra in het zonnetje te zetten.
03/06/25
Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie
Recreatie Vakbeurs heeft Villa Pardoes benoemd tot officieel goede doel voor de beurseditie die zal plaatsvinden op 11, 12 en 13 november 2025.