Geplaatst op: 20-02-2020
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

De Betteld Groep opent de eerste accommodatie in het buitenland

De Betteld Groep opent de eerste accommodatie in het buitenland
De Betteld Groep, de grootste Nederlandse christelijke aanbieder van vakanties en conferenties, opent haar eerste vestiging in het buitenland. De nieuwe locatie ligt iets ten zuidoosten van Brussel in Wallonië in buurt van Ottignies - Céroux-Mousty. Het is een groepsaccommodatie met 150 bedden.

Camping De Betteld begon als een soort kamperen bij de boer in 1972 in het Gelderse Zelhem. Na jaren van groei werd het een vakantiepark & conferentiecentrum in 2002. Vanaf 2012 kwamen er meer vestigingen bij en vanaf 2014 exploiteert men een viertal accommodaties voor vakanties, conferenties en groepen. De Betteld richt zich daarbij met name op de christelijke markt en wil geestelijke meerwaarde bieden voor haar gasten. In Nederland zijn er nu vestigingen in Zelhem, Amerongen, Doorn en Cadzand. België is daar nu bijgekomen. De hoop en verwachting is, dat de Betteld de komende jaren verder door zal groeien in Europa. Daarvoor worden investeerders gezocht met een hart voor het evangelie. 

Camp de Limauges

Camp de Limauges is in België een uiterst bekende locatie van de Belgische Evangelische Zending (BEZ) voor kerkelijke gemeenten, kampen en groepen. In 2019 heeft de BEZ haar naam veranderd in VIANOVA.  

De locatie heeft een terrein van drie hectare en het gebouw heeft meerdere grotere en kleinere slaapkamers en zalen ten bate van ontmoetingen, spelen, eten en programma. Er zijn in totaal 150 bedden, deels stapelbedden op grote kamers en deels gewone bedden in kleinere kamers. 



Voor groepen van 25 tot 150 personen

Limauges is dan ook erg geschikt voor kinder- en jeugdkampen en groepen van 25 tot 150 personen. Het geheel is mooi verscholen in het groen en er is o.a. een speeltuin, een volleybalveld en een sportveld. Het beheer ter plaatse is in handen van Henk en Margriet Bouwman die al ruim twee jaar ervaring hebben hiermee. 

Naast zelfverzorging, zal er nu ook gestart worden met groepen die graag volledige verzorging wensen met catering. 



Trefwoorden: verblijfsrecreatie, groepsaccommodaties, België

CELTH



||| Nieuws |||

13/02/26
Exclusief voor leden
Hoe pak je overname van je bedrijf aan?
Terwijl de Nederlandse MKB-overnamemarkt tekenen van herstel vertoont, dreigt een groot deel van de bedrijfswaarde verloren te gaan door gebrek aan adequate voorbereiding.
12/02/26
Exclusief voor leden
Twintig actievoerders bezetten Lelystad Airport
Een groep van twintig Greenpeace-actievoerders heeft vanochtend het hoofdgebouw van Lelystad Airport bezet. Ze eisen dat het nieuwe kabinet een streep zet door de plannen om het vliegveld te openen voor vakantievluchten.
11/02/26
Exclusief voor leden
Doorbraak duurzame vliegtuigbrandstof met SIENNA-reactor
Het Europese project TAKE-OFF, geleid door het Nederlandse TNO, bundelt de krachten van tien partners om technologie te ontwikkelen die CO2 en hernieuwbare waterstof omzet in SAF.
11/02/26
Jasper Tieleman versterkt team Maas
De recreatie- en watersportsector krijgt er een gedreven en ervaren professional bij. Met de komst van Jasper Tieleman versterkt Maas recreatie bedrijfsmakelaardij haar team met iemand voor wie recreatie niet alleen een branche is, maar een familie-erfenis.
10/02/26
Exclusief voor leden
Limburgse VVV’s kiezen datamonitor van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen
De vier Limburgse destinatieorganisaties, verenigd in Stichting Samenwerkende VVV’s Limburg, ondertekenden de licentieovereenkomst voor de Tourism Leisure Monitor van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen.
10/02/26
Exclusief voor leden
Summio vakantieparken verlengt 5 parken en start nieuw park
Summio Parcs start het nieuwe jaar meteen met groei. Vijf vakantieparken hebben besloten hun samenwerking met de organisatie te verlengen. Daarnaast is het portfolio uitgebreid met een nieuw park en staat er een verdere groei op de planning - voor zowel verhuur als exploitatie.
10/02/26
Serie Schiphol Airport krijgt derde seizoen
Na de eerste twee seizoenen keert het RTL 5-programma Schiphol Airport terug met een gloednieuw derde seizoen. De serie biedt een exclusieve blik achter de schermen van de grootste luchthaven van Nederland.
10/02/26
Veel gezinsboekingen voor Emirates bij start 2026
Januari is traditioneel een piekmaand voor boekingen van gezinsreizen bij Emirates. Economy-reizigers boekten vroeg, met name groepen en gezinnen: meer dan 65% van de groepsboekingen werd minimaal drie maanden voor vertrek gemaakt en ruim 65% van de families boekte ten minste twee maanden vooraf.

||| Agenda |||

13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
24/02/26
24/02/26 t/m 24-02-26: Tourism skills: getting this right matters
The European tourism sector faces a simple reality:without the right skills, growth is not sustainab...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...