Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 16-09-2020
Auteur: Redactie
NRIT

Lukt het de Jaarbeurs om een virtuele beurs te organiseren?

Lukt het de Jaarbeurs om een virtuele beurs te organiseren?
Alhoewel het organiseren van grote publieksbeurzen heel erg lastig is, gaat de Jaarbeurs niet bij de pakken neer zitten. Een van hun pareltjes is KreaDoe waar jaarlijks zo’n 50.000 creatievelingen op af komen. De Jaarbeurs komt nu met een nieuw concept: KreaDoe Online. De organisatoren hebben de echte beurs zoveel mogelijk naar digitaal weten te verplaatsen. Gaat het ze lukken? Dat weten we na 1 november.

Bezoekers kunnen tijdens dit 3-daagse online event een uitgebreid (workshop) programma verwachten dat dagelijks wordt aangevuld. Het is mogelijk om live te chatten met exposanten, influencers en er is een ontmoetingsplek om andere bezoekers te ontmoeten. Grote namen zoals Cricut, Knipmode, De Bondt en bekende influencers zoals haakgoeroe Dendennis doen mee. 
Daarnaast kan er net zoals op het fysieke event volop worden geshopt en zijn er meer dan 25 diverse online workshops te volgen. Een ticket kost 8 euro en daarmee is het mogelijk om alle drie de dagen onbeperkt in te loggen en deel te nemen aan het online event.

Esther Rietman, brand manager van KreaDoe: "Het was een lastige beslissing om KreaDoe fysiek niet door te laten gaan. We merken namelijk dat creatieve hobby’s op dit moment vanwege de coronacrisis extra populair zijn. Juist dáárom willen wij heel graag wat betekenen voor onze community. Zo gezegd, zo gedaan: KreaDoe Online is een feit. Verwacht veel workshops, entertainment, inspiratie, shopmogelijkheden en méér. Kortom: een must voor elke creatieveling!”
Link: https://www.kreadoe.nl
Trefwoorden: evenementen, beurzen, online events

CELTH



||| Nieuws |||

08/07/25
Exclusief voor leden
Slagharen lanceert voordelig Familieticket
Attractie- & Vakantiepark Slagharen introduceert een nieuw Familieticket, speciaal ontworpen voor gezinnen die samen een dag vol avontuur willen beleven. Het ticket biedt toegang voor vier personen tegen een vast, aantrekkelijk tarief en is vanaf deze week verkrijgbaar via de website van het park.
08/07/25
Rustwat opnieuw verkozen tot leukste waterrasterras
Voor het tweede jaar op rij is Rustwat aan de Linge uitgeroepen tot ‘Het leukste terras aan het water’ in het Rivierengebied. Het terras wist opnieuw de meeste stemmen te verzamelen tijdens de jaarlijkse verkiezing van Stichting Bureau Toerisme.
08/07/25
Exclusief voor leden
Minor Hotels sleutelt aan B2B platformen
Minor Hotels (560 hotels wereldwijd) zet een stap binnen de B2B-strategie met de lancering van Minor...
07/07/25
SVR vraagt om betaalbaar houden van kampeervakanties
Stichting Vrije Recreatie (SVR) meldt dat kampeervakanties té duur dreigen te worden voor de gast door stijgende toeristenbelasting in combinatie met stijgende kosten bij horeca en supermarkten.
04/07/25
Exclusief voor leden
ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
04/07/25
Nieuwe erfgoedroute-app brengt Limburgs verleden tot leven
Onder grote belangstelling is de gratis app Erfgoed Route Limburg gelanceerd. De app biedt wandelaars en fietsers een unieke manier om het erfgoed van Noord- en Midden-Limburg te beleven via audio- en videoverhalen op locatie.
04/07/25
Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
04/07/25
Nieuwe fietsroute rond het IJsselmeer met veerverbindingen
De veerverbindingen tussen Enkhuizen, Stavoren, Urk en Medemblik zijn voortaan onderdeel van de fiets- en wandelnetwerken van Noord-Holland, Friesland en Urk. Dit maakt het eenvoudiger om recreatieve routes over het IJsselmeer te plannen.