Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 08-12-2021
Auteur: redactie
NRIT Media

Nivon nieuwe eigenaar van Camping de Gronselenput in Wijlre

Vanaf 1 januari 2022 zal camping de Gronselenput in Wijlre verder gaan onder de vlag van Nivon.

Nivon nieuwe eigenaar van Camping de Gronselenput in Wijlre

Al sinds 1936 is het stuk grond aan de voet van de Keutenberg in eigendom van de huidige Stichting Paasheuvelgroep. Eerst als kamplocatie voor de jongens en meisjes van de Arbeiders Jeugd Centrale, later als camping voor individuele kampeerders.


"Het bijzondere is dat al die tijd het terrein door een team van vrijwilligers is beheerd, tot op de dag van vandaag. Het zorgt voor een unieke en zeer prettige sfeer.” – aldus Peter Verdaasdonk, directeur van Stichting Paasheuvelgroep. "Het is dan ook met een dubbel gevoel dat we het terrein nu verkopen. Als stichting zijn wij echter gespecialiseerd in grotere groepen met maaltijdverzorging en hierdoor ontving de camping niet altijd de aandacht en focus die ze verdiende. Met alle betrokkenen zijn we op zoek gegaan naar een partner die past bij de camping en die de bijzondere waarden van de camping recht kan doen. Deze hebben we gelukkig gevonden in Nivon. Voor ons een goede buur vanwege het naast gelegen kampeerterrein, de Gele Anemoon”


Per 1 januari zal de camping onder dezelfde naam en met hetzelfde team van vrijwilligers verder gaan onder de vlag van Nivon.


"De visie van camping de Gronselenput sluit naadloos aan bij die van Nivon Natuurvrienden. De camping zal dan ook op dezelfde wijze gecontinueerd worden. Bovendien staan ook bij Nivon de vrijwilligers centraal. We zijn er dus van overtuigd dat camping de Gronselenput een mooie toekomst tegemoet gaat.” – vult Ron Manuel, directeur Nivon Natuurvrienden, aan.

Trefwoorden: Nivon, verkoop camping, natuurvrienden

CELTH




||| Nieuws |||

25/07/25
Exclusief voor leden
Vakantieboekingen trekken aan
Na een wat teleurstellend voorjaar trekken de laatste twee maanden de vakantieboekingen aan. In mei met +6% en in juni met +5%. In juni viel vooral de populariteit van Denemarken en Griekenland op.
24/07/25
Steeds meer Nederlanders elektrisch op zomervakantie
Nederlanders kiezen deze zomer massaal voor de elektrische auto richting Zuid-Europa. Uit geanonimiseerde data van ruim 25.000 gebruikers van de Shuttel-mobiliteitspas blijkt dat laadstress plaatsmaakt voor vertrouwen in het Europese laadnetwerk.
18/07/25
OECD prijst Nederlandse Landelijke Data Alliantie als inspirerend voorbeeld
De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OECD) noemt de Nederlandse Landelijke Data Alliantie een inspirerend voorbeeld in haar recente rapport 'Using alternative data sources and tools to measure and monitor tourism.' De LDA wordt geprezen om haar innovatieve aanpak in het verzamelen, standaardiseren en delen van toerismedata.
18/07/25
Koelere bestemmingen populair bij last-minute zomervakanties
Nederlandse vakantiegangers die deze zomer nog snel een reis boeken, kiezen opvallend vaak voor koelere bestemmingen. Uit recente boekingsdata van reisorganisatie Riksja Travel blijkt dat 15% van de last-minuteaanvragen gericht is op landen als IJsland, Noorwegen, Schotland, Canada en de Azoren.
16/07/25
Exclusief voor leden
Hoe gaat Nederland last minute op vakantie?
Een deel van de vakantiegangers hoopt op een last minute. Maar wat weten we eigenlijk van ze? Wat voor type vakantie boeken ze, waar vertrekken ze en hoeveel zijn ze bereid te betalen. De VakantieDiscounter dook in haar data en komt met interessante bevindingen. We zetten ze in 6 punten op een rijtje.
15/07/25
Boekingsplatform Vipio lanceert rubriek 'Bekend van TV'
Vipio heeft een speciale categorie gelanceert in de nieuwe rubriek over accommodaties die eerder te zien waren in populaire televisieprogramma's.
15/07/25
Sal weer in winteraanbod Corendon
Touroperator Corendon voegt het Kaapverdische eiland Sal weer toe aan het winteraanbod. Vanaf november 2025 vliegen reizigers drie keer per week (dinsdag, donderdag en zaterdag) met Corendon Dutch Airlines vanaf Amsterdam naar Sal.
15/07/25
Prognose zomer 2025: toeristisch bezoek stijgt in regio's Veluwe, Arnhem en Rijk van Nijmegen
De zomer van 2025 brengt groei voor de regio’s Veluwe, Arnhem en het Rijk van Nijmegen. Dat blijkt uit de nieuwste prognose van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
11/11/25 t/m 13-11-25
11/11/25 t/m 13-11-25: Recreatie Vakbeurs
Recreatie Vakbeurs is dé jaarlijkse vakbeurs voor professionals in de recreatiebranche in de ...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...