Geplaatst op: 12-10-2022
Auteur: Marc Gerlings

ANWB mag energie leveren

ANWB mag energie leveren
ANWB mag van ACM energie leveren aan kleinverbruikers.

In de sector kennen we ANWB onder meer van reizen en van belangenbehartiging in recreatie en mobiliteit. De organisatie gaat ook energie leveren.

Autoriteit Consument & Markt meldt dat ANWB energie mag leveren aan kleinverbruikers. ANWB zoekt daarbij een bijzondere positie op tussen de energieleveranciers. Het levert tegen een variabel tarief en je opgewekte energie wordt verrekend.
ANWB Energie rekent met een dynamisch energietarief. Dat betekent dat je voor je energie de inkoopprijs betaalt die geldt op het moment van je verbruik. Een flexibel tarief, want de actuele uurtarieven voor gas verschillen namelijk per dag en voor elektriciteit zijn die zelfs per uur anders. Er is een vast bedrag voor de aansluitkosten.

Terugleververgoeding van opgewekte energie door het huishouden is dezelfde als het tarief dat je betaalt
Voor elke kWh die je teruglevert, krijg je de stroomprijs in dat uur. Het terugleveren van energie werkt ook op basis van de actuele uurtarieven. 

De ANWB is wederverkoper van EnergyZero. Dit is de energieleverancier. EnergyZero voert de handelsnaam ANWB Energiediensten.
Trefwoorden: ANWB, energie

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    16/09/26
    Exclusief voor leden
    The Social Table voor mkb influencer acties
    Influencer marketingbureau HelloSparkle lanceert The Social Table, een nieuw experience label voor creators dat inspeelt op een veranderende manier waarop consumenten restaurants, hotels, winkels, evenementen en andere locaties ontdekken, met een lokale aanpak.
    16/09/26
    Exclusief voor leden
    Afspraken voor beveiligingsorganisatie Schiphol
    Schiphol, de beveiligingsbedrijven en vakbonden CNV en FNV hebben een akkoord bereikt over verbeteringen in de arbeidsomstandigheden voor beveiligers op Schiphol. Daarmee zijn nieuwe werkonderbrekingen van de baan.
    16/09/26
    Een slimme manier om je evenement te promoten
    Nederland staat bol van de evenementen. Veel van die evenementen komen jaarlijks op vaste momenten terug. Voor organisatoren is het de kunst om potentiële bezoekers te informeren over het betreffende evenement en ervoor te zorgen dat ze jaarlijks een kruisje op de kalender zetten. En precies daar ligt een mooie kans voor promotie: kalenders!
    16/09/26
    Exclusief voor leden
    Reinwardt en Rijksmuseum verbeteren toegankelijkheid culturele sector
    De Reinwardt Academie, die dit jaar 50 jaar bestaat, en het Rijksmuseum gaan de komende drie jaar samenwerken om de toegankelijkheid van de culturele sector te vergroten, voor bezoekers én medewerkers.
    16/09/26
    10 jaar Uncover
    Tijdens de opening van het academisch jaar bij Breda University of Applied Sciences (BUas) afgelopen vrijdag is de tiende editie van Uncover Magazine gelanceerd. Dit magazine is onderdeel van Academy for Leisure & Events, dat gevuld is met artikelen van onderzoekers, docenten, studenten, alumni en professionals uit de sector.
    14/09/26
    Hoe krijg je je team mee in de verduurzaming van je organisatie?
    Veel toerisme- en recreatieondernemers weten wat er moet veranderen. Minder plastic, meer duurzame mobiliteit, een andere manier van werken met seizoenspersoneel. De strategie is vaak helder — maar de praktijk weerbarstig. Want hoe zorg je dat je medewerkers niet alleen de nieuwe koers kennen, maar er ook écht in meegaan?
    14/09/26
    Forse verbeteringen Maaslijn
    De opwaardering van de Maaslijn tussen Nijmegen en Roermond kan doorgaan. Dat heeft de Raad van State woensdag 9 september bepaald. De circa 90 kilometer lange spoorlijn voor dagelijks zo’n 22.000 reizigers wordt geëlektrificeerd en op vier plekken verdubbeld. ProRail en de aannemer zijn al aan het werk. De geplande oplevering is december 2027.
    14/09/26
    SVR Podcast met Bembroeken
    Stichting Vrije Recreatie (SVR is een podcastserie gestart. In de tweede aflevering komt komen de ondernemers van Camping de Bembroeken (Brabant) aan het woord.

    ||| Agenda |||

    18/09/26
    18/09/26 t/m 18-09-26: Kennisdag Waterlinies
    Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
    21/09/26 t/m 23-09-26
    21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
    Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
    22/09/26
    22/09/26 t/m 22-09-26: TravDay
    TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
    27/09/26
    27/09/26 t/m 02-10-26: Eurovelo
    Van 30 september tot en met 2 oktober 2026 ontvangen Royal Dutch Jaarbeurs, provincie Utrecht, gemee...
    30/09/26
    30/09/26 t/m 04-10-26: Kampeer & Caravan Jaarbeurs 2026
    30 september – 4 oktober 2026 | UtrechtOf je nu op zoek bent naar een nieuwe camper, caravan, vouw...