Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 16-11-2023
Auteur: Marc Gerlings

Dagjournaal dag 2 Recreatie Vakbeurs 2023

Dagjournaal dag 2 Recreatie Vakbeurs 2023

Wat zijn de items in het Dagjournaal van dag twee van de Recreatie Vakbeurs op woensdag 25 november? Dat gaat van duurzame certificering Duurzaam Gastvrij tot en met een miljoeneninvestering in de samenwerking rondom boekingssite PiNCAMP.



Erik van Dijk geeft zijn commentaar op actuele ontwikkelingen bij Green Key. Daarbij heeft deze instelling ook het label Duurzaam Gastvrij. Maar waar staat het voor? Voor wie is dat jonge label bedoeld?

Gamification is op veel producten van toepassing, zeker ook bij trampolines. De jongste trend is ttrampolineparken in de buitenlucht. Door de ontwikkeling van materialen kunnen deze speelparken gebouwd worden.

Krapte op de arbeidsmarkt? Geen probleem voor deze geheel geautomatiseerde snackuitgiftepunt Lokettaria. Een oplossing die veel managers van vakantieparken zullen omarmen.

IJs is niet alleen lekker. Je kunt het ook gebruiken en inzetten om de duurzame positionering van je bedrijf te onderstrepen. En dat op een manier waarop alle gasten veel plezier aan beleven. Deze merkontwikkelaar Pepijn Segers legt het uit.

Bestelgemak is belangrijk, je helpt de gasten met de keuzes in de horeca. Bestelgemak levert voor een ondernemer nog meer op, méér omzet.

Het dagjournaal wordt afgesloten met Cornel Straver van PiNCAMP. Deze Duitse boekingssite raakt in een stroomversnelling nu ANWB zich heeft aangesloten. Hoe die samenwerking in elkaar steekt, vertelt Straver.

Trefwoorden: dagjournaal, Recreatie Vakbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
13/05/25
Klimaatrisico’s voor toeristische bestemmingen ontrafeld
CELTH onderzoekt samen met de Travel Foundation en Risklayer de klimaatrisico’s die bestemmingen lopen. Inmiddels doen wereldwijd zes bestemmingen mee aan de pilot die nog open staat voor meer deelnemers.
13/05/25
De vernieuwde LF Basiskaart is er - onmisbare kaartenset voor fietsvakanties
Stichting Landelijk Fietsplatform lanceert een vernieuwde versie van de populaire fietsatlas met een actueel overzicht van alle LF-routes en knooppunten.
08/05/25
Elektrische Efteling-stoomtrein rijdt eerste rondje
Na een jaar in Engeland te zijn geweest voor een onzichtbare metamorfose reed Aagje haar eerste rondje met een elektrische aandrijving.
02/05/25
Delft Beloont Duurzaam Bezoek met Nieuw Initiatief D'serve
Delft lanceert een uniek initiatief, D'serve, dat bezoekers aanmoedigt en beloont voor duurzaam gedrag. Door te kiezen voor duurzame activiteiten, mee te helpen de stad schoon te houden of per fiets te komen, kunnen bezoekers beloningen verdienen.
02/05/25
Onemeeting officieel B Corp: certificering bevestigt duurzame koers
Het boekingsplatform voor vergaderruimtes Onemeeting heeft onlangs de officiële B Corp-certificering ontvangen.
18/04/25
Toerisme & Recreatie Utrechtse Heuvelrug en Vallei bloeit!
Tegelijkertijd met de opening van het toeristisch seizoen viert RBT Heuvelrug & Vallei zijn 10-jarig jubileum van samenwerking door de regoio en het netwerk van partners aan recreatie en toerisme.
16/04/25
Mijlpaal: 800 Green Key’s in Nederland
Restaurant De Dikke van Dale in Leeuwarden heeft als 800e bedrijf in Nederland het prestigieuze Green Key certificaat behaald. De feestelijke uitreiking vond maandag plaats in aanwezigheid van wethouder Abel Reitsma van de gemeente Leeuwarden en Erik van Dijk, National Operator van Green Key Nederland.