Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 05-08-2024
Auteur: Redactie
NRIT

ADAC en ANWB voegen ook campingawards samen

ADAC en ANWB voegen ook campingawards samen

ANWB en ADAC gaan hun campingsawards samemvoegen. Directe aanleiding is de samenwerking van ANWB. ADAC en TCS in PiNCAMP. De  PiNCAMP Awards worden begin 2025 voor het eerst uitgereikt tijdens het PiNCAMP Gala in Stuttgart.

Vanaf januari 2024 hebben ANWB (Nederland), ADAC (Duitsland) en TCS (Zwitserland) hun kampeeraanbod samengevoegd binnen het nieuwe kampeerplatform PiNCAMP. Zij willen daarmee tegenwicht bieden aan mondiale commerciële spelers die zijn uitgerust met durfkapitaal en gericht op marktdominantie. 

Uwe Frers, CEO PiNCAMP, legt uit: "De vorige ADAC Camping Awards en de ANWB Camping van het Jaar Awards zijn hiervoor samengevoegd. In 2025 worden de PiNCAMP Awards zo de belangrijkste prijs voor de Europese campingindustrie, vergelijkbaar in belang met de Oscars voor de filmindustrie.” De PiNCAMP Awards zullen in totaal zes campingprijswinnaars en twee campingpersoonlijkheden eren voor buitengewone prestaties en diensten aan de Europese campingindustrie.

6x2 Awards

De PiNCAMP Award categorieën voor campings zijn:

  • Innovatie en Vooruitgang
  • Duurzaamheid en milieubewustzijn
  • Demografische verandering en toegankelijkheid
  • Digitalisering
  • Kleine camping
  • Huuraccommodatie

De PiNCAMP Award categorieën voor persoonlijkheden zijn:

  • Jong Talent
  • Hall of Fame

Wie moet de PiNCAMP Awards 2025 winnen?

Vanaf nu tot 1 september 2024 wordt iedereen uitgenodigd om suggesties per categorie in te sturen. Je kunt één of meerdere kandidaten voordragen voor elk van de bovenstaande categorieën. Volg daarvoor deze link: https://business.pincamp.com/surveys/pincamp-awards-2025

Link: https://www.nritmedia.nl/kennisbank/47047
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, campings, kampeerterreinen, awards

CELTH



||| Nieuws |||

19/05/25
Wisselend beeld Gelders dagbezoek in meivakantie
In de meivakantie hebben attracties op de Veluwe, in de regio Arnhem en het Rijk van Nijmegen meer bezoek ontvangen dan een jaar eerder. Het was wel rustiger in de binnensteden en in de natuur. Er waren meer bezoekers uit andere regio’s.
19/05/25
Biesbosch MuseumEiland verbetert toegankelijkheid voor mindervalide bezoekers
Biesbosch MuseumEiland heeft nieuwe stappen gezet om het Nationaal Park en het museum toegankelijker te maken voor bezoekers met een fysieke beperking. Ook zijn meer bankjes geplaatst.
16/05/25
Pontjesdagen 2025 populairder dan ooit
De Pontjesdagen, het jaarlijkse fietsevenement langs en over de Maas, beleven dit jaar een ware groeispurt. Waar in 2024 nog 252 fietspakketten werden verspreid, zijn dat er dit jaar al 3.000. De pakketten, met routes, voordeelbonnen en tips, zijn populair bij recreatieve fietsers.
14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.
13/05/25
Keukenhof kijkt terug op een stralend seizoen
Ruim 1,4 miljoen bezoekers vanuit de hele wereld brachten een bezoek aan de keukenhof en beoordeelden het bezoek met een 8,7.
13/05/25
De vernieuwde LF Basiskaart is er - onmisbare kaartenset voor fietsvakanties
Stichting Landelijk Fietsplatform lanceert een vernieuwde versie van de populaire fietsatlas met een actueel overzicht van alle LF-routes en knooppunten.
12/05/25
Ruim 200 stranden en jachthavens ontvangen Blauwe Vlag in 2025
In 2025 mogen maar liefst 202 locaties de Blauwe Vlag voeren. Vorig jaar waren het er nog 195. Het gaat om 145 jachthavens, 50 stranden en 7 binnenstranden.
09/05/25
Subsidies uit regiodeal 'Veluwe in Balans' voor toeristische toegangspoorten Eerbeek en Nunspeet
De provincie Gelderland heeft de eerste twee subsidies toegekend vanuit de regiodeal ‘Veluwe in Balans’. Dit maakt de herinrichting van het stationsgebied in Eerbeek tot toeristisch overstappunt en de ontwikkeling van het bezoekerscentrum in Nunspeet mogelijk.

||| Agenda |||

20/05/25 t/m 22-05-25
20/05/25 t/m 22-05-25: Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingt...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...