Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 08-09-2023
Auteur: Marc Gerlings

De Leistert stelt Goof Lukken aan als commissaris

De Leistert stelt Goof Lukken aan als commissaris

De Raad van Commissarissen (RvC) van Stichting Recreatiepark de Leistert maakt bekend dat Goof Lukken met ingang van 1 januari 2024 toetreedt als commissaris. Hij volgt hiermee Thijs Vossen op, die de maximale zittingstermijn van 12 jaar bereikt. 


De RvC van de Leistert zal daardoor vanaf aanvang 2024 bestaan uit Guul Smeets (voorzitter), Geert Quicken en Goof Lukken. Het park staat in de branche en bij gasten bekend als vooruitstrevend en continue in ontwikkeling. Daarnaast is het recreatiepark gegroeid van een seizoenbedrijf tot een succesvol jaarrond bedrijf. De Leistert behoort tot de Nederlandse top en is zeer belangrijk voor de regionale economie. Het park wil zich in de komende jaren verder ontwikkelen tot een duurzame en innovatieve vakantiebestemming. 


Voorzitter van de RvC Guul Smeets: "We staan opnieuw voor een belangrijke fase van doorontwikkeling van de Leistert. Gedegen kennis van de branche met betrekking tot trends en marktontwikkelingen binnen de RvC is van essentieel belang om samen met Directeur en Bestuurder Angelique Joosten ambitieuze, maar ook verantwoorde keuzes te maken." 


Thijs Vossen (61) heeft een grote bijdrage geleverd in de vitalisering van de Leistert, van een gemeentelijke camping tot het huidige toonaangevende recreatiebedrijf. In het dagelijks leven is hij partner bij het bureau Leisurebrains waarin hij overheden en ondernemers adviseert op het gebied van vrije tijd.

Goof Lukken (51) is senior lecturer in Toerisme, Leisure en Attractions & Theme Parks Management aan Breda University of Applied Sciences.
Daarnaast is hij oprichter van het platform Vrijetijdskennis en werkt hij als consultant. Hij beschikt over een groot (inter)nationaal netwerk in de ruime gastvrijheidsindustrie. In het begin van zijn carrière werkte hij onder andere als marketingmanager voor Beekse Bergen, de Libéma holding en campinglabel Ardoer.com. Goof: "Ik ben enorm vereerd om nu als commissaris, weer nauwer betrokken te zijn bij een topbedrijf in de branche. Gezien de grote veranderingen die recreatiepark De Leistert te wachten staan, verwacht ik vanuit een toezichthoudende rol de organisatie zeer zeker van waardevolle adviezen te kunnen voorzien.”


Trefwoorden: camping, revitalisering, commissaris, Goof Lukken, Thijs Vossen

CELTH




||| Nieuws |||

13/08/25
Exclusief voor leden
Bezoekers ARTIS mogen eetbare planten proeven
ARTIS kennen de meesten als een dierentuin maar het biedt ook een tuin voor eetbare planten. Meer dan 22.000 planten, afkomstig van 220 verschillende eetbare soorten staan in de botanische tuin. Niet alleen de planteneters in het park eten ervan, ook bezoekers mogen proeven.
13/08/25
Exclusief voor leden
Met voeten in hert zand wordt de skivakantie geboekt
Sinds half juli ligt het aantal last minute zonbestemmingen bij touroperator Sunweb bijna 15% hoger ...
13/08/25
IVN pleit voor versterken samenwerking in Nationale Parken
Het schrappen van de bezuinigingen op de Nationale Parken twee maanden geleden leidt tot verdere versterking van de samenwerking in de parken.
11/08/25
Exclusief voor leden
Zijn vrijetijdsvoorzieningen voor Nederlanders beter bereikbaar geworden?
Het CBS komt vandaag met interessante cijfers over de nabijheid van vrijetijdsvoorzieningen. De algehele conclusie is dat Nederlanders niet ver hoeven te reizen naar locaties met vrijetijdsaanbod. Hoe de nabijheid van deze voorzieningen zich de afgelopen tien jaar heeft ontwikkeld, hebben we ook bekeken.
11/08/25
Exclusief voor leden
Vakantie geen luxe maar cruciaal voor welzijn en geluk
Vakantie is meer dan alleen ontspanning: het speelt een essentiële rol in persoonlijke ontwikkeling, welzijn en relaties. Dat blijkt uit inzichten van drie wetenschappers van de Radboud Universiteit.
11/08/25
Financiële druk op poppodia ondanks stijgende inkomsten in 2024
Het gaat niet goed met de Nederlandse poppodia. De inkomsten stijgen flink maar de kosten nog veel harder. Dat heeft tot gevolg dat een kleine zestig procent van de poppodia in de verliezen zit.
11/08/25
Better Places zet AI in voor snellere en slimmere impactmeting van reizen
Reisorganisatie Better Places maakt een grote stap in het verduurzamen van reizen door artificiële intelligentie (AI) in te zetten voor het meten van de impact van haar reizen.
06/08/25
Citymarketing als structureel instrument voor toekomstbestendig Alkmaar
In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen roept Stichting Hart van Noord-Holland beleidsmakers op om structureel te investeren in citymarketing. De organisatie, verantwoordelijk voor de citymarketing van Alkmaar, presenteert een integrale visie waarin bezoekers, bewoners, bedrijven en talenten centraal staan. Het doel: een aantrekkelijke, leefbare en economisch vitale gemeente.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
03/09/25 t/m 07-09-25
03/09/25 t/m 07-09-25: Hiswa te Water 2025
In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
11/09/25
11/09/25 t/m 11-09-25: Atlasfestival 2025 –Vitamine L: de Leefomgeving als ingrediënt voor Gezondheid
Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
01/10/25
01/10/25 t/m 01-10-25: Netwerk Editie Kampeerbranche
Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...