Geplaatst op: 16-10-2019
Auteur: Marc Gerlings

Congres Event Impact live vanuit Rotterdam

Congres Event Impact live vanuit Rotterdam
Om 14.00 start vandaag het congres georganiseerd door studenten van Inholland Rotterdam over de impact van de evenementensector. Het aantal evenementen is in het afgelopen decennium sterk toegenomen. Wat betekent deze impact voor de omgeving? Diverse sprekers gaan in op de negatieve en positieve kanten.

Je kunt Congres Event Impact live volgen:

Programma:
14:00 - 14:05   Introductie congres 
14:05 - 14:40   Gastspreker: Robert-Jan van 
14:40 - 15:00   Gastspreker: Louis Bekker
15:00 - 15:10   Pauze 
15:15 - 15:40   Gastspreker: Jesse Firericks                 
15:45 - 16:05   Gastspreker: Wim Jansen                    
16:05 - 16:10   Afsluiting congres 

De opleiding over de keuze van dit eerste congres van twee congressen over evenementen: "Het onderwerp voor het congres is gekozen, omdat er tegenwoordig veel grootschalige evenementen worden georganiseerd in Nederland en omdat er twee wereldberoemde evenementen naar Nederland komen in 2020, namelijk het Songfestival in Rotterdam en de Grand Prix in Zandvoort. Deze actuele evenementen hebben veel invloed op de samenleving in Nederland en dat is de reden waarom wij voor dit onderwerp hebben gekozen.  Wij hopen dat we veel studenten en externen nieuwe informatie kunnen geven over de impact van grootschalige evenementen in Nederland en dat zij tijdens de netwerkborrel nieuwe contacten zullen opdoen. " 

Gebruiksvriendelijke festivals

Het tweede congres over evenementen bij Inholland Rotterdam op 18 oktober gaat over de 'Ontwikkeling van gebruiksvriendelijke festival'. NRIT zal ook dit evenement via Twitch uitzenden.

Trefwoorden: evenement, congres

CELTH



||| Nieuws |||

04/05/26
Gebied Hollandse Duinen ook officieel Nationaal Park
Minister van Essen van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) heeft Nationaal Park Hollandse Duinen officieel de status van nationaal park verleend.
04/05/26
Kasteel Arcen heropent Florakamer
Gebaseerd op een inventarislijst uit 1767 is de Florakamer in de zuidvleugel van Kasteel Arcen volledig gereconstrueerd.
04/05/26
Onderzoeksraad: instappen bij ballon moet veiliger
De Onderzoeksraad roept de ballonvaartsector op om op korte termijn maatregelen te nemen om de veiligheid bij instappen te verbeteren.
04/05/26
Eerste UNESCO Leerstoel voor Rijksuniversiteit Groningen richt zich op landschap en burgerwetenschap
Hoe kunnen miljoenen mensen die fan zijn van een natuurgebied, bijdragen aan het beheer ervan? En hoe kunnen we dat, binnen Nederland én samen met partners in bijna 800 natuurgebieden in 140 landen, beter vormgeven? Daarover gaat onder meer de nieuwe UNESCO Leerstoel Sustainable Landscape Governance, Education and Citizen Science.
04/05/26
K-pop draagt waarschijnlijk bij aan groeiend toerisme naar Korea
K-pop draagt waarschijnlijk bij aan groeiend toerisme naar Korea
04/05/26
Kleine Wolf en Goolderheide winnaars ACSI Awards
Campingspecialist ACSI heeft de winnaars van de ACSI Awards 2026 bekendgemaakt. Kampeerders kozen Camping De Kleine Wolf uit het Overijsselse Stegeren tot beste camping van Nederland. In België werd Camping Goolderheide als winnaar gekozen. In totaal werden er in 24 Europese landen ACSI Awards uitgereikt.
22/04/26
Rotterdams nooit geopende pretpark geveild
Het voormalige Attractiepark Rotterdam - Rivoli, ontwikkeld door ondernemer Henny van der Most, is verkocht via een openbare veiling.
22/04/26
Amsterdam City Walk vindt nieuwe co-sponsor
Herzog Medical verbindt zich als nieuwe partner aan de Amsterdam City Walk.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...