Geplaatst op: 20-10-2020
Auteur: Marc Gerlings

Amrican dream in de Keukenhof maar komen de Amerikanen wel?

Amrican dream in de Keukenhof maar komen de Amerikanen wel?
Pete Hoekstra (l) en Bart Siemerink.
Pete Hoekstra, ambassadeur van de Verenigde Staten, heeft samen met Keukenhof directeur Bart Siemerink tulpenbollen geplant met de toepasselijke naam ‘American Dream’. Zij kijken daarmee samen vooruit naar een bloeiend voorjaar van 2021 waarin bezoekers weer naar het park kunnen komen.

Jaarlijks brengen veel Amerikanen een bezoek aan Keukenhof. Het is de vraag of dat volgend jaar ook mogelijk is. Dat hangt af van de ontwikkelingen van het coronavirus en de eventuele reisbeperkingen.

Ambassadeur Hoekstra en zijn vrouw zijn liefhebbers van Keukenhof en vaste bezoekers aan het park. "Mijn vrouw en ik zouden afgelopen voorjaar bijna iedere week wel gasten uit de VS ontvangen, die er allemaal erg naar uitkeken om naar Keukenhof te gaan", geeft Hoekstra aan. "Helaas is het anders gelopen, maar ik hoop dat ze komend voorjaar alsnog kunnen komen. Dan zullen wij trots de American Dream-tulpen laten zien die we vandaag hebben helpen planten.”

Keukenhof verwacht voor volgend jaar dat de bezoekers vooral uit Nederland, Duitsland en België komen. "We kijken er naar uit dat we in 2021 weer bezoekers kunnen ontvangen in Keukenhof”, geeft Siemerink aan. In 2019 kwamen ruim 150.000 bezoekers vanuit de Verenigde Staten. We hopen hen snel weer te mogen begroeten in het park.”

Keukenhof is in 2021 geopend van 20 maart tot en met 9 mei.
Trefwoorden: Keukenhof, inkomend toerisme, attractie, recreatie

CELTH



||| Nieuws |||

20/07/26
Toerisme Vlaanderen groeit
De Vlaamse toerismeorganisatie zal groeien in het aantal personeelsleden. Dat blijkt in de 'uitbreiding personeelsplan Toerisme Vlaanderen'op voorstel van viceminister-president Melissa Depraetere.
20/07/26
Exclusief voor leden
Geheime totems bij Tomorrowland en Boom versterken merk Sunweb
Van de besneeuwde toppen van Alpe d’Huez naar de iconische festivalweides van Boom: Sunweb, een van Europa's grootste reisorganisaties, verdiept dit jaar haar partnership met organisator Tomorrowland met een merkactivatie.
20/07/26
Tien jaar samenwerking Streek van Verrassingen
Op 16 juli werd bekend dat de samenwerking tussen acht regiogemeentes onder de naam Streek van Verassingen verlengd. Sinds 2017 werken gemeenten in de regio Leiden samen om inwoners en bezoekers te inspireren de veelzijdige streek te ontdekken. Nieuw is het vakantiepaspoort dat op alle basisscholen is verspreid.
20/07/26
Veel huisdiereigenaren kunnen pas ontspannen met vakantie als oppas is geregeld
Voor veel Nederlanders met een huisdier begint de vakantie pas echt als de opvang voor hun huisdier goed geregeld is. Uit onderzoek van huisdierenverzekeraar Figo Pet onder 500 Nederlanders blijkt dat 84% aangeeft dat de keuze voor een geschikte opvang bepaalt hoe ontspannen zij zelf op vakantie gaan.
20/07/26
Exclusief voor leden
750 Rode Kruis vrijwilligers bij Vierdaagse Nijmegen
Het Rode Kruis staat ook dit jaar klaar voor de wandelaars van de 4Daagse, tijdens de 108e editie van het grootste wandelevenement ter wereld. De hulporganisatie is met 750 vrijwilligers in Nijmegen, om eerste hulp te verlenen, blaren te prikken en te zorgen dat zoveel mogelijk wandelaars de finish halen.
20/07/26
Exclusief voor leden
Goed slapen in het vliegtuig
Luchtvaartgigant Emirates introduceert een primeur voor Economy Class-passagiers met de introductie van de U-Dream-hoofdsteun. Slapen lastig in een vliegtuig? Deze steun geeft verlichting.
17/07/26
Spectaculaire grijze route officieel geopend in Klimbos Dordrecht
De uitbreiding vormt een nieuwe mijlpaal voor het klimbos, dat bezoekers nóg meer uitdaging biedt met een spectaculaire combinatie van een bungee, vrije val en verschillende klimonderdelen.
17/07/26
Natuurmonumenten zoekt voor Slotplaats horecaondernemer
Landhuis De Slotplaats is beschikbaar als horecalocatie. Een unieke, veelzijdige plek waarvoor Natuurmonumenten een ervaren, groene horecaondernemer zoekt.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
22/09/26
22/09/26 t/m 22-09-26: TravDay
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
02/10/26
02/10/26 t/m 02-10-26: Netwerkdag Gastvrij Gelderland
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...