Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 07-08-2024
Auteur: Marc Gerlings

Tweedaagse Campervan Days is geen standaard beurs maar een beleving

Tweedaagse Campervan Days is geen standaard beurs maar een beleving
Campagnebeeld Campervan Days 2024.
Tien vooraanstaande Nederlandse campermerken en NKC organiseren de Campervan Days op 12 en 13 oktober 2024. Een nieuw evenement dat geen beurs maar een beleving moet zijn voor nieuwe camperaars.

De Campervan Days worden gehouden bij Netl camping Kallumaan in Kraggenburg. Het initiatief is genomen door VAN-Jorn, Outbase campervans, Woodpecker Campers en wordt gesteund door NKC (Nederlandse Kampeerauto Club). 

Tijdens dit tweedaagse evenement krijgen bezoekers de kans om Nederlandse buscampers en kampeerbussen van dichtbij te bewonderen en te ervaren. Campervan Days biedt meer dan een traditionele beurs. Het is een belevenis waar bezoekers het camperen zelf kunnen ervaren, de verschillende merken kunnen vergelijken en zelfs kunnen overnachten in een van de campers. Dit alles gebeurt in de natuurlijke habitat van de camper, omringd door prachtige natuur.

Geen beurs maar festival

Tim van Broekhoven van Outbase campervans gaat uit van het idee dat mensen de campers willen ervaren. "Camperen heeft al jaren geleden een vlucht genomen en is voor vele mensen een droom. Door dit event te organiseren kan iedereen zelf beleven hoe het is om te camperen, wat voor mooie Nederlandse camperbussen er gemaakt worden en genieten van de natuur. We zetten een uniek event neer met een festival-sfeer waar je zelfs kunt blijven slapen in een van de deelnemende campers. Zo kun je echt op zoek naar jouw nieuwe camper op de plek waar je deze straks ook daadwerkelijk gaat gebruiken.”.

Naast het bewonderen van de campers, kunnen bezoekers ook persoonlijk de camperproducenten ontmoeten. Dit is dé gelegenheid om alles te ontdekken over de mooiste merken, de filosofie achter het ontwerp te leren kennen, verhalen te delen en zelfs om een biertje te drinken rondom het kampvuur. Aanwezige camperproducenten zijn: Amstervan, Campr, Cest La Vie Campers, Leaf Campervans, Overland campers, Outbase campervans, Tonke, VAN-Jorn, Ventje en Woodpecker Campers.

Blijf het weekend

Bezoekers kunnen via www.campervandays.nl tickets kopen voor een dag of het hele weekend. Naast de tentoongestelde campervans, kunnen bezoekers ook blijven slapen op camping Netl, in hun eigen kampeermiddel, een campervan van de organisatie of in een gehuurde accommodatie van camping Netl.

Trefwoorden: camper, kamperen,

CELTH



||| Nieuws |||

19/05/25
Wisselend beeld Gelders dagbezoek in meivakantie
In de meivakantie hebben attracties op de Veluwe, in de regio Arnhem en het Rijk van Nijmegen meer bezoek ontvangen dan een jaar eerder. Het was wel rustiger in de binnensteden en in de natuur. Er waren meer bezoekers uit andere regio’s.
19/05/25
Biesbosch MuseumEiland verbetert toegankelijkheid voor mindervalide bezoekers
Biesbosch MuseumEiland heeft nieuwe stappen gezet om het Nationaal Park en het museum toegankelijker te maken voor bezoekers met een fysieke beperking. Ook zijn meer bankjes geplaatst.
16/05/25
Pontjesdagen 2025 populairder dan ooit
De Pontjesdagen, het jaarlijkse fietsevenement langs en over de Maas, beleven dit jaar een ware groeispurt. Waar in 2024 nog 252 fietspakketten werden verspreid, zijn dat er dit jaar al 3.000. De pakketten, met routes, voordeelbonnen en tips, zijn populair bij recreatieve fietsers.
14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.
13/05/25
Keukenhof kijkt terug op een stralend seizoen
Ruim 1,4 miljoen bezoekers vanuit de hele wereld brachten een bezoek aan de keukenhof en beoordeelden het bezoek met een 8,7.
13/05/25
De vernieuwde LF Basiskaart is er - onmisbare kaartenset voor fietsvakanties
Stichting Landelijk Fietsplatform lanceert een vernieuwde versie van de populaire fietsatlas met een actueel overzicht van alle LF-routes en knooppunten.
12/05/25
Ruim 200 stranden en jachthavens ontvangen Blauwe Vlag in 2025
In 2025 mogen maar liefst 202 locaties de Blauwe Vlag voeren. Vorig jaar waren het er nog 195. Het gaat om 145 jachthavens, 50 stranden en 7 binnenstranden.
09/05/25
Subsidies uit regiodeal 'Veluwe in Balans' voor toeristische toegangspoorten Eerbeek en Nunspeet
De provincie Gelderland heeft de eerste twee subsidies toegekend vanuit de regiodeal ‘Veluwe in Balans’. Dit maakt de herinrichting van het stationsgebied in Eerbeek tot toeristisch overstappunt en de ontwikkeling van het bezoekerscentrum in Nunspeet mogelijk.

||| Agenda |||

20/05/25 t/m 22-05-25
20/05/25 t/m 22-05-25: Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingt...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...