Geplaatst op: 06-12-2021
Auteur: Marc Gerlings

TUI Dutch Caribbean hoofdkantoor open

TUI Dutch Caribbean hoofdkantoor open
Rick van der Pluijm, Javier F.A. Silvania - Minister van Financiën en Arjan Kers samen met TUI collega\'s Luzmila, Desiree, Arimar, Noreylys en Valetta. Foto: TUI
Curaçao is een nieuw kantoorpand rijker. Na een bouwtijd van 18 maanden is donderdag 2 december jl. het nieuwe hoofdkantoor van TUI Dutch Caribbean aan de Schottegatweg feestelijk geopend. Het nieuwe pand is de plek waar zo’n 100 medewerkers samenkomen om te werken en klanten welkom zijn voor het boeken van een vliegticket of vakantie. In het pand zit ook een reisbureau.

Minister van Financiën Javier F.A. Silvania verrichte samen met Arjan Kers, General Manager TUI Nederland en Rick van der Pluijm, Head of TUI Dutch Caribbean & Suriname de officiële opening. 

Rick van der Pluijm: "We zijn enorm trots op ons nieuwe pand. Curaçao heeft een belangrijke plek in de toekomst van TUI, en dit kantoor is daar het prachtige resultaat van. Het is een heerlijke plek om te werken, ik zie alle medewerkers zichtbaar genieten. En het is future proof – niet alleen kunnen we makkelijk uitbreiden, bovenal is het enorm duurzaam. We kunnen niet wachten om ook onze klanten volledig welkom te heten, nu het pand helemaal af is.”

Duurzaamheid

Het energiezuinige en transparante pand is gebouwd met extra aandacht voor duurzaamheid, werkplezier en comfort. En is daarmee uniek voor Curaçao. Er is gebouwd volgens de meest moderne internationale LEED-standaarden. Niet alleen door het gebruik van duurzame en circulaire materialen, de isolerende capaciteit en het solarveld met 164 zonnepanelen op het dak. Maar ook door aandacht te besteden aan een prettig, gezond en comfortabel werkklimaat voor de medewerkers.

Kantoor maar ook huiskamersfeer

In het pand zijn zowel de winkel als het kantoor gehuisvest. Daarnaast zijn er verschillende social rooms, ruimtes waar medewerkers bij elkaar komen voor de lunch, een borrel, om in de pauze even bij te praten of een potje te tafelvoetballen. In de social rooms en de winkel heerst een gezellige huiskamersfeer. 
Eyecatcher in de winkel is de groene wand die niet alleen zorgt voor een goede akoestiek maar als designelement ook de ruimte verbindt. Alle kantoorwerkplekken hebben zicht op buiten en zijn uitgerust met in hoogte verstelbare bureaus, goede bureaustoelen en brede monitoren. 

Leuk weetje: de luifel rondom het pand is geïnspireerd op de vleugels van een vliegtuig en zorgt voor een permanente schaduw. Hij is zo gemaakt dat er nauwelijks direct zonlicht op het glasoppervlak valt. Dat samen met de isolerende capaciteit en een efficiënt koel- en luchtcirculatiesysteem zorgt voor een lichte, frisse en comfortabele werkomgeving.

Verbinding zoeken met collega's

De TUI kantoren zijn de plekken waar collega’s elkaar live ontmoeten. Net als bij de renovatie van het TUI hoofdkantoor in Rijswijk in 2018, is hiervoor een open en comfortabele omgeving gecreëerd, die inspireert en uitnodigt om verbinding te zoeken met collega’s. Hiermee sluit het nieuwe pand naadloos aan op de TUI Way of Working waarbij alles draait om flexibiliteit. Je bepaalt zelf waar je werkt. Thuis, op kantoor of misschien wel tijdelijk in het buitenland. Ondersteund met state of the art digitale systemen zodat je waar je ook bent makkelijk contact onderhoudt met je collega’s. TUI Way of Working stelt de medewerkers in staat te werken op een manier die hen het beste past. 

Trefwoorden: TUI, kantoor, werken, reisbureau

CELTH



||| Nieuws |||

26/06/26
Hoe zal de nieuwe Rijksbouwmeester ruimtelijke keuzes maken
De ministerraad heeft ingestemd met de voordracht van Cécilia Gross tot Rijksbouwmeester. Zij volgt Francesco Veenstra op, die tot 1 september 2026 Rijksbouwmeester blijft.
25/06/26
Exclusief voor leden
Metrostation Rhoon uitstappen en meteen in de natuur recreëren
De aansluiting van ov-punten op recreatie is een trend. De tweede van vier Groene Haltes in de provincie Zuid-Holland is open. Vanaf nu is metrostation Rhoon officieel een Groene Halte.
25/06/26
Reismedia over naar ProMedia
ProMedia Group heeft Reismedia B.V. overgenomen. Met deze acquisitie versterkt ProMedia haar positie binnen de (zaken)reis- en luchtvaartsector. Die ambitie werd al duidelijk met de overname van Flightglobal.
25/06/26
Hoe werkt het proces rondom schuimbeton storten en waar je op moet letten
Bij een nieuwe vloer draait alles om de basis. Ziet de afwerking er straks prachtig uit, maar klopt de onderlaag niet, dan krijg je vroeg of laat gedoe. Schuimbeton wordt vaak gebruikt als lichte, isolerende laag onder een dekvloer. Het materiaal vult ruimtes goed op en zorgt voor een vlakke ondergrond. Toch is het geen klus die je even tussen koffie en lunch doet. Het storten vraagt voorbereiding, kennis en de juiste uitvoering.
24/06/26
Nieuwe belangenorganisatie Hotel Alliantie Nederland
Hotel Alliantie Nederland is op 18 juni officieel gelanceerd in Grand Hotel Huis ter Duin. De stichting zet zich in voor een sterkere vertegenwoordiging van de Nederlandse hotellerie en vraagt aandacht voor de economische en maatschappelijke betekenis van gastvrijheid.
24/06/26
Integratie Stip reizen in Corendon
Stip Reizen wordt een volledig onderdeel van touroperator Corendon.
24/06/26
Exclusief voor leden
Better Places lanceert keuzehulp voor bewustere reiskeuzes
Veel reizigers willen wel bewustere keuzes maken, maar weten niet waar ze moeten beginnen. Daarom ontwikkelde touroperator Better Places met steun van het Europese innovatieprogramma Cross-Re-Tour, een nieuwe online keuzehulp.
24/06/26
Eerder waterpret in Dierenpark Amersfoort door hitte
DierenPark Amersfoort maakt zich eerder klaar voor een verkoelende zomer. Vanaf deze week kunnen bezoekers al de verkoeling opzoeken onder de speelfonteinen en spetteren in de Bosbeek. In aanloop naar het evenement Waterpret! (4 juli t/m 30 augustus) worden de verkoelende zomeractiviteiten steeds verder uitgebreid.

||| Agenda |||

07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
02/11/26
02/11/26 t/m 02-11-26: Global European Marketplace 2026
Are you looking to connect with international buyers and grow your business?Become a member of ETOA ...