Loyaliteit van leden in plaats van commissie als businessmodel
Membershipplatform Bidroom kiest voor andere aanpak
Hoe maak je de wereld van hotelboekingen transparanter, voorkom je hoge commissies voor hoteliers aan online booking agencies en bied je de consument uiteindelijk een goedkopere prijs? Bidroom doet dit met een businessmodel waarbij het niet draait om commissie, maar om loyale leden. Michael Ros startte in 2014 met Bidroom uit onvrede met de toenmalige hotelboekingssystemen. "Ik had destijds een reisorganisatie die vooral stedentrips verkocht. Daarbij had ik veel contact met hotels en merkte ik de grote onvrede bij hen o...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: horeca, hotels
|
|
07/09/26
Een idee van inwoners van Haarlo is werkelijkheid geworden. Gedeputeerde Peter Drenth heeft op vrijdag 4 september het nieuwe wandelpontje over de Berkel officieel in gebruik genomen. Tegelijkertijd zijn drie wandelroutes rond Haarlo geopend.
|
07/09/26
Op woensdag 9 september rijden er door een aangekondigde staking van de vakbonden de hele dag geen NS-treinen. Uitzondering is de Airport Sprinter.
|
07/09/26
In toerisme en recreatie spelen streekproducten een interessante rol. Vaak gebruikt in routes en festivals maar hoe krijg je de producten bij de consument thuis? Proef je Regio festival levert een bestelplatform op.
|
07/09/26
Een leisure-professional bereidt zich op een zakenreis of beursbezoek praktisch en stijlvol voor door een tas te kiezen die zowel functioneel is als een professionele uitstraling heeft. Dit ondersteunt zakelijke mobiliteit en versterkt het vertrouwen van stakeholders tijdens ontmoetingen in de toerisme- en hospitalitysector.
|
07/09/26
Natuurgebied de Hoge Venen is weer toegankelijk. Natuur, erfgoed en ontspanning zijn bereikbaar, meldt Visit Wallonië.
|
05/09/26
Follow The Money heeft na een tip manden lang inzicht verworven in profielen van gebruikers van reis...
|
04/09/26
De ANWB zet een volgende stap in haar inzet voor sterke en toegankelijke natuur- en recreatiegebieden. Naast de jarenlange samenwerking met het Samenwerkingsverband Nationale Parken gaat ANWB ook een partnerschap aan met het Van Gogh Nationaal Park.
|
04/09/26
Ben je ondernemer in de vrijetijdssector? Dan weet je waarschijnlijk maar al te goed hoe lastig het is om personeel te vinden én te behouden. Goede arbeidsvoorwaarden kunnen daarbij een groot verschil maken. Denk aan een passend salaris, voldoende vakantiedagen, opleidingsmogelijkheden en een goede pensioenregeling.
|
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
14/09/26
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
|
18/09/26
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
22/09/26
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
|
|