Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 18-12-2023
Auteur: Marc Gerlings

The Rif at Mangrove Beach geopend

The Rif at Mangrove Beach geopend
Openingshandeling The Rif at Mangrove Beach. Foto: Corendon.

Corendon vierde afgelopen zondag, 17 december, een spetterend openingsfeest ter ere van het nieuwste hotel op Curaçao: The Rif at Mangrove Beach.

 

Het exclusieve feest, bijgewoond door bekende Curaçaose persoonlijkheden zoals Gilmar Pisas, (de minister-president van Curaçao), Ruisandro Cijntje (de minister voor Economische Ontwikkeling van Curaçao) en verschillende parlementsleden, markeerde de voltooiing van de eerste twee verdiepingen en alle faciliteiten, inclusief drie verfijnde à la carte restaurants. Van de Hilton Hotels was Pablo Maturana (VP Development South America & The Caribbean) bij deze mijlpaal aanwezig. De genodigden kregen alvast een voorproefje van de luxe die gasten van het hotel te wachten staat.

 

Swim-up kamers

The Rif at Mangrove Beach belooft een vakantie onder de Caribische zon in pure luxe. Het hotel wordt aan drie zijden omringd door een lagune- en parkgebied met mangrovebossen. Willemstad ligt om de hoek. Voor de deur lonkt een heerlijk privéstrand met een replica van de bekende Pontjesbrug en het mooiste koraalrif van het eiland. Van ruime Deluxe kamers met uitzicht op weelderige tuinen tot swim-up kamers met directe toegang tot het zwembad, biedt het hotel een scala aan accommodaties. De gasten van het hotel genieten van een verblijf op basis van Ultra All Inclusive, met de keuze uit verschillende bars zoals een poolbar en Coffeeshop en maar liefst drie à-la-carterestaurants. Van Mexicaanse tot Turkse specialiteiten en verrassende gerechten bij de Harbor Bistro. Zelfs de roomservice is onderdeel van het All Inclusive concept. Daarnaast staan ook alle faciliteiten van het naastgelegen Corendon Mangrove Beach Resort tot de beschikking.

 

Het design van het hotel is geïnspireerd op het koraalrif en is terug te vinden in de exotische aankleding en inrichting van de verschillende openbare ruimtes en de hotelkamers. Net zoals koraalriffen talloze soorten koesteren, is dit hotel ontworpen om tegemoet te komen aan de unieke voorkeuren en wensen van elke gast.

 

Atilay Uslu, oprichter van Corendon, in de openingstoespraak. "Ik ben trots op de bijdrage die wij als Corendon aan de bevolking en de economie op het eiland mogen leveren. Wij zijn nog lang niet klaar. Corendon is er om te blijven."

Gezinnen kunnen verblijven in speciale familiekamers, waarbij twee kamers naast elkaar worden gereserveerd voor maximale privacy. Het hotel biedt niet alleen luxe accommodaties maar ook een aquapark in het naastgelegen Corendon Mangrove Beach Resort, met zwembaden en glijbanen, waaronder de beruchte King Cobra, de enige glijbaan in zijn soort in het Caribisch gebied. Perfect voor een spetterende gezinsvakantie.

 

Corendon heeft de afgelopen vijf jaar bijna €200 miljoen geïnvesteerd in eigen hotels op het eiland, waaronder het vijfsterren Corendon Mangrove Beach Resort, het viersterren Livingstone Jan Thiel Resort en het Ritz hotel. Met de toevoeging van The Rif at Mangrove Beach aan het portfolio is het van groot belang dat er voldoende vluchten zijn op de route Curaçao-Amsterdam. Corendon zorgt sinds november met de inzet van directe vluchten voor een capaciteitsstijging van 30% op deze vluchtroute, wat niet alleen cruciaal is voor toerisme, maar ook voor werkgelegenheid op het eiland, meent de touroperator.

Trefwoorden: touroperator, hotel, resort, Curacao, Uslu

CELTH



||| Nieuws |||

16/05/25
Exclusief voor leden
Taiwan opent toeristisch informatiecentrum in Amsterdam
Met de officiële opening van het Taiwan Tourism Information Center (TTIC) in Amsterdam op 15 mei 2025 zet de Taiwan Tourism Administration (TTA) een grote stap om haar positie op de Nederlandse toeristische markt te versterken.
16/05/25
Landal neemt tien parken van Alp Resorts op in aanbod
Landal breidt haar aanbod fors uit met tien nieuwe luxe resorts in Oostenrijk, dankzij een strategisch partnerschap met Alps Resorts. Hiermee komt het totaal aantal Oostenrijkse Landal-bestemmingen op 25. De nieuwe accommodaties zijn direct boekbaar via de Landal-platforms.
16/05/25
Pontjesdagen 2025 populairder dan ooit
De Pontjesdagen, het jaarlijkse fietsevenement langs en over de Maas, beleven dit jaar een ware groeispurt. Waar in 2024 nog 252 fietspakketten werden verspreid, zijn dat er dit jaar al 3.000. De pakketten, met routes, voordeelbonnen en tips, zijn populair bij recreatieve fietsers.
15/05/25
Exclusief voor leden
Fenix, de nieuwe blikvanger van Rotterdam
Op donderdag 15 mei opent Koningin Máxima Fenix: het nieuwe kunstmuseum over migratie in Rotterdam. Blikvanger is de dubbel gedraaide trap van blinkend roestvrijstaal in het hart van het gebouw en boven het dak uitmondt in een panoramadak.
15/05/25
Exclusief voor leden
30% van de Nederlanders kan niet met vakantie zonder vakantiegeld
Komende week wordt het vakantiegeld weer overgemaakt naar miljoenen Nederlanders. Waar de één al koffers aan het pakken is, kijkt de ander of er nog geld overblijft voor een uitje ná het betalen van de vaste lasten.
15/05/25
Kun je voorspellen of het druk wordt in de natuur?
Welke factoren beïnvloeden het bezoek aan natuurgebieden? Is het de dag van de week, periode van het jaar, vakanties of feestdagen, zon, regen of wind of vrije dagen? Market Intelligence Analist van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen, Pim Nouwens, dook in de data van de Visitor Data Monitor en kwam met interessante conclusies.
15/05/25
Stichting Bureau Toerisme zet vol in op AI voor toekomstgerichte regiomarketing
Stichting Bureau Toerisme, de destinatiemarketingorganisatie voor het Rivierengebied, investeert stevig in kunstmatige intelligentie (AI) om haar marketing- en communicatiestrategie te moderniseren en toekomstbestendig te maken.
14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.

||| Agenda |||

20/05/25 t/m 22-05-25
20/05/25 t/m 22-05-25: Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingt...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...