Europarcs verbetert website en leidt dat tot betere conversie?
De website van vakantieparkenketen Europarcs is vernieuwd - www.europarcs.nl. "Een prachtig nieuw design, nog meer voorkeuren die jij kan invullen, nog meer parken in binnen- en buitenland", meldt het bedrijf trots.
Opvallend is de kop bij de openingsfoto waarin meteen een 'ja' wordt gevraagd om je vakantieplannen te realiseren. De merknaam ontbreekt op dat niveau. Vragen om de 'ja' is een klassieke schrijftip die vaak bij e-mail en andere campagnes tot conversie leidt. Interessant om te zien of het ook op dit niveau werkt.
Blij? :)Nog binnen de openingsfoto is de boekingsmodule verwerkt. Een leuke toevoeging is de extra regel met het filter 'wat maakt je blij?', waar je een keuze kunt maken in regio, extra faciliteit en het soort omgeving. Daarna volgt een aanbod van 3 parken. Het blok eronder gaat over thema's die de consument aanspreekt om te ervaren, zoals natuur of water.
Dat de bijzondere accommodaties nog steeds de aandacht trekken blijkt uit het volgende blok. Hier staan de tiny houses, waterlodges, zwerfhutten en nog meer eigenzinnige accommodaties.
In de afsluiting staan alle provincies maar ook de vakantieperioden waarop gezocht wordt, plus de verwijzingen naar social media.
Trefwoorden: markering, webdesign, online, mail, conversie, vakantiepark
|
|
05/09/26
Follow The Money heeft na een tip manden lang inzicht verworven in profielen van gebruikers van reis...
|
04/09/26
De ANWB zet een volgende stap in haar inzet voor sterke en toegankelijke natuur- en recreatiegebieden. Naast de jarenlange samenwerking met het Samenwerkingsverband Nationale Parken gaat ANWB ook een partnerschap aan met het Van Gogh Nationaal Park.
|
04/09/26
Ben je ondernemer in de vrijetijdssector? Dan weet je waarschijnlijk maar al te goed hoe lastig het is om personeel te vinden én te behouden. Goede arbeidsvoorwaarden kunnen daarbij een groot verschil maken. Denk aan een passend salaris, voldoende vakantiedagen, opleidingsmogelijkheden en een goede pensioenregeling.
|
03/09/26
Het nieuwe merk van Venlo, in december 2025 gelanceerd, heeft een Red Dot Award gewonnen. De internationale vakjury van de Red Dot Award kende de prijs toe aan het beeldmerk en de visuele huisstijl van Venlo.
|
03/09/26
Toverland claimt de grootste Halloween experience te zijn in Europa in 2026. Het bedrijf sluit het zomerseizoen af maar is al bezig met de voorbereidingen op de herfst met de Halloween periode. The Maze wordt de nieuwe Halloween attractie.
|
03/09/26
Online groothandel groeit 30 procent en gaat verder als Foods & Goods, met de ambitie om binnen vijf jaar dé online groothandel voor zakelijke klanten te worden.
|
03/09/26
De voorgestelde versoepelingen van de Europese Commissie aan het EU-emissiehandelssysteem (EU-ETS) kunnen tot 2050 leiden tot 33 procent meer CO?-uitstoot in de energie-intensieve industrie, elektriciteitsproductie, scheepvaart en luchtvaart, zo blijkt uit een analyse van het Centraal Planbureau (CPB) en het Planbureau voor de Leefomgeving (PBL).
|
01/09/26
Studenten van de Bachelor of Science Tourism (Breda University of Applied Sciences en Wageningen University & Research) hebben in Montenegro veldonderzoek gedaan naar de gevolgen van klimaatverandering voor het toerisme, en troffen een land in verandering aan. Het onderzoek maakt deel uit van Destination RiskScan, een initiatief van CELTH.
|
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
14/09/26
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
|
18/09/26
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
22/09/26
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
|
|