Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 22-05-2023
Auteur: Marc Gerlings

Munt uit Nederland voor 100 jaar entertainmentbedrijf Warner Bros

Munt uit Nederland voor 100 jaar entertainmentbedrijf Warner Bros

Julian Moon, Hoofd Consumentenproducten EMEA & Azië-Pacific van Warner Bros ontving op vrijdag 19 mei de eerste munt ontvangen voor 100 jaar Warner Bros. Dit gebeurde in de avond tijdens het Candlelight Concert in Amsterdam.

De munt is een eerbetoon aan de films, muziek en evenementen die Warner in haar 100-jarig jubileum heeft voortgebracht. De Koninklijke Nederlandse Munt slaat de herdenkingsmunt in opdracht van de Centrale Bank van Malta. Bert van Ravenswaaij (Koninklijke Nederlandse Munt) overhandigde de eerste munt aan Julian Moon (Warner Bros). ‘Candlelight: 100 jaar Warner Bros.’ is een internationale reeks van concerten, gegeven ter ere van de iconische films, muziek en momenten van Warner Bros. De filmstudio viert in 2023 maar liefst 100 jaar aan storytelling dat publiek over de hele wereld al sinds 1923 vermaakt.


Warner Bros. wordt opgericht door Albert, Sam, Harry en Jack Warner op 4 april 1923. Vandaag de dag is de studio een verzameling van de meest succesvolle merken ter wereld en heeft inmiddels wereldberoemde films op zijn naam staan. De studio staat vooraan als het gaat om ontwikkelingen in de filmindustrie. Warner Bros. staat aan de basis van de meest diverse verhalen en wereldberoemde franchises, waaronder Looney Tunes, Wizarding World, DC, Friends en meer.


De Malta 5 euro 2023 ‘Warner Bros 100 jaar’ komt in de vorm van een Warner Bros. logo: een van de eerste logo’s die werd gebruikt. Dit bekende Warner Bros. schild heeft een duidelijke zwarte omtrek. Aan de bovenkant van het schild is een afbeelding van het voormalig Warner Bros. gebouw te zien. De keerzijde van het schild bevat het wapen van de Centrale Bank van Malta.


Trefwoorden: warner bros, munt, entertainment

CELTH



||| Nieuws |||

13/05/25
Keukenhof kijkt terug op een stralend seizoen
Ruim 1,4 miljoen bezoekers vanuit de hele wereld brachten een bezoek aan de keukenhof en beoordeelden het bezoek met een 8,7.
13/05/25
De vernieuwde LF Basiskaart is er - onmisbare kaartenset voor fietsvakanties
Stichting Landelijk Fietsplatform lanceert een vernieuwde versie van de populaire fietsatlas met een actueel overzicht van alle LF-routes en knooppunten.
13/05/25
Deal tussen hotelier CitizenM en hotelgigant Marriott is geen bedrijfsovername
De overname lijkt op een klassieke bedrijfsovername, maar in werkelijkheid gaat het om de koop van het merk en de formule.
08/05/25
Fietscampagne Heuvelrug & Vallei verbindt erfgoed, natuur en duurzaamheid
RBT Heuvelrug & Vallei koppelt fietsrecreatie aan actuele thema's als gezondheid, duurzaamheid en erfgoed en speelt in op de groeiende behoefte aan groene, bewuste beleving.
08/05/25
Elektrische Efteling-stoomtrein rijdt eerste rondje
Na een jaar in Engeland te zijn geweest voor een onzichtbare metamorfose reed Aagje haar eerste rondje met een elektrische aandrijving.
02/05/25
Nominaties geopend voor Recreatie Verkiezingen 2025
Tot en met 14 september kunnen leerbedrijven, praktijkopleiders en medewerkers binnen de recreatiesector genomineerd worden voor de Recreatie Verkiezingen 2025.
02/05/25
ZooParc Overloon zet 25-jarig jubileum in het teken van natuurbescherming
Tijdens jubileumjaar maakt het park het Projet van het Jaar bekend en in de zomer vindt de opening van het themagebied Ngyuwe plaats.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen