Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 09-06-2024
Publicatie: VTS 2024-1

De inspiratie van: Danielle Woudstra

De inspiratie van: Danielle Woudstra

Leeftijd: 47 jaar

Afgestudeerd aan: Haarlem Business School

Huidige functie: Voorzitter van Stichting Promotie Beemster Werelderfgoed (VISIT Beemster) waarmee we De Beemster als werelderfgoed op de kaart willen zetten. Daarnaast ben ik voorzitter van De Beemsterling om juist ook onze agrarische producten en producenten meer in de spotlight te brengen en als zzp’er heb ik mijn eigen bedrijf Daan in de Beemster.

Momenteel inhoudelijk bezig met: de voorbereidingen en viering van 25 jaar werelderfgoed Droogmakerij de Beemster. Op 1 december 2024 is de officiële verjaardag, maar we mogen dit het hele jaar vieren en dat doen we dan ook! We vieren dit middels de seizoenen en iedere maand hebben we een leuke activiteit of evenement. Zo starten we eind maart het toeristisch seizoen met een mooie lezing over het werelderfgoed, gevolgd in april met het Tulpenevent en starten er wandelingen door De Beemster. In de zomer hebben we 2 maanden lang een geweldig maisdoolhof voor kinderen en volwassenen en als er in oktober veel van onze (h)eerlijke streekproducten van het land komen, dan vieren we Proef de Beemster. Het jaar sluiten we in december af met het Beemster Light Festival.

Is naast het werk vooral druk met: Mijn man heeft twee ondernemingen waar ik enorm trots op ben. Het eerste is Fort Resort Beemster, een wellnessresort met daarbij hotel, zalen en 2 restaurants en dit jaar vieren we het 12,5-jarig bestaan. Door de geweldige manager daar, zijn we hier minder druk mee en hebben we een tweede onderneming, ook vanuit passie, kunnen starten. De bouw van ons eigen jacht heeft geresulteerd in St-Barth Yachting waarmee we nu bezig zijn met de bouw van het tweede jacht.

Krijgt inspiratie van: het maken van mooie reizen waarbij we bewust en onbewust ideeën opdoen. Deze reizen kunnen ver weg zijn, maar soms ook dicht bij huis in restaurants, winkels en musea en kijken naar hoe andere ondernemers en creatievelingen hun passie en ideeën tot realisatie brengen.

Zou, indien daartoe de gelegenheid zou zijn, graag nog eens: geen specifieke wensen of ideeën, maar het blijven ontwikkelen door op allerlei gebieden inspiratie op te blijven doen, mooie reizen te blijven maken en de mogelijkheid bieden aan meer mensen om hun passie te kunnen volgen. Volg je Ikigai zoals ik heb geleerd en de kans gekregen/gecreëerd om dit ook te doen.

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    27/06/25
    Exclusief voor leden
    Wordt Groningen de AI-stad van Nederland?
    Kunstmatige intelligentie (AI) is de technologie die onze economie, veiligheid en manier van leven de komende jaren gaat bepalen. Maar op dit moment komen de belangrijkste innovaties uit de Verenigde Staten en China. Dat maakt Europa, en dus ook Nederland, te afhankelijk van anderen. In Groningen moet een AI-fabriek komen die in 2027 operationeel wordt.
    27/06/25
    Exclusief voor leden
    Gratis handbagage in aantocht
    De Europese Unie wil nieuwe regels invoeren die luchtvaartmaatschappijen verplichten om passagiers gratis een handbagagekoffer toe te staan, naast een persoonlijk item zoals een handtas of laptoptas. Luchtvaartmaatschappijen zijn niet blij.
    27/06/25
    Nieuwe borden markeren Van Gogh Nationaal Park langs Brabantse snelwegen
    Reizigers die begin juli over de A2, A58, A50 en N65 rijden, zullen het meteen merken: de bruine Groene Woud-borden maken plaats voor nieuwe exemplaren die het Van Gogh Nationaal Park markeren. De vervanging volgt op de toekenning van de status Nationaal Park in oktober 2024.
    27/06/25
    DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
    Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
    27/06/25
    Exclusief voor leden
    Hoge prijzen zetten Nederlandse kusttoerisme onder druk
    De Nederlandse kust dreigt binnen- en buitenlandse toeristen kwijt te raken door oplopende prijzen. Een dagje strand kost al snel 100 euro. Dat zet de concurrentiepositie van de Nederlandse kustregio’s onder druk. De kust kan aantrekkelijk blijven als horecaondernemers inzetten op een betere prijs-kwaliteitverhouding. Dat stelt sectorspecialist Services & Leisure Sjuk Akkerman van ING.
    26/06/25
    Rotterdam ontvangt internationale experts voor advies over cultuur
    Van 2 tot en met 5 juli ontvangt Rotterdam tien internationale experts, vanuit alle windstreken, om mee te denken over de culturele toekomst van Rotterdam.
    26/06/25
    VVKR ontvangt 500ste lid
    De Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VVKR) verwelkomt met trots haar 500ste lid: Tuktuk Reis Sri Lanka.
    26/06/25
    Exclusief voor leden
    Wat zijn de best gewaardeerde Europese en Nederlandse stranden?
    De zomer van 2025 staat voor de deur en strandliefhebbers kunnen hun hart ophalen. Maar waar kunnen ze het best hun handdoekje leggen? Vakantieplatform Holidu analyseerde de Google Maps-recensies. Beste Europese strand is Spiaggia dei Conigli op Lampedusa in Italië. Voor het beste Nederlandse strand moet je naar dat van Renesse in Zeeland.

    ||| Agenda |||

    27/06/25
    27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
    De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...
    27/08/25
    27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
    Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
    22/09/25
    22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
    De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...