Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 25-06-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Attractiepark Toverland geeft abonnementen voor 18 jaar weg: stemronde van start

Attractiepark Toverland geeft abonnementen voor 18 jaar weg: stemronde van start

Toverland vierde onlangs haar 18e verjaardag en riep iedereen ter ere hiervan op om hun meest magische herinnering aan het attractiepark te delen. De herinnering met de meest magische uitwerking wordt beloond met een vijftal abonnementen voor een periode van 18 jaar. Uit bijna 700 inzendingen uit Nederland, België en Duitsland koos het attractiepark een top 18, waar tot en met zaterdag 29 juni op gestemd kan worden. De herinnering met de meeste stemmen wordt op zondag 30 juni uitgeroepen tot winnaar van de abonnementen.


De top 18 herinneringen is gekozen door een jury bestaande uit medewerkers en de directie van Toverland. Carin van Berkel, Commercieel Directeur, nam plaats in de jury en is geraakt door de herinneringen. "Je wordt er helemaal blij van als je ziet dat Toverland zoveel mensen elke dag al 18 jaar lang zo gelukkig maakt. Het was dan ook een grote uitdaging om uit bijna 700 social media-berichten, mailtjes, video’s en kunstwerken een top 18 te kiezen, want de herinneringen waren stuk voor stuk betoverend mooi. Omdat we alle kunstwerken heel indrukwekkend vonden, krijgen de makers hiervan sowieso een presentje.” Bekijk de video van het jureren van de inzendingen via het YouTube-kanaal van Toverland.


Stemronde

Van donderdag 20 juni t/m zaterdag 29 juni kan iedereen stemmen op hun favoriet uit de top 18 herinneringen. Op zondag 30 juni wordt bekendgemaakt welke inzending de meeste stemmen heeft en de abonnementen voor 18 jaar wint.

 
18 jaar Toverland

In 18 jaar tijd kenmerkt Toverland zich door snelle groei: van één overdekt themagebied in 2001 naar maar liefst zes themagebieden met 35 attracties en shows in 2019. Vorig jaar verwelkomde Toverland een recordaantal van 812.000 bezoekers. Zij waardeerden Toverland met een gasttevredenheid van een 9. De komende jaren wil Toverland de magische grens van 1 miljoen bezoekers doorbreken door middel van nieuwe parkuitbreidingen en het openen van een vier-sterren-hotelresort. Ook in de toekomst zullen er volop magische herinneringen gecreëerd gaan worden.

Link: https://www.toverland.com/18jaar/,https://www.youtube.com/watch?v=bY0lSY12iAA&feature=youtu.be
Trefwoorden: 18 jarig bestaan, stemmen, win gratis abonnement

CELTH



||| Nieuws |||

09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
08/07/25
Exclusief voor leden
Slagharen lanceert voordelig Familieticket
Attractie- & Vakantiepark Slagharen introduceert een nieuw Familieticket, speciaal ontworpen voor gezinnen die samen een dag vol avontuur willen beleven. Het ticket biedt toegang voor vier personen tegen een vast, aantrekkelijk tarief en is vanaf deze week verkrijgbaar via de website van het park.
04/07/25
Exclusief voor leden
ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
04/07/25
Nieuwe tool brengt toeristisch aanbod regio in kaart
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
27/06/25
DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
23/06/25
Exclusief voor leden
Plaswijckpark mag Koninklijk Wapen voeren
Koning Willem-Alexander heeft het Recht tot het voeren van het Koninklijk Wapen met de toevoeging ‘Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier’ toegekend aan Stichting Plaswijckpark. Dit bekende Rotterdamse park ontvangt jaarlijks rond de 450.000 bezoekers.
18/06/25
Europa-Park opent Silver Lake City: een nieuwe dimensie in thematisch overnachten
Rustieke westernsfeer en moderne comfortvoorzieningen komen samen in Silver Lake City, de nieuwste uitbreiding van het Europa-Park Resort. Het voormalige Camp Resort is volledig herontwikkeld tot een authentiek westernstadje met een breed scala aan overnachtingsmogelijkheden en belevingen voor het hele gezin.
16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.