Vandaag is de eerste dag van de Recreatie Vakbeurs 2023. NRIT maakt in
samenwerking met de beursorganisatie een dagjournaal. In dit eerste journaal
Geert Dijks (HISWA-RECRON), een mooie pod, wat licht en geluid betekent voor
vakantieparken en waarom moet je kinderen uitdagende speelomgevingen bieden.
De beurs biedt drie dagen lang alles wat je nodig hebt voor campings, attracties,
vakantieparken en recreatielocaties. Geert Dijks, directeur HISWA-RECRON,
meldde aan onze redactie dat het nog niet is gedaan met het plan om logies naar
een hoger btw-tarief te brengen. Daarom openen we met dit onderwerp omdat het alle
bedrijven kan raken die overnachtingsmogelijkheden aanbieden. Pieter Omtzigt is de bedenker van de btw-verhoging.
Je kunt nog de Recreatie Vakbeurs 2023 bezoeken op woensdag 15 en donderdag 16 november. Je kunt je hier gratis registreren als vakbezoeker.
Geen verregende kerst, maar zon, zee en strand willen we en daarvoor vliegen we naar verre bestemmingen. Van Barcelona tot Dubai en Kaapstad: uit data van wereldwijde reiswebsite Skyscanner blijkt dat de meeste Nederlanders toe zijn aan zachte temperaturen.
Een kwart van de Nederlanders overweegt om de komende drie jaar op wintersport te gaan. De meeste potentiële wintersporters willen gaan skiën. Oostenrijk is met afstand de meest populaire bestemming.
Expedia ziet bij reizigers wereldwijd een sterke reisbehoefte bij de consument. Op het noordelijk halfrond wordt volop gezicht naar vakanties in de lente en de zomer van 2024. Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA) lieten opnieuw de sterkste groei in zoekvolume zien.
Kon ANWB toch niet zonder de sterke uitstraling van een echt sterk merk voor de reiswereld? ANWB Reizen herintroduceert het reismerk Fox. Het is een iconisch merk dat zijn waarde bewees voor de verre reizen.
Feestdagen met familie vieren? Welnee, we gaan met vakantie. Dat is een van de uitkomsten van onderzoek hoe de Nederlanders omgaan met de tradities rondom de feestdagen. Vrije tijd staat hoog op de verlanglijst.
Vandaag is de eerste dag van de Recreatie Vakbeurs 2023. NRIT maakt in samenwerking met de beursorganisatie een dagjournaal. In dit eerste journaal Geert Dijks (HISWA-RECRON), een mooie pod, wat licht en geluid betekent voor vakantieparken en waarom moet je kinderen uitdagende speelomgevingen bieden.
Door druk uit met name Amerika en Canada schort de Nederlandse overheid krimpplannen voor Schiphol op. Omwonenden zijn ‘verbijsterd’ en Schiphol reageert ‘teleurgesteld’.