Geplaatst op: 21-09-2021
Auteur: Redactie
NRIT Media
Uitgever: NRIT Media

Je verdient Noordwijk

Waar gezondheid en genieten hand in hand gaan

Je verdient Noordwijk

Inwoners van de gemeente Noordwijk zijn van alle gemeenten in Nederland het meest positief over hun eigen gezondheid, zo blijkt uit de gemeentecijfers van de ‘Gezondheidsmonitor Volwassenen/Ouderen 2020’. Deze cijfers zijn afgelopen dinsdag bekendgemaakt door Bollenstreek Omroep, bijna een jaar nadat de gemeente Noordwijk het predicaat heilzame badplaats heeft ontvangen in oktober 2020 van de ESPA (European Spas Association). Om gezond genieten in Noordwijk breed onder de aandacht te brengen start deze week een landelijke TV en radiocampagne ‘Je verdient Noordwijk’. 


Gezondheidsmonitor

Elke vier jaar wordt er onderzoek gedaan naar gezondheid, welzijn en leefstijl in Nederlandse gemeenten via de Gezondheidsmonitor Volwassenen/Ouderen. Uit de gemeentecijfers van 2020 bleek dat 86% van de inwoners uit de gemeente Noordwijk aangeeft hun eigen gezondheid goed tot zeer goed te vinden, tegenover 82% in de regio Hollands Midden en 79% in heel Nederland.
 

Je verdient Noordwijk

Vanaf zondag 19 september te zien en te horen op TV en radio: Je verdient Noordwijk. Quirine Kamphuisen, directeur-bestuurder van Noordwijk Marketing: ‘Via deze campagne kunnen we heel mooi het gezond genieten dat hoort bij de heilzame badplaats Noordwijk inhoud geven en laten zien. De plek waar je jaarrond kunt ontspannen, actief bezig kunt zijn en waar je vooral ook heerlijk kunt genieten. Onze inwoners ervaren dat al, zo blijkt, maar dat verdienen onze bezoekers natuurlijk ook.’
 
De campagne Je verdient Noordwijk draagt bij aan het herstel van de hard getroffen ondernemers als gevolg van COVID-19 en is mede mogelijk gemaakt door een aanvullende subsidie van de gemeente Noorwijk uit het Corona noodfonds. De campagne is ontwikkeld en uitgevoerd door Noordwijk Marketing in samenwerking met de gemeente Noordwijk, Noordwijkse ondernemers, XXS Amsterdam en de lokale bureaus 52 graden noorderbreedte en Delano videoproducties.
Trefwoorden: Gezondheidsmonitor, campagne

CELTH



||| Nieuws |||

26/06/26
Hoe zal de nieuwe Rijksbouwmeester ruimtelijke keuzes maken
De ministerraad heeft ingestemd met de voordracht van Cécilia Gross tot Rijksbouwmeester. Zij volgt Francesco Veenstra op, die tot 1 september 2026 Rijksbouwmeester blijft.
25/06/26
Exclusief voor leden
Metrostation Rhoon uitstappen en meteen in de natuur recreëren
De aansluiting van ov-punten op recreatie is een trend. De tweede van vier Groene Haltes in de provincie Zuid-Holland is open. Vanaf nu is metrostation Rhoon officieel een Groene Halte.
25/06/26
Reismedia over naar ProMedia
ProMedia Group heeft Reismedia B.V. overgenomen. Met deze acquisitie versterkt ProMedia haar positie binnen de (zaken)reis- en luchtvaartsector. Die ambitie werd al duidelijk met de overname van Flightglobal.
25/06/26
Hoe werkt het proces rondom schuimbeton storten en waar je op moet letten
Bij een nieuwe vloer draait alles om de basis. Ziet de afwerking er straks prachtig uit, maar klopt de onderlaag niet, dan krijg je vroeg of laat gedoe. Schuimbeton wordt vaak gebruikt als lichte, isolerende laag onder een dekvloer. Het materiaal vult ruimtes goed op en zorgt voor een vlakke ondergrond. Toch is het geen klus die je even tussen koffie en lunch doet. Het storten vraagt voorbereiding, kennis en de juiste uitvoering.
24/06/26
Nieuwe belangenorganisatie Hotel Alliantie Nederland
Hotel Alliantie Nederland is op 18 juni officieel gelanceerd in Grand Hotel Huis ter Duin. De stichting zet zich in voor een sterkere vertegenwoordiging van de Nederlandse hotellerie en vraagt aandacht voor de economische en maatschappelijke betekenis van gastvrijheid.
24/06/26
Integratie Stip reizen in Corendon
Stip Reizen wordt een volledig onderdeel van touroperator Corendon.
24/06/26
Exclusief voor leden
Better Places lanceert keuzehulp voor bewustere reiskeuzes
Veel reizigers willen wel bewustere keuzes maken, maar weten niet waar ze moeten beginnen. Daarom ontwikkelde touroperator Better Places met steun van het Europese innovatieprogramma Cross-Re-Tour, een nieuwe online keuzehulp.
24/06/26
Eerder waterpret in Dierenpark Amersfoort door hitte
DierenPark Amersfoort maakt zich eerder klaar voor een verkoelende zomer. Vanaf deze week kunnen bezoekers al de verkoeling opzoeken onder de speelfonteinen en spetteren in de Bosbeek. In aanloop naar het evenement Waterpret! (4 juli t/m 30 augustus) worden de verkoelende zomeractiviteiten steeds verder uitgebreid.

||| Agenda |||

07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
02/11/26
02/11/26 t/m 02-11-26: Global European Marketplace 2026
Are you looking to connect with international buyers and grow your business?Become a member of ETOA ...