EuroParcs biedt verzorgde excursiereizen vanuit Limburg
Wim van Meerveld (links) en Martin de Boer zijn blij met de samenwerking. EuroParcs introduceert een nieuw concept. De vakantieparkenaanbieder gaat volledig verzorgde excursiereizen aanbieden in samenwerking met Hop On Hop off Holland.
In eerste instantie wordt gestart met reizen naar Limburg, waar verbleven wordt in een vakantiewoning op EuroParcs Limburg in Susteren. Ter ondersteuning van deze lancering vindt op 28 oktober 2023 een Proefslaapweekend plaats. Martin de Boer, Director Rental bij EuroParcs, vertelt hoe het idee is ontstaan: "Dat kwam omdat er in het laagseizoen vaak ruime beschikbaarheid is op parken. We zijn toen gaan nadenken over de vraag hoe je gasten een goed verblijf kunt bieden op de parken in de wintermaanden. Hierbij kwam het idee op om georganiseerde reizen aan te bieden waarbij we onze gasten ook een programma aanbieden. Onze gasten kunnen nu verblijven in onze accommodatie en krijgen iedere dag en avond een programma in en rond Limburg. Voor de parken en de dagelijkse operatie is er overigens geen verschil ten opzichte van weken met reguliere gasten.” Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: vakantiepark, productontwikkeling, marketing
|
|
30/06/26
De zomervakantie staat voor de deur en de vakantielust onder Nederlanders blijft onverminderd groot. Bijna negen op de tien Nederlanders (89%) zijn van plan om de komende twaalf maanden op vakantie te gaan. Vaker dan vorig jaar wordt voor een vakantie relatief dicht bij huis gekozen.
|
30/06/26
Dit jaar bestaat Breda University of Applied Sciences (BUas en voorheen NHTV) 60 jaar! BUas viert dat op vrijdag 11 september met een groots alumni event en tevens de opening van het academisch jaar.
|
30/06/26
Wanneer je denkt aan luxe op het water, komen beelden van glanzende jachten en kristalhelder water waarschijnlijk naar boven. Maar luxe watersport gaat verder dan alleen maar een boottochtje maken. Het draait om de hele ervaring: van het moment dat je aan boord stapt tot het moment dat je weer terugkeert naar de haven. Alles moet kloppen. Een beetje zoals in een vijfsterrenhotel, maar dan op het water.
|
29/06/26
Het kabinet past het concurrentiebeding aan. Het moet voor werknemers makkelijker worden om van baan te wisselen. Dit wordt nu te veel beperkt doordat te veel werknemers een concurrentiebeding hebben. Ook voor werkgevers is het daardoor moeilijker om personeel aan te trekken.
|
29/06/26
Donderdag 18 juni is Hans Haerkens benoemd tot voorzitter van de stichting Samenwerkingsverband Nati...
|
29/06/26
Aanstaande zaterdag vindt de allereerste editie van de Utrecht City Walk plaats. Ruim 5.000 wandelaars uit heel Nederland trekken door de Domstad om al wandelend de mooiste én meest verrassende plekken van Utrecht te ontdekken.
|
26/06/26
De ministerraad heeft ingestemd met de voordracht van Cécilia Gross tot Rijksbouwmeester. Zij volgt Francesco Veenstra op, die tot 1 september 2026 Rijksbouwmeester blijft.
|
25/06/26
De aansluiting van ov-punten op recreatie is een trend. De tweede van vier Groene Haltes in de provincie Zuid-Holland is open. Vanaf nu is metrostation Rhoon officieel een Groene Halte.
|
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
06/10/26 t/m 10-10-26
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
|
21/10/26 t/m 23-10-26
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
|
02/11/26
Are you looking to connect with international buyers and grow your business?Become a member of ETOA ...
|
|