Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 06-03-2023
Auteur: Marc Gerlings

Trendcongres: interactieve workshop bijzonder ENSUT netwerk

Trendcongres: interactieve workshop bijzonder ENSUT netwerk
Iris Kerst (ENSUT): "Doe mee met de crash course design thinking."

Eindelijk, het Trendcongres Toerisme & Vrijetijd gaat weer live. Ontmoeten, luisteren, paden kruisen tussen onderzoek en trends. Na Teams en online uitzendingen willen we je jou graag weer persoonlijk ontmoeten op donderdag 20 april. Iris Kerst verzorgt één van de zes workshops over het jonge netwerk ENSUT. Wat is het en wat kun je ermee?

Dit Trendcongres biedt je het beste onderzoek en sprekers uit het toeristische domein. Of je nu winst wilt maken met je vakantiepark of beleidsmatig rendement behalen, deze kennis wil je halen. Maar je mag ook je inbreng geven bij interactieve sessies. Co-creatie want samen kom je verder.

Dat lukt zeker met de workshop over de start van ENSUT. Een bijzonder project van de hogescholen die toerisme aanbieden. Met onderzoek, kennisdeling en ook het actief betrekken van het bedrijfsleven tilt dit initiatief de sector naar een hoger niveau. Iris Kerst weet er alles van. Het is meteen een interactieve sessie.

Ja, ik schrijf me in

Innovatief vermogen

Iris Kerst: "Het Expertise Netwerk Sustainable Urban Tourism is een initiatief van Hogeschool Inholland. We willen samen met diverse partijen werken aan het vergroten van het innovatief vermogen op het gebied van Urban Tourism om zo bij te dragen aan de transformatie van steden. De afgelopen maanden is het netwerk gegroeid met diverse kennisinstellingen, overheidsorganisaties, tour operators, DMO’s, ondernemers, etc. Maar hoe zorg je er nou daadwerkelijk voor dat je kan bouwen aan de transformatie van steden?

 

In deze workshop kruipen we in de huid van de verschillende partijen en gaan we aan de hand van een crash course design thinking aan de slag met het ontwerpen van waardevolle toeristische ervaringen!”

Kom naar het Trendcongres en volg die crash course design thinking.

Doe mij zo’n ticket (met korting Early Bird!)

De opzet van het Trendcongres is vooral een scherp middagprogramma. Maar de missie bij het ontrafelen van ‘Tourism Futures’ is ook dat jij de ander ontmoet. Netwerken is een power instrument in het post covid tijdperk. Maak er gebruik van. Ontdek die kennis, kunde en creativiteit in Leeuwarden op donderdag 20 april. Maar, we hebben slechts 220 stoelen. Tip: tot 14 maart kun je inschrijven met korting door het Early Bird tarief. Wacht niet langer en schrijf je in.

De twee online uitzendingen en Het Trendcongres Toerisme en Vrijetijd op 20 april worden mogelijk gemaakt door Breda University of Applied Sciences, Hogeschool Inholland, LOI Hogeschool, Hogeschool Saxion, NHL Stenden, HZ University of Applied Sciences, TIO en mediapartner NRIT. Ondersteunend partner is Kennisnetwerk Destinatie Nederland.


Trefwoorden: trendcongres, ensut, Iris Kerst, Inholland, design thinking

CELTH



||| Nieuws |||

16/05/25
Exclusief voor leden
Taiwan opent toeristisch informatiecentrum in Amsterdam
Met de officiële opening van het Taiwan Tourism Information Center (TTIC) in Amsterdam op 15 mei 2025 zet de Taiwan Tourism Administration (TTA) een grote stap om haar positie op de Nederlandse toeristische markt te versterken.
16/05/25
Landal neemt tien parken van Alp Resorts op in aanbod
Landal breidt haar aanbod fors uit met tien nieuwe luxe resorts in Oostenrijk, dankzij een strategisch partnerschap met Alps Resorts. Hiermee komt het totaal aantal Oostenrijkse Landal-bestemmingen op 25. De nieuwe accommodaties zijn direct boekbaar via de Landal-platforms.
16/05/25
Pontjesdagen 2025 populairder dan ooit
De Pontjesdagen, het jaarlijkse fietsevenement langs en over de Maas, beleven dit jaar een ware groeispurt. Waar in 2024 nog 252 fietspakketten werden verspreid, zijn dat er dit jaar al 3.000. De pakketten, met routes, voordeelbonnen en tips, zijn populair bij recreatieve fietsers.
15/05/25
Exclusief voor leden
Fenix, de nieuwe blikvanger van Rotterdam
Op donderdag 15 mei opent Koningin Máxima Fenix: het nieuwe kunstmuseum over migratie in Rotterdam. Blikvanger is de dubbel gedraaide trap van blinkend roestvrijstaal in het hart van het gebouw en boven het dak uitmondt in een panoramadak.
15/05/25
Exclusief voor leden
30% van de Nederlanders kan niet met vakantie zonder vakantiegeld
Komende week wordt het vakantiegeld weer overgemaakt naar miljoenen Nederlanders. Waar de één al koffers aan het pakken is, kijkt de ander of er nog geld overblijft voor een uitje ná het betalen van de vaste lasten.
15/05/25
Kun je voorspellen of het druk wordt in de natuur?
Welke factoren beïnvloeden het bezoek aan natuurgebieden? Is het de dag van de week, periode van het jaar, vakanties of feestdagen, zon, regen of wind of vrije dagen? Market Intelligence Analist van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen, Pim Nouwens, dook in de data van de Visitor Data Monitor en kwam met interessante conclusies.
15/05/25
Stichting Bureau Toerisme zet vol in op AI voor toekomstgerichte regiomarketing
Stichting Bureau Toerisme, de destinatiemarketingorganisatie voor het Rivierengebied, investeert stevig in kunstmatige intelligentie (AI) om haar marketing- en communicatiestrategie te moderniseren en toekomstbestendig te maken.
14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.

||| Agenda |||

20/05/25 t/m 22-05-25
20/05/25 t/m 22-05-25: Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingt...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...