Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 11-05-2023
Auteur: Marc Gerlings

5 segmenten Recreatie Vakbeurs uitverkocht

5 segmenten Recreatie Vakbeurs uitverkocht
Een bezoeker bekijkt op de Recreatie Vakbeurs van afgelopen jaar naar de beursplattegrond. Foto: EasyFairs.

De inschrijvingen voor Recreatie Vakbeurs 2023 op 14, 15 en 16 november in Evenementenhal Hardenberg verlopen voorspoedig en sneller dan normaal. De 5 segmenten Recreatietechniek, Dienstverlening, ICT & Software, Entertainment & Games en Spelen & Bewegen zijn volledig volgeboekt.

De vakbeurs is ingedeeld naar 12 aandachtsgebieden. 5 daarvan zijn nu al uitverkocht en dat betekent ook dat 85% van de beursruimte is uitverkocht. Met een beoordeling van een 8.3 door bezoekers en exposanten wordt de vakbeurs gezien als hét ontmoetingsmoment van de gehele branche. Alle facetten uit de recreatiebranche zijn vertegenwoordigt waarbij ook praktische voorbeelden en kennisoverdracht centraal staan.


"Vorig jaar hadden we een recordaantal inschrijvingen met meer dan 300 exposanten verdeeld over 8 hallen. Daarbovenop hadden we een recordaantal bezoekers, met een groei van 50%. Dit betekende maar liefst 8.000 bezoekers uit Nederland, België en Duitsland. Het feit dat nu al de eerste vijf segmenten compleet volgeboekt zijn, bevestigt de belangstelling van de beurs en hoe enthousiast de exposanten zijn om hun producten en diensten te presenteren aan een groot publiek. Dit is ook een positief teken tegenover onze bezoekers. Er zal weer veel te zien en te ontdekken zijn op de beurs”, zegt Kristel Stötefalk namens Recreatie Vakbeurs.


Inmiddels is 85% van de beurs volgeboekt. "We voegen wekelijks nieuwe bedrijven toe aan de beurs, maar ook bedrijven die in voorgaande jaren al hebben meegedaan. Hierbij bekijken wij goed of het aanbod van de beurs aansluit op de wensen van de sector waarmee we volop in gesprek zijn. Ik adviseer de bedrijven die bij ons op de beurs willen staan dan ook om er snel bij te zijn!”, aldus Stötefalk.


Recreatie Vakbeurs is te bezoeken op dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 november 2023 in Evenementenhal Hardenberg. Voor meer informatie: www.recreatie-vakbeurs.nl.

Trefwoorden: vakbeurs, evenement, recreatie

CELTH



||| Nieuws |||

27/05/25
Dagattractie Top 50: Dierentuinen noteren sterkste groei
De grootste Nederlandse dagattracties hebben vorig jaar 2% meer bezoekers geteld. Dierentuinen deden het relatief beter dan attractieparken en musea. De Zaanse Schans is in 2024 gestegen naar de tweede plaats op de ranglijst van best bezochte dagattracties in Nederland.
26/05/25
Exclusief voor leden
Moons wordt voorzitter Van Gogh Nationaal Park
Met ingang van 1 juni 2025 start Annemarie Moons als voorzitter van Van Gogh Nationaal Park.
26/05/25
Wereldpremière tentoonstelling Bricks of Wonder opent met een feest der herkenning voor jong en oud
Op 22 mei vond de feestelijke wereldpremière van Bricks of Wonder plaats, een spectaculaire LEGO® tentoonstelling in Westfield Mall of The Netherlands.
21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
15/05/25
Exclusief voor leden
Fenix, de nieuwe blikvanger van Rotterdam
Op donderdag 15 mei opent Koningin Máxima Fenix: het nieuwe kunstmuseum over migratie in Rotterdam. Blikvanger is de dubbel gedraaide trap van blinkend roestvrijstaal in het hart van het gebouw en boven het dak uitmondt in een panoramadak.
09/05/25
Subsidies uit regiodeal 'Veluwe in Balans' voor toeristische toegangspoorten Eerbeek en Nunspeet
De provincie Gelderland heeft de eerste twee subsidies toegekend vanuit de regiodeal ‘Veluwe in Balans’. Dit maakt de herinrichting van het stationsgebied in Eerbeek tot toeristisch overstappunt en de ontwikkeling van het bezoekerscentrum in Nunspeet mogelijk.
07/05/25
Exclusief voor leden
Amsterdam verandert
Amsterdam bestaat 750 jaar. De stad met zijn vele grachten is een ware magneet voor toeristen. Hoe verandert deze toekomst na zijn verjaardag? Dat beeld kun je opstellen na de ToekomstTiendaagse.
06/05/25
Jongeren en kunstenaars verbeelden vrijheid en onvrijheid in bijzondere kunstinstallatie
Burgemeester Theo Weterings van Tilburg heeft op 3 mei in de LocHal de audiovisuele kunstinstallatie Het Geheugen geopend. Dit is een project van Brabant Herinnert, een Brabants samenwerkingsverband dat zich inzet om de herinneringen aan de Tweede Wereldoorlog levend te houden en door te geven aan nieuwe generaties.