Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 14-10-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Operationeel Directeur neemt afscheid van Attractiepark Toverland

Operationeel Directeur neemt afscheid van Attractiepark Toverland

Operationeel Directeur Teun Dielesen heeft besloten om Toverland te gaan verlaten. Teun heeft het afgelopen anderhalf jaar met veel passie en bezieling leiding gegeven aan de operationele afdelingen. Samen met zijn team heeft Teun ervoor gezorgd dat de operatie klaar was voor de grootste uitbreiding in de geschiedenis van het attractiepark. Teun neemt per 1 december afscheid van Toverland, zijn taken zullen voorlopig waargenomen worden door de overige directieleden. 


Teun Dielesen werd anderhalf jaar geleden voor de functie van Operationeel Directeur benaderd door Jean Gelissen sr., Algemeen Directeur Gelissen Group, en Caroline Kortooms, Algemeen Directeur Toverland. Deze functie betekende een jump-start voor de carrière van Teun, waarbij hij veel kansen heeft gekregen om zich te ontwikkelen als professional en als mens. In deze periode kende Toverland namelijk de grootste uitbreiding in haar geschiedenis. Met de komst van een nieuw entreegebied en een nieuw themagebied werd Toverland maar liefst anderhalf keer zo groot. Teun heeft er samen met zijn team voor gezorgd dat de operationele afdelingen klaar waren voor deze uitbreiding en dat de operationele organisatie opnieuw werd ingericht. Ook werd de gasttevredenheid van een 9+ geborgd.


Naast zijn werkzaamheden als Operationeel Directeur van Toverland heeft Teun in deze periode een master in Management Studies behaald. Teun wil zich nóg breder gaan ontwikkelen als professional en zijn talenten gaan inzetten bij andere grote, inspirerende bedrijven.


Toverland-DNA

Toverland is een familiebedrijf en Teun mag Caroline Kortooms zijn schoonmoeder noemen.

Link: https://www.toverland.com
Trefwoorden: Afscheid, operationeel directeur

CELTH



||| Nieuws |||

04/07/25
Exclusief voor leden
ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
04/07/25
Nieuwe tool brengt toeristisch aanbod regio in kaart
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
27/06/25
DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
23/06/25
Exclusief voor leden
Plaswijckpark mag Koninklijk Wapen voeren
Koning Willem-Alexander heeft het Recht tot het voeren van het Koninklijk Wapen met de toevoeging ‘Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier’ toegekend aan Stichting Plaswijckpark. Dit bekende Rotterdamse park ontvangt jaarlijks rond de 450.000 bezoekers.
18/06/25
Europa-Park opent Silver Lake City: een nieuwe dimensie in thematisch overnachten
Rustieke westernsfeer en moderne comfortvoorzieningen komen samen in Silver Lake City, de nieuwste uitbreiding van het Europa-Park Resort. Het voormalige Camp Resort is volledig herontwikkeld tot een authentiek westernstadje met een breed scala aan overnachtingsmogelijkheden en belevingen voor het hele gezin.
16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.
13/06/25
Nederlanders besteden miljarden aan dagattracties
De afgelopen drie jaar gaven Nederlanders ruim €3,1 miljard uit aan bezoeken aan attractieparken en dierentuinen. Dat blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen van onderzoeksbureau Multiscope, gebaseerd op een enquête onder meer dan 4.100 Nederlanders.
10/06/25
Exclusief voor leden
Toverland scoort goed bij Klantvriendelijkste Bedrijf 2025
Attractiepark Toverland behaalde dubbelslag bij verkiezing van Het Klantvriendelijkste Bedrijf van Nederland 2025. Picnic wint de verkiezing en Efteling pakt de zesde plek.