Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 12-06-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Waterspel & de attractiewaarde van De Krim

Waterspel & de attractiewaarde van De Krim

Met de veeleisende bezoekers van tegenwoordig zijn diversificatie en onderscheiding belangrijke thema’s in de recreatiesector. Watergames & More ziet dat sport- en recreatiebedrijven zoals zwembaden en campings, evenals eigenaren van openbare ruimten, steeds vaker kiezen voor waterspel om voortdurend aantrekkelijk en relevant te blijven voor hun bezoekers en proactief, jaarrond, bezoekersaantallen te beïnvloeden.


Ook bij Vakantiepark de Krim op Texel hebben vier Watergames & More waterglijbanen, een indoor Spray Park (interactieve waterspeelplaats) en een peuterbassin gezorgd voor veel (terugkerende) bezoekers. Bovendien wordt nu een nóg bredere groep bezoekers aangesproken, van jong tot oud, omdat elke waterattractie een andere beleving biedt. Zo zijn er een familieglijbaan, een wildwaterbaan, een snelle bodyslide met tijdsregistratie en een bandenglijbaan met een cone. In diverse glijbanen zijn multimedia-effecten toegevoegd, zoals gethematiseerde muziek, verlichting en interactieve aanraakpunten waarmee punten verdiend kunnen worden voor de competitieve bezoekers. Een fotoshoot tijdens de glijbaanrit zorgt voor een unieke herinnering voor de bezoekers en werkt voor De Krim als marketingmiddel; bezoekers delen de foto met het logo erop op social media.

Zwembad van het jaar

  

Het nautisch gethematiseerde Spray Park van de Krim biedt zowel waterspuiters en waterstort-toestellen voor oudere kinderen als lagere, rustigere waterspeeltoestellen voor jongere kinderen. Het water uit de sproeiers komt op een vlakke vloer terecht en wordt direct afgevoerd, waardoor het een bijzonder veilige speelomgeving biedt.In de zomer van 2017 is het nieuwe zwembad van het vakantiepark geopend. Het publiek reageert sindsdien buitengewoon enthousiast op de spectaculaire attracties, net als professionals in de branche. Inmiddels is het zwembad drukbezocht en in zowel 2017 als 2018 is het veelbekroonde tropisch zwembad zelfs uitgeroepen tot ‘Zwembad van het jaar’. 



Toepassingen bij andere recreatieondernemingen

  

De Krim is een mooi voorbeeld van hoe de attractiewaarde en het concurrentievoordeel verhoogd kunnen worden met waterattracties. Het blijkt een effectieve manier voor recreatieondernemers om grip te krijgen en te houden op (herhaal)bezoeken en daarmee op de commerciële doelen.Afhankelijk van wat het beste bij de recreatieonderneming en diens bezoekers past, worden de attracties op maat samengesteld en gethematiseerd door Watergames & More. Aandacht en service staan daarbij hoog in het vaandel bij dit familiebedrijf. De opdrachtgever wordt gedurende het hele proces volledig ontzorgd. Met de juiste vertaling van de individuele wensen in het ontwerp, hoogwaardige producten en vakkundige mensen, wordt elke uitbreiding, vervanging of nieuwe aanschaf gegarandeerd een succesvolle attractie. Neem voor meer informatie en/of advies contact op met Watergames & More.



 
Link: https://www.watergamesandmore.com
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, bungalowparken, campings, kampeerterreinen, zwembaden, sprayparken

CELTH



||| Nieuws |||

20/05/25
Open Watersport Weken 2025 trekken meer dan 25.000 bezoekers
De derde editie van de Open Watersport Weken, die plaatsvonden van 5 april tot en met 18 mei in Frie...
20/05/25
Exclusief voor leden
Waarom we landgenoten tijdens vakantie vermijden
Hard praten, zeuren over het eten en alleen maar bezig zijn met geld. Maar liefst 69 procent van alle Nederlanders ergert zich tijdens de vakantie aan het gedrag van landgenoten.
19/05/25
Exclusief voor leden
Flexibel arbeidscontract moet meer zekerheid bieden
Werknemers met een flexibel arbeidscontract krijgen meer zekerheid over hun inkomen en hun werktijd. Zo krijgen uitzendkrachten recht op ten minste gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden als reguliere werknemers. Dat staat onder meer in een wetsvoorstel van ministerie Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
19/05/25
Wisselend beeld Gelders dagbezoek in meivakantie
In de meivakantie hebben attracties op de Veluwe, in de regio Arnhem en het Rijk van Nijmegen meer bezoek ontvangen dan een jaar eerder. Het was wel rustiger in de binnensteden en in de natuur. Er waren meer bezoekers uit andere regio’s.
19/05/25
Exclusief voor leden
Verrassend: treinen goedkoper dan vliegen
Verrassend onderzoek van spaarplatform Raisin dat ziet dat Europese vliegreizen veel duurder zijn dan treinreizen. Een gezin betaalt gemiddeld 62% meer voor het vliegtuig dan met de trein. In 2025 zijn treinreizen in de zomer gemiddeld even duur als in 2024, maar vliegen is 6% duurder geworden. Het maakt wel uit of je met Eurostar of Deutsche Bahn reist.
19/05/25
Biesbosch MuseumEiland verbetert toegankelijkheid voor mindervalide bezoekers
Biesbosch MuseumEiland heeft nieuwe stappen gezet om het Nationaal Park en het museum toegankelijker te maken voor bezoekers met een fysieke beperking. Ook zijn meer bankjes geplaatst.
19/05/25
Elfteling presenteert 'Prinses op de Erwt' met donkere huiskleur
De Efteling heeft met ‘De Prinses op de Erwt’ haar nieuwste sprookje gepresenteerd. De prinses heeft voor het eerst een donkere huidskleur. Volgens lector storytelling Moniek Hover van de Breda University of Applied Sciences past een dergelijke verandering prima bij het fenomeen sprookje.
19/05/25
Huurauto op vakantie: prijzen sinds 2022 meer dan gehalveerd
De prijzen voor huurauto’s op populaire Europese vakantiebestemmingen zijn in drie jaar tijd met meer dan 50 procent gedaald. Dat blijkt uit de jaarlijkse inventarisatie van Enterprise Car Sharing & Rental.

||| Agenda |||

20/05/25 t/m 22-05-25
20/05/25 t/m 22-05-25: Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingt...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...