Geplaatst op: 11-06-2019

Directie Eijsink verwelkomt CTO Hans Gringhuis

Directie Eijsink verwelkomt CTO Hans Gringhuis
Van links naar rechts: René Eijsink, Björn Nijhuis, Ferenc Birkerhäger en Hans Gringhuis.

Het voorheen driekoppige directieteam van automatiseringsspecialist Eijsink is vanaf vandaag uitgebreid met een CTO. Hans Gringhuis wordt verantwoordelijk voor de inhouse softwareontwikkeling; Eijsink heeft meer dan 35 eigen developers in dienst. "Door de ontwikkeling van kassaleverancier naar totaaloplosser in automatisering is onze eigen softwareontwikkeling steeds meer het hart geworden van de organisatie. Daarom ontstond de behoefte aan een gespecialiseerde technisch directeur, om die groei te waarborgen en nog efficiënter vorm te geven”, aldus operationeel directeur Björn Nijhuis.

Nijhuis legt uit dat Eijsink in de toekomst alleen maar meer focus op en groei in softwareontwikkeling verwacht. Eijsink zet al jaren in op high-end software en de ontwikkeling van totaaloplossingen met bijvoorbeeld de kassa, selfservice kiosk, keukenmanagement, QR-bestellen en webshop in één. "Flexibiliteit is de toekomst. Over een aantal jaren regelen we praktisch alles met de handzame smartdevices die we bij ons dragen. Die vrijheid geeft je de ruimte om door te ontwikkelen; software moet zich kunnen vormen naar je zaak, niet andersom. Daarom is ons inhouse ontwikkelde platform booq méér dan de slimste tabletkassa. Het is een multiplatform POS-systeem dat we steeds meer hardware- en besturingssysteem onafhankelijk maken.”

Om de beoogde groei optimaal te faciliteren, zocht Eijsink iemand met veel ervaring in een stevige functie op het gebied van softwareontwikkeling. Iemand met het juiste gevoel bij haar oplossingen en met hart voor de zaak. Dat werd Hans Gringhuis, voormalig CTO van Luminis, een softwarebedrijf waar Eijsink al nauw mee samenwerkt. Gringhuis is jarenlang actief geweest als softwarearchitect en daarna als CTO, vooral gericht op het realiseren van exponentiële groeistrategieën en nieuwe proposities. "Relevant zijn en echt iets toevoegen, dat vind ik belangrijk.” Gringhuis ziet daarbij niet alleen de waarde van software en data maar vooral ook het belang van het menselijk aspect. "Ik zie bij Eijsink veel kansen. Allereerst vanwege het perspectief dat haar aanpak en oplossingen bieden, maar ook vanwege de betrokkenheid en de persoonlijke aanpak die hier in het DNA zitten. Daarmee maak je het verschil.”

Björn Nijhuis, Ferenc Birkenhäger (algemeen directeur) en René Eijsink (commercieel directeur) zijn erg blij met de komst van Gringhuis. "Een logische stap in het groeitraject van ons platform booq. Als trendsetter willen we dat tempo er ook inhouden”, licht Nijhuis toe. "Met Hans zetten we nóg gerichter koers op de ideale combinatie van de service van offline en de flexibiliteit van online. We zijn trots dat hij ons directieteam komt versterken.”

Trefwoorden: Dagrecreatie, verblijfsrecreatie, ICT, Automatisering

CELTH



||| Nieuws |||

26/06/26
Hoe zal de nieuwe Rijksbouwmeester ruimtelijke keuzes maken
De ministerraad heeft ingestemd met de voordracht van Cécilia Gross tot Rijksbouwmeester. Zij volgt Francesco Veenstra op, die tot 1 september 2026 Rijksbouwmeester blijft.
25/06/26
Exclusief voor leden
Metrostation Rhoon uitstappen en meteen in de natuur recreëren
De aansluiting van ov-punten op recreatie is een trend. De tweede van vier Groene Haltes in de provincie Zuid-Holland is open. Vanaf nu is metrostation Rhoon officieel een Groene Halte.
25/06/26
Reismedia over naar ProMedia
ProMedia Group heeft Reismedia B.V. overgenomen. Met deze acquisitie versterkt ProMedia haar positie binnen de (zaken)reis- en luchtvaartsector. Die ambitie werd al duidelijk met de overname van Flightglobal.
25/06/26
Hoe werkt het proces rondom schuimbeton storten en waar je op moet letten
Bij een nieuwe vloer draait alles om de basis. Ziet de afwerking er straks prachtig uit, maar klopt de onderlaag niet, dan krijg je vroeg of laat gedoe. Schuimbeton wordt vaak gebruikt als lichte, isolerende laag onder een dekvloer. Het materiaal vult ruimtes goed op en zorgt voor een vlakke ondergrond. Toch is het geen klus die je even tussen koffie en lunch doet. Het storten vraagt voorbereiding, kennis en de juiste uitvoering.
24/06/26
Nieuwe belangenorganisatie Hotel Alliantie Nederland
Hotel Alliantie Nederland is op 18 juni officieel gelanceerd in Grand Hotel Huis ter Duin. De stichting zet zich in voor een sterkere vertegenwoordiging van de Nederlandse hotellerie en vraagt aandacht voor de economische en maatschappelijke betekenis van gastvrijheid.
24/06/26
Integratie Stip reizen in Corendon
Stip Reizen wordt een volledig onderdeel van touroperator Corendon.
24/06/26
Exclusief voor leden
Better Places lanceert keuzehulp voor bewustere reiskeuzes
Veel reizigers willen wel bewustere keuzes maken, maar weten niet waar ze moeten beginnen. Daarom ontwikkelde touroperator Better Places met steun van het Europese innovatieprogramma Cross-Re-Tour, een nieuwe online keuzehulp.
24/06/26
Eerder waterpret in Dierenpark Amersfoort door hitte
DierenPark Amersfoort maakt zich eerder klaar voor een verkoelende zomer. Vanaf deze week kunnen bezoekers al de verkoeling opzoeken onder de speelfonteinen en spetteren in de Bosbeek. In aanloop naar het evenement Waterpret! (4 juli t/m 30 augustus) worden de verkoelende zomeractiviteiten steeds verder uitgebreid.

||| Agenda |||

07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
02/11/26
02/11/26 t/m 02-11-26: Global European Marketplace 2026
Are you looking to connect with international buyers and grow your business?Become a member of ETOA ...