Emirates start met SAF bijmenging op Londen Heathrow
Grootste SAF operatie buiten thuishaven Dubai
Emirates start SAF-bijmenging op Londen Heathrow. Foto: Emirates Nadat in maart Emirates aankondigde om op Schiphol SAF bij te mengen, komt die melding nu ook voor Londen Heathrow. Emirates hoopt dat SAF rendabeler wordt.
Emirates heeft duurzame vliegtuigbrandstof (SAF) van Shell Aviation ontvangen op de luchthaven van London Heathrow. Meer dan 3.000 metrische tonnen pure SAF, vermengd met conventionele vliegtuigbrandstof, zullen worden geleverd aan het brandstofnetwerk van de luchthaven tot het einde van de zomer van 2024.
De luchtvaartmaatschappij zal de levering van SAF op London Heathrow boekhoudkundig registreren, volgen en traceren, evenals de duurzaamheidskenmerken. De SAF die Emirates heeft gekocht van Shell Aviation zal veilig worden bijgemengd in de bestaande brandstofinfrastructuur op de luchthaven en in de vliegtuigmotoren.
Grootste SAF operatie buiten DubaiAdel Al Redha, plaatsvervangend president en Chief Operations Officer van Emirates Airline: "Emirates kijkt ernaar uit om deze volgende stap te zetten in onze SAF-reis met Shell Aviation en London Heathrow, die ons ondersteunen met deze brandstofleveringsovereenkomst in een van onze grootste operaties buiten Dubai. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: SAF, Emirates, Londen, Dubai, Amsterdam
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
23/02/26
Zakelijke touroperator BCD behaalt een hoog percentage NDC-?boekingen en is een toonaangevende speler in de adoptie van NDC van American Airlines. Voor BCD een positieve ontwikkeling omdat New Distribution Capability (NDC) nog niet de grote standaard is zoals het GDS-boekingssysteem.
|
23/02/26
Den Haag heeft er een nieuw, typisch Haags cadeau bij: de VVV Cadeaukaart Den Haag. Op donderdag 19 februari werd de kaart officieel gepresenteerd bij The Hague Info Store op station Den Haag Centraal.
|
23/02/26
Huur voor 1,5 uur jouw privésauna met uitzicht op het strand van Texel. Deze eerste mobiele sauna van het eiland staat op dit moment bij Paal 9. In de sauna is plek voor maximaal 5 personen.
|
23/02/26
Travelling Britain, de Duitse specialist voor individuele reizen naar Groot-Brittannie en Ierland gaat over in Nederlandse handen. Dat maakte Tim Bennett, eigenaar en oprichter van Travelling Britain bekend: “na een lange periode, waarin we elkaar leerden kennen en appreciëren, ben ik blij mijn levenswerk te kunnen overdragen aan Rein De Laat, die Travelling Britain als nieuwe eigenaar vanaf nu verder zal uitbouwen en internationaliseren.”
|
23/02/26
Vaccinatiepunt adviseert reizigers die zuidelijk Afrika bezoeken om afstand te houden van oorrobben. In Namibië en Zuid-Afrika is een uitbraak van rabiës vastgesteld bij deze zeeleeuwachtige, en inmiddels zijn er ook toeristen gebeten door een besmet dier.
|
20/02/26
Het Trendcongres Toerisme & Vrijetijd 2026 maakt vandaag de twee keynote-sprekers bekend die het congres op 2 april openen: Signe Jungersted (Group NAO) en Kees Klomp (lector Betekeniseconomie). Beide sprekers benaderen de toekomst van toerisme vanuit een ander systeem, maar delen dezelfde boodschap: de visitor economy beweegt een kantelpunt binnen, en vraagt om nieuw denken, nieuwe waarden en nieuwe vormen van bestuurlijke en maatschappelijke samenwerking.
|
20/02/26
Nederland ontvangt jaarlijks een groeiende internationale bezoekersstroom, waardoor musea, attractieparken en andere leisure-organisaties steeds vaker investeren in meertalige bezoekerscommunicatie. Daarbij speelt digitale toegankelijkheid een steeds grotere rol, mede door toenemende aandacht voor WCAG 2.1-richtlijnen binnen de sector.
|
20/02/26
Sparkx, het snelgroeiende Belgische sportpretparkconcept, vestigt zich eind 2026 in Nieuwegein. Met 7.500 vierkante meter wordt het nieuwe park in De Beursfabriek direct het grootste indoorsportpretpark van Europa. Bezoekers kunnen er kennismaken met zo’n vijftig klassieke, innovatieve en virtuele sporten — van basketbal tot een wingsuitvlucht.
|
|
24/02/26
The European tourism sector faces a simple reality:without the right skills, growth is not sustainab...
|
09/03/26
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
|
10/03/26
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
|