Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 11-10-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Camperbeurs Hardenberg bezocht door meer dan 6.200 bezoekers

Camperbeurs Hardenberg bezocht door meer dan 6.200 bezoekers

De extra grote editie van Camperbeurs in Evenementenhal Hardenberg is op 27, 28 en 29 september bezocht door 6.230 bezoekers. Nooit eerder kwamen zoveel mensen op deze driedaagse beurs af. Camperbeurs Hardenberg was dit jaar uitgebreid met twee extra beurshallen, waardoor in totaal zes beurshallen in gebruik waren. Ook werd het vernieuwde bezoekersrestaurant van Evenementenhal Hardenberg in gebruik genomen. "Het was een zeer geslaagde editie”, zegt organisator Danielle Tigelaar.


"We hebben drie fantastische beursdagen beleefd met een recordaantal bezoekers. Daarbij hebben onze standhouders ook goede zaken gedaan, want er zijn behoorlijk veel campers verkocht. Bovendien waren ze blij met de toegenomen belangstelling voor de Camperbeurs. Aan de andere kant waren bezoekers juist blij met de uitbreiding van beurs. Vorig jaar was Camperbeurs Hardenberg nog verdeeld over vier hallen, nu waren dat er maar liefst zes. Dat werd erg gewaardeerd”, zegt organisator Danielle Tigelaar.


Op de vrijdag kwamen ruim 1700 bezoekers naar de beurs, een dag later waren dit er meer dan 2100 en op dag drie kwamen de meeste bezoekers: 2331. Naast een beursvloer vol met campers van (bekende) merken, waren er ook volop activiteiten voor bezoekers. Zo was er iedere dag een camperquiz waar bezoekers kans maakten op een waardebon van 500 euro bij Motorpromo en was er een nieuw ingericht fietsparcours waardoor bezoekers direct hun elektrische vouwfiets konden testen. Een andere publiekstrekker was het Campertheater waar diverse presentaties gegeven werden. De presentaties konden rekenen op veel belangstelling.


De volgende editie van Camperbeurs Hardenberg is op 25, 26 en 27 september 2020 in Evenementenhal Hardenberg. 

Link: https://booking.evenementenhal.nl/nl/camperbeurs-hardenberg-2019/hardenberg
Trefwoorden: Camperbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
04/07/25
Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
30/06/25
Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar
De Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar en de organisatie pakt uit met een kleurrijk randprogramma en een gereduceerd tarief; kinderen t/m 16 jaar fietsen zelfs gratis mee.
30/06/25
Exclusief voor leden
Beeld & Geluid veel te klein voor game event
De kaartverkoop voor game-event Next Level Heroes op zondag 6 juli verloopt zo voorspoedig dat het evenement verhuist naar een grotere locatie.
27/06/25
DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
25/06/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs geeft opdracht branding en campagnes aan Van Straaten
Koninklijke Jaarbeurs heeft Van Straaten per 1 juli 2025 benoemd tot preferred supplier voor alle eventbranding en media-exposure op en rondom het Jaarbeursterrein.
20/06/25
Rode Kruis: gebruik je verstand bij warme festivals
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.