Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 06-10-2021
Auteur: redactie
NRIT Media

Tiqets maakt genomineerden bekend voor de Remarkable Venue Awards

Tiqets maakt genomineerden bekend voor de Remarkable Venue Awards

Tiqets heeft vandaag de genomineerden bekendgemaakt voor de 5e jaarlijkse Remarkable Venue Awards (RVA's). Onder de Nederlandse genomineerden zitten bekende museums zoals het Mauritshuis en het Rijksmuseum maar met venues zoals Kasteel Hoensbroek of WILDLANDS is de variatie groot.


Van het beste museum tot de beste verborgen parel; de awards belonen de venues die de beste klantrecensies op Tiqets.com hebben ontvangen. Daarnaast worden in de categorieën ‘Best Hidden Gem’ en ‘Most Innovative Venue’ museums en attracties beoordeeld en geselecteerd door een panel van toerisme-experts. In Nederland zijn dat Anouk van Eekelen, Manager Destination Development bij het NBTC en Barbera Bosma, Chief Editor bij National Geographic.


In totaal strijden meer dan 120 venues uit zes markten om de eer winnaar te worden in een van de zeven categorieën. De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de gratis Remarkable Venue Awards Ceremony op 10 november tijdens de Tourism Innovation Summit (TIS) in Sevilla. Deze wordt ook wereldwijd gelivestreamd.


"De genomineerden voor de Remarkable Venue Awards van dit jaar zijn niet alleen hersteld in 2021, ze hebben het zelfs zeer goed gedaan. Deze musea en attracties hebben in 2021 lovende recensies ontvangen van duizenden Tiqets-klanten. We zijn trots om al deze genomineerden in het zonnetje te zetten en kijken ernaar uit om te proosten op de winnaars tijdens de Remarkable Venue Awards-ceremonie van dit jaar”, zegt Tiqets CEO Laurens Leurink.


Nederlande genomineerden op basis van beste reviews op Tiqets.com

  • Most Remarkable Venue:  SkyView de Pier, Rijksmuseum, Van Gogh Museum en Mauritshuis
  • Best Attraction: Efteling, Skyview de Pier, Spido en Madurodam
  • Best Museum: STRAAT Museum, Fashion for Good Museum, Science Centre Nemo en Rijksmuseum
  • Best Landmark: Kasteel Heeswijk, Kasteel Hoensbroek, Koninklijk Paleis Amsterdam en Nationaal Park de Hoge Veluwe
  • Best Onsite Experience: Rotterdam Zoo, WILDLANDS, Madurodam, Mauritshuis  

Voor de twee andere awards, ‘Best Hidden Gem’ en ‘Most Innovative Venue’ is de inschrijving inmiddels gesloten. Wereldwijd hebben meer dan 100 venues zich aangemeld voor deze prestigieuze prijzen.


De volledige lijst van 120+ genomineerden in verschillende categorieën en landen, en een uitgebreidere beschrijving van de criteria om in aanmerking te komen voor elke prijs, is op de website te vinden.

Link: https://www.tiqets.com/venues/remarkable-venue-awards/
Trefwoorden: Awards, genomineerden

CELTH



||| Nieuws |||

09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
09/07/25
Mag je dat souvenir meenemen?
Vakantiegangers zijn zich er vaak niet van bewust dat souvenirs van beschermde soorten afkomstig kunnen zijn, meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Denk bijvoorbeeld aan sieraden gemaakt van schelpen, tassen van slangenleer, cactussen of kaviaar.
04/07/25
Nieuwe tool brengt toeristisch aanbod regio in kaart
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
02/07/25
Exclusief voor leden
Forse impact van btw-verhoging op logiessector
De btw-verhoging op logies leidt tot een vraagafname tot 30%, een 8,5% lagere omzet uit toeristische overnachtingen en flinke gevolgen voor budgethotels en de logiessector in de grensstreek. Toch wil het kabinet de btw-verhoging niet terugdraaien.
30/06/25
Metropolitane fietsroute Delft - Naaldwijk in ontwikkeling
De bestaande fietsroute vanuit Westland naar het centrum van Delft wordt ontwikkeld tot metropolitane fietsroute Delft - Naaldwijk.
27/06/25
Exclusief voor leden
Wordt Groningen de AI-stad van Nederland?
Kunstmatige intelligentie (AI) is de technologie die onze economie, veiligheid en manier van leven de komende jaren gaat bepalen. Maar op dit moment komen de belangrijkste innovaties uit de Verenigde Staten en China. Dat maakt Europa, en dus ook Nederland, te afhankelijk van anderen. In Groningen moet een AI-fabriek komen die in 2027 operationeel wordt.
27/06/25
Exclusief voor leden
Gratis handbagage in aantocht
De Europese Unie wil nieuwe regels invoeren die luchtvaartmaatschappijen verplichten om passagiers gratis een handbagagekoffer toe te staan, naast een persoonlijk item zoals een handtas of laptoptas. Luchtvaartmaatschappijen zijn niet blij.
20/06/25
Exclusief voor leden
Provincie Limburg schiet musea te hulp
De drie provinciale musea in Limburg krijgen hulp van de Provincie om hun stijgende kosten te kunnen betalen.