Geplaatst op: 30-05-2023
Auteur: Marc Gerlings

Festival voor 60 jaar Slagharen

Festival voor 60 jaar Slagharen
Randy, Sheriff Sam, Andries Heidema, Dave Storm, Maarten Offinga, Rosie. Foto: Slagharen.

Een van de bekendste attractieparken van  Nederland is jarig en het mag maar liefst 60 kaarsjes uitblazen. Attractie- en Vakantiepark Slagharen vierde het diamanten jubileum op 27 mei 2023 en daarvoor werd een festival opgetuigd. Een openingsceremonie, diverse optredens, een parade, foodtrucks en een sfeervolle vuurwerkshow maakten de dag tot een groot feest.


Algemeen directeur Dave Storm opende het park samen met de burgemeester van de gemeente Hardenberg Maarten Offinga en commissaris van de Koning in Overijssel Andries Heidema. Gezamenlijk gaven zij daarmee het startschot aan zowel het festival als aan het 61e jaar Slagharen.

Maarten Offinga, burgemeester van de gemeente Hardenberg feliciteert Slagharen met dit diamanten jubileum: "Slagharen is in de loop der jaren uitgegroeid tot een icoon van onze regio. Zowel op het gebied van recreatie als werkgelegenheid speelt het attractiepark een belangrijke rol. Het is geweldig om te zien hoe het park blijft innoveren en ontwikkelen zodat het een trekpleister blijft voor de ruim 1 miljoen bezoekers per jaar. De blije gezichten die ik vandaag gezien heb, zeggen meer dan duizend woorden.” Lees verder >>>

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: attractiepark, Slagharen, verjaardag, vernieuwing, accommodatie

CELTH



||| Nieuws |||

14/01/26
The Hague & Partners ondersteunt Haagse hotelweek
Tijdens de Haagse Hotelweek, van vrijdag 13 tot en met zondag 22 februari 2026, boek je tegen uitzonderlijk scherpe tarieven een overnachting in een van de 29 hotels in en rond Den Haag. DMO The Haque & Partners ondersteunt de actie.
18/12/25
Toerisme en recreatie spelen structurele rol in de leefbaarheid
In december heeft Destinatie Nederland een zienswijze ingediend op de Ontwerp Nota Ruimte. Toerisme en recreatie spelen een structurele rol en daar is ruimte voor nodig.
16/12/25
VVV Hart van Limburg branding- en merkstrategie: een regio vol verhalen
Tijdens de jaarlijkse relatiedag van Stichting VVV Hart van Limburg is de nieuwe branding en merkstrategie van de regio Midden-Limburg gepresenteerd: 'Een regio vol verhalen'. Deze herpositionering markeert een belangrijk moment en biedt een toekomstbestendige basis voor de promotie, samenwerking en regionale ontwikkeling.
16/12/25
Utrecht Marketing gaat over naar Utrecht & Partners
Utrecht Marketing presenteerde onlangs haar Meerjarenplan 2026–2029 en ondertekende samen met wethouder Susanne Schilderman de meerjarenopdracht van de gemeente Utrecht. Tijdens dezelfde bijeenkomst maakte de organisatie bekend dat zij per 1 januari 2026 verdergaat onder een nieuwe naam: Utrecht & Partners.
03/12/25
Adam Butler merkregisseur Twente
Nieuwe Merkregisseur Twente is Adam Butler (34). Butler kwam op 27 oktober in dienst bij Twente Marketing. Met zijn achtergrond in merkstrategie en storytelling gaat hij aan de slag om het merk Twente verder te versterken en samen met partners het regionale verhaal nóg herkenbaarder en krachtiger neer te zetten.
28/11/25
Nieuwe Video Apeldoorn congresstad
Apeldoorn Partners bouwt aan een sterker congresklimaat. Daarom is een nieuwe video opgenomen die 15 congreslocaties in beeld brengt.
27/11/25
Digitale winterspecial Veluwe gelanceerd
Van kerstmarkten tot culinaire tips, Veluwe lanceert een gloednieuwe digitale winterspecial: ‘Ontdek, proef, beleef – winter op de Veluwe’. Een online magazine boordevol tips voor een sfeervolle en smaakvolle winter op de Veluwe. De dmo meldt aan NRIT dat het in de toekomst méér digitale magazines wil uitgeven.
24/11/25
Breda voegt curlingbanen toe aan winterprogrammering
Nederlandse steden bieden steeds meer winterprogrammering aan. Breda gaat verder dan een ijsbaan. De silent disco staat weer op het programma en nieuw zijn de curlingbanen.