Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 08-07-2020
Auteur: Marc Gerlings

Eerste vakbeurs in MECC over anderhalvemeter inrichting

Eerste vakbeurs in MECC over anderhalvemeter inrichting
Eerste vakbeurs gaat over anderhalvemeter toepassingen.
Op 26 en 27 augustus 2020 zal de eerste en enige editie van de Anderhalve meter Expo in Nederland plaatsvinden in MECC Maastricht. De Anderhalve meter Expo is de beurs over oplossingen voor uitdagingen uit de anderhalvemeter maatschappij. De Anderhalve meter Expo is de eerste vakbeurs die gaat plaatsvinden sinds het corona virus in Nederland de kop op heeft gestoken. De initiatiefnemers willen met deze expo aantonen dat een vakbeurs binnen de anderhalve meter samenleving te realiseren is.

Vanaf 1 juli mogen evenementen zonder een restrictie in het aantal personen weer plaatsvinden, rekening houdend met de noodzakelijke Corona-maatregelen en protocollen. De organisatoren van de Expo, Buro 10 en Brandt + Fernhout, grijpen de mogelijkheden binnen deze versoepeling aan om de evenementenbranche verder te brengen. Zij laten zien dat met verantwoorde maatregelen en binnen de corona-protocollen het mogelijk is om een beurs te organiseren. De organisatie en alle betrokken partners hebben geen winstoogmerk, het gezamenlijke doel is om branche-overschrijdende oplossingen met elkaar te delen en ondernemend Nederland verder te brengen.

De Anderhalve meter Expo is een tweedaagse vakbeurs volledig geënt op de anderhalve meter samenleving. Het thema van de Anderhalve meter Expo is "met elkaar, voor elkaar” waarin exposanten uit diverse branches hun creatieve anderhalve meter innovaties en oplossingen etaleren aan mede-ondernemers die geraakt worden door alle corona-maatregelen. 

De bezoekers van de Anderhalve meter Expo zijn onder andere ondernemers en beslissers uit de lokale en regionale overheden, recreatie, evenementen, horeca, retail en facilitaire afdelingen. Er wordt een breed scala aan oplossingen gepresenteerd die zij kunnen toepassen binnen hun eigen bedrijfsvoering. Daarnaast is er ook een platform waarop bekende gastsprekers actuele onderwerpen, ideeën en innovaties bespreken en presenteren.

De locatie is MECC Maastricht. MECC Maastricht is hiermee de eerste locatie in Nederland die een nationale beurs laat plaatsvinden.
Trefwoorden: beurs, evenement, anderhalve meter economie

CELTH



||| Nieuws |||

04/07/25
Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
30/06/25
Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar
De Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar en de organisatie pakt uit met een kleurrijk randprogramma en een gereduceerd tarief; kinderen t/m 16 jaar fietsen zelfs gratis mee.
30/06/25
Exclusief voor leden
Beeld & Geluid veel te klein voor game event
De kaartverkoop voor game-event Next Level Heroes op zondag 6 juli verloopt zo voorspoedig dat het evenement verhuist naar een grotere locatie.
27/06/25
DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
25/06/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs geeft opdracht branding en campagnes aan Van Straaten
Koninklijke Jaarbeurs heeft Van Straaten per 1 juli 2025 benoemd tot preferred supplier voor alle eventbranding en media-exposure op en rondom het Jaarbeursterrein.
20/06/25
Rode Kruis: gebruik je verstand bij warme festivals
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.
16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.