Geplaatst op: 03-11-2020

Taxeren moet je aan een expert overlaten

Partner van magazine R&T

Taxeren moet je aan een expert overlaten
Een recreatiebedrijf is complex, met vele functies. Taxatie vraagt dan ook vakkennis. Foto: Maas

In de 40 jaren dat Maas recreatie bedrijfsmakelaardij actief is in het taxeren van recreatie- en watersportbedrijven, is er veel veranderd in taxatieland. Taxaties en de taxateurs dienen in meerdere mate te voldoen aan allerlei wettelijke eisen alsmede aan voorwaarden van de banken. De taxatie van een recreatief bedrijf verdient een expert.

Medio 2015 is het Nederlands Register voor Vastgoed Taxateurs opgericht, kort gezegd NRVT. NRVT is in het leven geroepen voor de registratie, het toezicht en de educatie van de taxateurs. Daarnaast is er een NRVT tuchtcollege die over klachten kan oordelen. Als toonaangevend taxatiebureau zijn de taxateurs van Maas aangesloten bij de NRVT en zijn uiteraard meegegaan in die professionalisering. Daarnaast worden de taxatierapporten van Maas geaccepteerd door alle grote banken en financiers. Er zijn zelfs banken die bij voorkeur Maas recreatie bedrijfsmakelaardij accepteren als taxateur. De jarenlange ervaring en de grondige manier van werken liggen daaraan ten grondslag. De taxatie van recreatiebedrijven is een specialisme. De uitgebreide kennis van vastgoed en de ontwikkelingen in de sector leiden tot kwalitatieve taxaties. De taxatie met alle onderdelen van een recreatief bedrijf leidt tot vertrouwen bij verkopende en kopende partij en de financiers. 


Bijzondere panden, kansen van locaties, laat taxaties over aan een expert. Foto: Maas recreatie bedrijfsmakelaardij.

Ga voor kwaliteit

Een taxatie is meer dan de vaststelling van een waarde. Banken en financiers zijn ook meegegaan in de professionaliseringsslag en dienen ook aan van allerlei eisen te voldoen. Een grondig en goed taxatierapport helpt de banken en de financiers bij het doorgronden van de casus en de financieringsaanvraag. De financieringsbeslissing wordt sneller en gefundeerder genomen met een grondig en goed taxatierapport. 

Taxatie nodig?

We zijn u graag van dienst! www.maasrbm.nl
Maas heeft vestigingen in Den Bosch (+31(0) 73 640 88 88)
en in Huizen (+31(0) 35 623 62 12).
Trefwoorden: makelaar, recreatie, taxatie

CELTH



||| Nieuws |||

21/04/26
Martin Hendriks directeur van museum Cuypershuis
Martin Hendriks is benoemd tot directeur van museum Cuypershuis (Roermond). Hij is per 1 april 2026 gestart en gaat de verdere ontwikkeling van het museum aansturen. De benoeming is een volgende stap in de nieuwe koers ‘Vooruit met Cuypers’.
21/04/26
Exclusief voor leden
Bezoeker kiest zekerheid in bekende attracties
Nederlanders bezoeken steeds vaker attractieparken en dierentuinen. Tegelijk is er duidelijk verschil tussen aanbieders. Vooral grote namen zoals de Efteling, Artis en Diergaarde Blijdorp hebben een hoge bezoekfrequentie, terwijl andere dagattracties duidelijk achterblijven. Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.000 Nederlanders.
21/04/26
Exclusief voor leden
Bezoeker kiest zekerheid in bekende attracties
Nederlanders bezoeken steeds vaker attractieparken en dierentuinen. Tegelijk is er duidelijk verschil tussen aanbieders. Vooral grote namen zoals de Efteling, Artis en Diergaarde Blijdorp hebben een hoge bezoekfrequentie, terwijl andere dagattracties duidelijk achterblijven. Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.000 Nederlanders.
21/04/26
Exclusief voor leden
Zwitserse Laax kiest nieuw Nederlands pr- en marketingbureau
Bureau AVIAREPS, gaat een samenwerking aan met het Zwitserse ski- en outdoorresort Laax. Lynnette Hartsink, General Manager AVIAREPS Benelux, meldt dat het partnerschap gericht is op de Nederlandse en Belgische reisbranche.
21/04/26
2025: hoogste groei arbeidsproductiviteit in twintig jaar
De Nederlandse economie groeide in 2025 met 1,8 procent. Er werd in totaal 0,6 procent minder uren gewerkt, zodat de arbeidsproductiviteit 2,4 procent hoger was dan een jaar eerder. Onder meer door stijgende uitgaven aan recreatie.
20/04/26
Exclusief voor leden
Reizen samenstellen met AI via touroperator VakantieDiscounter
Dé VakantieDiscounter is als eerste Nederlandse pakketreisaanbieder beschikbaar als app binnen ChatGPT. Door het eigen aanbod te integreren in het populaire AI-platform, speelt dé VakantieDiscounter in op veranderend zoek- en oriëntatiegedrag van consumenten.
20/04/26
Exclusief voor leden
Drouwenerzand opent dark ride in 2027
Drouwenerzand introduceert eerste GameChanger Dark Ride van bouwer Lagotronics in Nederland. Dit project, dat in 2027 opent, is de eerste roterende dark ride-concept op de Nederlandse markt van deze bouwer.
20/04/26
Exclusief voor leden
Jubilerend Dam tot Dam ook virtueel af te leggen
Het grootste sportevenement van Nederland, de NN Dam tot Damloop, is opnieuw in een recordtempo uitverkocht. De individuele startbewijzen voor de 10 Engelse Mijl gingen zaterdagochtend om 9.00 uur in de verkoop en waren binnen ruim een uur volledig vergeven.

||| Agenda |||

22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...