Geplaatst op: 31-01-2021
Auteur: Redactie
NRIT

Regio Zwolle lanceert ambassadeursnetwerk

Regio Zwolle lanceert ambassadeursnetwerk

De Regio Zwolle heeft online een ambassadeursnetwerk gelanceerd met in totaal zestien ambassadeurs uit de regio. Het ambassadeursnetwerk is een initiatief van Marketing Oost en is opgericht om Regio Zwolle landelijk op de kaart te zetten en imagoversterkende congressen op het gebied van logistiek, e-commerce, health, agri & food en kunststoffen aan te trekken.

Naast de recente mediacampagne in het Financieele Dagblad, Binnenlands Bestuur en bij BNR Nieuwsradio, levert ook dit ambassadeursnetwerk op deze wijze een bijdrage aan de ambitie van Regio Zwolle om in 2030 de  4e economische topregio van Nederland te zijn. Regio Zwolle vormt dan samen met Amsterdam, Rotterdam/Den Haag en Eindhoven de economische hoofdstructuur van ons land.

Het ambassadeursnetwerk bestaat uit een divers gezelschap. Van kunstenaar Ronald Westerhuis tot MKB Nederland voorzitter en ondernemer Jacco Vonhof, allen met een groot landelijk netwerk én een hart voor de regio. Dit initiatief van MarketingOost in samenwerking met Regio Zwolle maakt dat we in navolging van enkele andere steden een mooi netwerk neerzetten dat op een natuurlijke, maar duidelijke wijze kan bijdragen aan de ambitie van onze regio.

Trefwoorden: zakelijk toerisme, congressen, overijssel

CELTH



||| Nieuws |||

23/02/26
Exclusief voor leden
BCD sterker in NDC-boekingen
Zakelijke touroperator BCD behaalt een hoog percentage NDC-?boekingen en is een toonaangevende speler in de adoptie van NDC van American Airlines. Voor BCD een positieve ontwikkeling omdat New Distribution Capability (NDC) nog niet de grote standaard is zoals het GDS-boekingssysteem.
23/02/26
Den Haag krijgt eigen VVV cadeaukaart
Den Haag heeft er een nieuw, typisch Haags cadeau bij: de VVV Cadeaukaart Den Haag. Op donderdag 19 februari werd de kaart officieel gepresenteerd bij The Hague Info Store op station Den Haag Centraal.
23/02/26
Exclusief voor leden
Privésauna op het strand van Texel
Huur voor 1,5 uur jouw privésauna met uitzicht op het strand van Texel. Deze eerste mobiele sauna van het eiland staat op dit moment bij Paal 9. In de sauna is plek voor maximaal 5 personen.
23/02/26
Exclusief voor leden
Travelling Britain in Nederlandse handen
Travelling Britain, de Duitse specialist voor individuele reizen naar Groot-Brittannie en Ierland gaat over in Nederlandse handen. Dat maakte Tim Bennett, eigenaar en oprichter van Travelling Britain bekend: “na een lange periode, waarin we elkaar leerden kennen en appreciëren, ben ik blij mijn levenswerk te kunnen overdragen aan Rein De Laat, die Travelling Britain als nieuwe eigenaar vanaf nu verder zal uitbouwen en internationaliseren.”
23/02/26
Exclusief voor leden
Toeristen worden gewaarschuwd voor oorrobben
Vaccinatiepunt adviseert reizigers die zuidelijk Afrika bezoeken om afstand te houden van oorrobben. In Namibië en Zuid-Afrika is een uitbraak van rabiës vastgesteld bij deze zeeleeuwachtige, en inmiddels zijn er ook toeristen gebeten door een besmet dier.
20/02/26
Twee krachtige perspectieven op de toekomst van toerisme
Het Trendcongres Toerisme & Vrijetijd 2026 maakt vandaag de twee keynote-sprekers bekend die het congres op 2 april openen: Signe Jungersted (Group NAO) en Kees Klomp (lector Betekeniseconomie). Beide sprekers benaderen de toekomst van toerisme vanuit een ander systeem, maar delen dezelfde boodschap: de visitor economy beweegt een kantelpunt binnen, en vraagt om nieuw denken, nieuwe waarden en nieuwe vormen van bestuurlijke en maatschappelijke samenwerking.
20/02/26
Meertalige bezoekerservaringen
Nederland ontvangt jaarlijks een groeiende internationale bezoekersstroom, waardoor musea, attractieparken en andere leisure-organisaties steeds vaker investeren in meertalige bezoekerscommunicatie. Daarbij speelt digitale toegankelijkheid een steeds grotere rol, mede door toenemende aandacht voor WCAG 2.1-richtlijnen binnen de sector.
20/02/26
Grootste indoorsportpretpark van Europa opent in Nieuwegein
Sparkx, het snelgroeiende Belgische sportpretparkconcept, vestigt zich eind 2026 in Nieuwegein. Met 7.500 vierkante meter wordt het nieuwe park in De Beursfabriek direct het grootste indoorsportpretpark van Europa. Bezoekers kunnen er kennismaken met zo’n vijftig klassieke, innovatieve en virtuele sporten — van basketbal tot een wingsuitvlucht.

||| Agenda |||

24/02/26
24/02/26 t/m 24-02-26: Tourism skills: getting this right matters
The European tourism sector faces a simple reality:without the right skills, growth is not sustainab...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...