Geplaatst op: 06-10-2021
Auteur: redactie
NRIT Media

Tiqets maakt genomineerden bekend voor de Remarkable Venue Awards

Tiqets maakt genomineerden bekend voor de Remarkable Venue Awards

Tiqets heeft vandaag de genomineerden bekendgemaakt voor de 5e jaarlijkse Remarkable Venue Awards (RVA's). Onder de Nederlandse genomineerden zitten bekende museums zoals het Mauritshuis en het Rijksmuseum maar met venues zoals Kasteel Hoensbroek of WILDLANDS is de variatie groot.


Van het beste museum tot de beste verborgen parel; de awards belonen de venues die de beste klantrecensies op Tiqets.com hebben ontvangen. Daarnaast worden in de categorieën ‘Best Hidden Gem’ en ‘Most Innovative Venue’ museums en attracties beoordeeld en geselecteerd door een panel van toerisme-experts. In Nederland zijn dat Anouk van Eekelen, Manager Destination Development bij het NBTC en Barbera Bosma, Chief Editor bij National Geographic.


In totaal strijden meer dan 120 venues uit zes markten om de eer winnaar te worden in een van de zeven categorieën. De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de gratis Remarkable Venue Awards Ceremony op 10 november tijdens de Tourism Innovation Summit (TIS) in Sevilla. Deze wordt ook wereldwijd gelivestreamd.


"De genomineerden voor de Remarkable Venue Awards van dit jaar zijn niet alleen hersteld in 2021, ze hebben het zelfs zeer goed gedaan. Deze musea en attracties hebben in 2021 lovende recensies ontvangen van duizenden Tiqets-klanten. We zijn trots om al deze genomineerden in het zonnetje te zetten en kijken ernaar uit om te proosten op de winnaars tijdens de Remarkable Venue Awards-ceremonie van dit jaar”, zegt Tiqets CEO Laurens Leurink.


Nederlande genomineerden op basis van beste reviews op Tiqets.com

  • Most Remarkable Venue:  SkyView de Pier, Rijksmuseum, Van Gogh Museum en Mauritshuis
  • Best Attraction: Efteling, Skyview de Pier, Spido en Madurodam
  • Best Museum: STRAAT Museum, Fashion for Good Museum, Science Centre Nemo en Rijksmuseum
  • Best Landmark: Kasteel Heeswijk, Kasteel Hoensbroek, Koninklijk Paleis Amsterdam en Nationaal Park de Hoge Veluwe
  • Best Onsite Experience: Rotterdam Zoo, WILDLANDS, Madurodam, Mauritshuis  

Voor de twee andere awards, ‘Best Hidden Gem’ en ‘Most Innovative Venue’ is de inschrijving inmiddels gesloten. Wereldwijd hebben meer dan 100 venues zich aangemeld voor deze prestigieuze prijzen.


De volledige lijst van 120+ genomineerden in verschillende categorieën en landen, en een uitgebreidere beschrijving van de criteria om in aanmerking te komen voor elke prijs, is op de website te vinden.

Link: https://www.tiqets.com/venues/remarkable-venue-awards/
Trefwoorden: Awards, genomineerden

CELTH



||| Nieuws |||

03/07/25
Zomervakantie start met bijna 8% meer nieuwe caravans en campers
Aan de vooravond van de zomervakantie is de kampeerbranche in Nederland flink gegroeid. In de eerste helft van 2025 zijn er 6.256 nieuwe caravans en campers afgeleverd, een stijging van 7,7% ten opzichte van dezelfde periode in 2024.
03/07/25
Exclusief voor leden
Minder spanning op arbeidsmarkt gastvrijheidssector
De Landelijke Data Alliantie heeft de nieuwste kwartaalupdate van de Arbeidsmarktmonitor Gastvrijheidssector online gezet. Zien we daar de eerste tekenen van een trendbreuk naar een minder overspannen arbeidsmarkt in de gastvrijheidssector?
03/07/25
Steeds meer reizigers kiezen voor budgetmaatschappijen
Het aantal passagiers dat via Nederlandse luchthavens met een budgetmaatschappij vliegt, is in twintig jaar tijd verdrievoudigd. In 2024 maakten 27,8 miljoen reizigers gebruik van een prijsvechter, tegenover 9,3 miljoen in 2004.
02/07/25
Exclusief voor leden
Starbucks met 180 zitplaatsen opent op Schiphol
Centraal gelegen in de vernieuwde Lounge 1 van Schiphol is geopend een grote Starbucks-locatie van 500 vierkante meter. De herontwikkeling is het resultaat van een nauwe samenwerking tussen Schiphol, Avolta AG en Starbucks.
02/07/25
Minder Nederlanders deze zomer op vakantie
Volgens de meest recente ANWB Vakantiemonitor kiest een kleiner percentage van de Nederlanders – 57% vergeleken met 73% vorig jaar – ervoor om in juli en augustus op vakantie te gaan. Deze verschuiving kenmerkt zich door een duidelijke voorkeur voor dichterbij huis. Vakanties binnen Europa en in eigen land winnen terrein, wat resulteert in de auto als meest gekozen vervoermiddel.
02/07/25
Exclusief voor leden
Forse impact van btw-verhoging op logiessector
De btw-verhoging op logies leidt tot een vraagafname tot 30%, een 8,5% lagere omzet uit toeristische overnachtingen en flinke gevolgen voor budgethotels en de logiessector in de grensstreek. Toch wil het kabinet de btw-verhoging niet terugdraaien.
02/07/25
Exclusief voor leden
Versnelling gebruik AI
Van chatbots en sociale media campagnes tot en met werkprocessen in de horeca, AI is niet meer weg te denken uit de sector leisure. Het gebruik van AI maakt een versnelling mee in onze maatschappij.
30/06/25
Metropolitane fietsroute Delft - Naaldwijk in ontwikkeling
De bestaande fietsroute vanuit Westland naar het centrum van Delft wordt ontwikkeld tot metropolitane fietsroute Delft - Naaldwijk.