Geplaatst op: 20-06-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

TopParken speelt in op vraag naar meer privacy in Beekbergen

TopParken speelt in op vraag naar meer privacy in Beekbergen

Uit het trendrapport toerisme, recreatie en vrije tijd (2018) van PleisureWorld NRIT blijkt dat mensen steeds vaker met een afstand van elkaar leven. Gezien de huidige individualisering van de maatschappij heeft dit volgens TopParken invloed op het gevoel van privacy in- en rondom een vakantiewoning.

Recreatiepark Beekbergen, één van de 14 vakantieparken van TopParken, speelt met het ontwerp van de nieuwste vakantiewoning ‘de Beekhoeve’ in op deze trend. De aanbieder van vakantiewoningen heeft zichtbaar rekening gehouden met privacy tijdens het inrichten en plaatsen van deze woning. Zo is de woning gelegen op een rustige kavel met een natuurlijke afscheiding.

Volgens TopParken is een privésfeer tijdens het verblijf in een vakantiewoning belangrijk. Een bosrijke locatie en een huiselijke sfeer hebben directe invloed op het gevoel van rust en privacy tijdens een vakantie. Door "buiten naar binnen te halen’’ beleeft men naar eigen zeggen een intieme tijd in deze vakantiewoning.

De grote raampartij en de openslaande deuren zorgen ervoor dat het terras met een eigen jacuzzi, sauna en buitendouche verbonden wordt met het moderne interieur. Ook het uitzicht op de Veluwse bossen heeft een positieve invloed op het gevoel van privacy.

Link: https://www.topparkenverkoop.nl/
Trefwoorden: Nieuwe vakantiewoning, privacy vakantiewoning

CELTH



||| Nieuws |||

03/07/25
Zomervakantie start met bijna 8% meer nieuwe caravans en campers
Aan de vooravond van de zomervakantie is de kampeerbranche in Nederland flink gegroeid. In de eerste helft van 2025 zijn er 6.256 nieuwe caravans en campers afgeleverd, een stijging van 7,7% ten opzichte van dezelfde periode in 2024.
03/07/25
Exclusief voor leden
Minder spanning op arbeidsmarkt gastvrijheidssector
De Landelijke Data Alliantie heeft de nieuwste kwartaalupdate van de Arbeidsmarktmonitor Gastvrijheidssector online gezet. Zien we daar de eerste tekenen van een trendbreuk naar een minder overspannen arbeidsmarkt in de gastvrijheidssector?
03/07/25
Steeds meer reizigers kiezen voor budgetmaatschappijen
Het aantal passagiers dat via Nederlandse luchthavens met een budgetmaatschappij vliegt, is in twintig jaar tijd verdrievoudigd. In 2024 maakten 27,8 miljoen reizigers gebruik van een prijsvechter, tegenover 9,3 miljoen in 2004.
02/07/25
Exclusief voor leden
Starbucks met 180 zitplaatsen opent op Schiphol
Centraal gelegen in de vernieuwde Lounge 1 van Schiphol is geopend een grote Starbucks-locatie van 500 vierkante meter. De herontwikkeling is het resultaat van een nauwe samenwerking tussen Schiphol, Avolta AG en Starbucks.
02/07/25
Minder Nederlanders deze zomer op vakantie
Volgens de meest recente ANWB Vakantiemonitor kiest een kleiner percentage van de Nederlanders – 57% vergeleken met 73% vorig jaar – ervoor om in juli en augustus op vakantie te gaan. Deze verschuiving kenmerkt zich door een duidelijke voorkeur voor dichterbij huis. Vakanties binnen Europa en in eigen land winnen terrein, wat resulteert in de auto als meest gekozen vervoermiddel.
02/07/25
Exclusief voor leden
Forse impact van btw-verhoging op logiessector
De btw-verhoging op logies leidt tot een vraagafname tot 30%, een 8,5% lagere omzet uit toeristische overnachtingen en flinke gevolgen voor budgethotels en de logiessector in de grensstreek. Toch wil het kabinet de btw-verhoging niet terugdraaien.
02/07/25
Exclusief voor leden
Versnelling gebruik AI
Van chatbots en sociale media campagnes tot en met werkprocessen in de horeca, AI is niet meer weg te denken uit de sector leisure. Het gebruik van AI maakt een versnelling mee in onze maatschappij.
30/06/25
Metropolitane fietsroute Delft - Naaldwijk in ontwikkeling
De bestaande fietsroute vanuit Westland naar het centrum van Delft wordt ontwikkeld tot metropolitane fietsroute Delft - Naaldwijk.