Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 11-10-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Camperbeurs Hardenberg bezocht door meer dan 6.200 bezoekers

Camperbeurs Hardenberg bezocht door meer dan 6.200 bezoekers

De extra grote editie van Camperbeurs in Evenementenhal Hardenberg is op 27, 28 en 29 september bezocht door 6.230 bezoekers. Nooit eerder kwamen zoveel mensen op deze driedaagse beurs af. Camperbeurs Hardenberg was dit jaar uitgebreid met twee extra beurshallen, waardoor in totaal zes beurshallen in gebruik waren. Ook werd het vernieuwde bezoekersrestaurant van Evenementenhal Hardenberg in gebruik genomen. "Het was een zeer geslaagde editie”, zegt organisator Danielle Tigelaar.


"We hebben drie fantastische beursdagen beleefd met een recordaantal bezoekers. Daarbij hebben onze standhouders ook goede zaken gedaan, want er zijn behoorlijk veel campers verkocht. Bovendien waren ze blij met de toegenomen belangstelling voor de Camperbeurs. Aan de andere kant waren bezoekers juist blij met de uitbreiding van beurs. Vorig jaar was Camperbeurs Hardenberg nog verdeeld over vier hallen, nu waren dat er maar liefst zes. Dat werd erg gewaardeerd”, zegt organisator Danielle Tigelaar.


Op de vrijdag kwamen ruim 1700 bezoekers naar de beurs, een dag later waren dit er meer dan 2100 en op dag drie kwamen de meeste bezoekers: 2331. Naast een beursvloer vol met campers van (bekende) merken, waren er ook volop activiteiten voor bezoekers. Zo was er iedere dag een camperquiz waar bezoekers kans maakten op een waardebon van 500 euro bij Motorpromo en was er een nieuw ingericht fietsparcours waardoor bezoekers direct hun elektrische vouwfiets konden testen. Een andere publiekstrekker was het Campertheater waar diverse presentaties gegeven werden. De presentaties konden rekenen op veel belangstelling.


De volgende editie van Camperbeurs Hardenberg is op 25, 26 en 27 september 2020 in Evenementenhal Hardenberg. 

Link: https://booking.evenementenhal.nl/nl/camperbeurs-hardenberg-2019/hardenberg
Trefwoorden: Camperbeurs

CELTH




||| Nieuws |||

25/07/25
Exclusief voor leden
Bestedingen bij fastservicerestaurants onder druk
Consumenten geven structureel minder geld uit bij zogenaamde fastservicerestaurants omdat ze die te duur vinden. Een trendbreuk.
25/07/25
Exclusief voor leden
Nieuwe subsidieregeling voor toegankelijke recreatie in Drenthe
De provincie Drenthe heeft een nieuwe subsidieregeling geopend voor mkb-ondernemers in de recreatie- en toerismesector. Met deze regeling wil de provincie bijdragen aan een inclusieve en toegankelijke omgeving.
25/07/25
Exclusief voor leden
Vakantieboekingen trekken aan
Na een wat teleurstellend voorjaar trekken de laatste twee maanden de vakantieboekingen aan. In mei met +6% en in juni met +5%. In juni viel vooral de populariteit van Denemarken en Griekenland op.
24/07/25
Aantal bewoners op vakantieparken stijgt
Het aantal mensen dat officieel woont op een vakantiepark is de afgelopen jaren flink gestegen. Volgens het CBS stonden op 1 april 2025 bijna 60.000 mensen ingeschreven op een vakantiepark, tegenover ruim 51.000 in 2019.
24/07/25
Exclusief voor leden
Wandelnet: Geef wandelen een volwaardige plek in het omgevingsbeleid
Met de invoering van de Omgevingswet is er een nieuw beleidskader ontstaan voor de inrichting van de leefomgeving. Wandelnet grijpt deze kans aan om het belang van wandelen te benadrukken. In de brochure ‘Wandelkwaliteit in het omgevingsbeleid’ laat Wandelnet zien hoe wandelen een structurele plek kan krijgen in gemeentelijke visies, plannen en regelgeving.
24/07/25
Nieuw model brengt recreatiebehoefte in kaart
Een nieuw recreatiebehoeftemodel laat zien waar de grootste behoefte is aan recreatieruimte. Het model combineert data over bevolkingsgroei, reisbereidheid en bestaande voorzieningen om knelpunten én kansen voor recreatie in beeld te brengen.
24/07/25
Meer publiek, maar rode cijfers: poppodia onder financiële druk
Ondanks een groeiend aantal bezoekers en optredens in 2024, kampen Nederlandse poppodia met toenemende financiële problemen. De kosten stijgen sneller dan de inkomsten, waardoor meer podia verlies draaien.
24/07/25
Steeds meer Nederlanders elektrisch op zomervakantie
Nederlanders kiezen deze zomer massaal voor de elektrische auto richting Zuid-Europa. Uit geanonimiseerde data van ruim 25.000 gebruikers van de Shuttel-mobiliteitspas blijkt dat laadstress plaatsmaakt voor vertrouwen in het Europese laadnetwerk.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
03/09/25 t/m 07-09-25
03/09/25 t/m 07-09-25: Hiswa te Water 2025
In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
11/09/25
11/09/25 t/m 11-09-25: Atlasfestival 2025 –Vitamine L: de Leefomgeving als ingrediënt voor Gezondheid
Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
01/10/25
01/10/25 t/m 01-10-25: Netwerk Editie Kampeerbranche
Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...