Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 31-05-2024
Publicatie: R&T 2024-2

Samen op reis…

Vakreis: hoe maak je snel een hotspot

Samen op reis…

In de 45 jaren dat Maas recreatie bedrijfsmakelaardij actief is in het taxeren, aan- en verkopen van recreatie- en watersportbedrijven, hebben wij veel leuke dingen gedaan, maar dit!

Dit keer organiseren we samen met bureau Leisurebrains en marketingbureau Prosuco een netwerk en inspiratiereis voor ondernemers in de recreatie naar Porto & Douro Vallei (Portugal). De reis wordt georganiseerd door Never Ever Blue. Je gaat eerst naar de levendige stad Porto.

Porto is een bruisende stad waar de perfecte mix van traditie en moderniteit zorgt voor een onweerstaanbare dynamische sfeer. Hier draait het niet alleen om de wereldberoemde Portwijn, maar ook om hippe eetervaringen en knusse boetiekhotels die je omverblazen met hun innovatieve flair. Van de oude charme van de Ribeira tot de kunstzinnige hotspots van vandaag, overal vind je een sprankje inspiratie.

Maar er is meer! Onze reis brengt ons niet alleen naar de stad, maar ook naar de betoverende Douro Vallei, waar pure magie zich ontvouwt! Temidden van schilderachtige wijngaarden en weelderige accommodaties, ontmoeten we inspirerende ondernemers die de regio tot leven brengen, met als kers op de taart de majestueuze Douro Rivier. Hier ontdek je een schat aan mogelijkheden voor ondernemers die de vrije tijd serieus nemen!

Wat kun je leren?

In de Douro Vallei gaan traditie en innovatie hand in hand, wat de basis vormt voor unieke en authentieke ervaringen die je nergens anders vindt. Tijdens onze reis gaan we zien, beleven en ons laten inspireren door lokale ondernemers die de perfecte balans vinden tussen het oude en het nieuwe. Welke lessen kunnen we leren van onze collega’s in Porto en de Douro Vallei? Hoe hebben ze zich zo snel weten te transformeren tot een hotspot voor reizigers van over de hele wereld? Daar gaan we samen achter komen!

Ga je met ons mee van maandag 14 t/m donderdag 17 oktober 2024?

Het wordt een mix van beleven, ervaren, ontdekken, verrassingen, unieke plekken bezoeken, te gekke ondernemers ontmoeten, onvergetelijke verblijfplekken bezoeken, heerlijk eten en drinken... en dat alles onder de stralende Portugese zon!

Hieronder de link naar de pagina met meer informatie en om je aan te melden.

Wacht niet te lang, er zijn maar een beperkt aantal plaatsen!

https://form.jotform.com//240652074786361

Ook eens praten over de markt?

Mail of bel ons: info@maasrbm.nl
Klaas van Erp 06-53424147 
Maas recreatie bedrijfsmakelaardij
www.maasrbm.nl

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH




    ||| Nieuws |||

    13/08/25
    Exclusief voor leden
    Bezoekers ARTIS mogen eetbare planten proeven
    ARTIS kennen de meesten als een dierentuin maar het biedt ook een tuin voor eetbare planten. Meer dan 22.000 planten, afkomstig van 220 verschillende eetbare soorten staan in de botanische tuin. Niet alleen de planteneters in het park eten ervan, ook bezoekers mogen proeven.
    13/08/25
    Exclusief voor leden
    Met voeten in hert zand wordt de skivakantie geboekt
    Sinds half juli ligt het aantal last minute zonbestemmingen bij touroperator Sunweb bijna 15% hoger ...
    13/08/25
    IVN pleit voor versterken samenwerking in Nationale Parken
    Het schrappen van de bezuinigingen op de Nationale Parken twee maanden geleden leidt tot verdere versterking van de samenwerking in de parken.
    11/08/25
    Exclusief voor leden
    Zijn vrijetijdsvoorzieningen voor Nederlanders beter bereikbaar geworden?
    Het CBS komt vandaag met interessante cijfers over de nabijheid van vrijetijdsvoorzieningen. De algehele conclusie is dat Nederlanders niet ver hoeven te reizen naar locaties met vrijetijdsaanbod. Hoe de nabijheid van deze voorzieningen zich de afgelopen tien jaar heeft ontwikkeld, hebben we ook bekeken.
    11/08/25
    Exclusief voor leden
    Vakantie geen luxe maar cruciaal voor welzijn en geluk
    Vakantie is meer dan alleen ontspanning: het speelt een essentiële rol in persoonlijke ontwikkeling, welzijn en relaties. Dat blijkt uit inzichten van drie wetenschappers van de Radboud Universiteit.
    11/08/25
    Financiële druk op poppodia ondanks stijgende inkomsten in 2024
    Het gaat niet goed met de Nederlandse poppodia. De inkomsten stijgen flink maar de kosten nog veel harder. Dat heeft tot gevolg dat een kleine zestig procent van de poppodia in de verliezen zit.
    11/08/25
    Better Places zet AI in voor snellere en slimmere impactmeting van reizen
    Reisorganisatie Better Places maakt een grote stap in het verduurzamen van reizen door artificiële intelligentie (AI) in te zetten voor het meten van de impact van haar reizen.
    06/08/25
    Citymarketing als structureel instrument voor toekomstbestendig Alkmaar
    In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen roept Stichting Hart van Noord-Holland beleidsmakers op om structureel te investeren in citymarketing. De organisatie, verantwoordelijk voor de citymarketing van Alkmaar, presenteert een integrale visie waarin bezoekers, bewoners, bedrijven en talenten centraal staan. Het doel: een aantrekkelijke, leefbare en economisch vitale gemeente.

    ||| Agenda |||

    27/08/25
    27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
    Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
    03/09/25 t/m 07-09-25
    03/09/25 t/m 07-09-25: Hiswa te Water 2025
    In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
    11/09/25
    11/09/25 t/m 11-09-25: Atlasfestival 2025 –Vitamine L: de Leefomgeving als ingrediënt voor Gezondheid
    Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
    22/09/25
    22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
    De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
    01/10/25
    01/10/25 t/m 01-10-25: Netwerk Editie Kampeerbranche
    Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...