Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 15-05-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Camperbeurs in Hardenberg viert 10-jarig bestaan in september

Camperbeurs in Hardenberg viert 10-jarig bestaan in september

Voor het tiende jaar op rij keert Camperbeurs terug naar Hardenberg als afsluiter van de zomerperiode. Het is een jaarlijks terugkerend event dat gemiddeld bezocht wordt door ruim 6.000 bezoekers. De komende editie van Camperbeurs vindt plaats op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 september 2019 in Evenementenhal Hardenberg.


Na tien jaar is Camperbeurs in Hardenberg een begrip geworden. Nederland telt een aantal grote nationale vakantiebeurzen, waar Camperbeurs ook deel van uit maakt. De beurs onderscheidt zich met name vanwege het grote aanbod aan tweedehands en nieuwe campers.


Voor de aankomende editie van Camperbeurs kan de bezoeker weer een divers en uitgebreid aanbod verwachten. De organisatie zet in totaal maar liefst 5 beurshallen in. De populariteit van de camper groeit enorm. Zowel de verkoop van nieuwe als tweedehands campers stijgt al voor het tweede jaar op rij. Op dit moment telt Nederland zo’n 115.000 campers, een verdubbeling van tien jaar geleden.


Wie geïnteresseerd is in de aankoop van een camper, meer informatie wil over het huren van een camper of op zoek is naar een bedrijf die een droomcamper kan ontwerpen vindt dit allemaal op Camperbeurs. Bezoekers kunnen ook terecht voor een divers aanbod aan camper-accessoires voor in en rondom de camper.


Daarnaast worden er diverse activiteiten aangeboden. Zo kunnen bezoekers aanschuiven in het campertheater waar doorlopend presentaties gegeven worden door experts.

Link: https://booking.evenementenhal.nl/nl/camperbeurs-hardenberg-2019/hardenberg
Trefwoorden: Camperbeurs, event, lustrum

CELTH



||| Nieuws |||

09/07/25
Mag je dat souvenir meenemen?
Vakantiegangers zijn zich er vaak niet van bewust dat souvenirs van beschermde soorten afkomstig kunnen zijn, meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Denk bijvoorbeeld aan sieraden gemaakt van schelpen, tassen van slangenleer, cactussen of kaviaar.
08/07/25
Exclusief voor leden
Minor Hotels sleutelt aan B2B platformen
Minor Hotels (560 hotels wereldwijd) zet een stap binnen de B2B-strategie met de lancering van Minor...
07/07/25
SVR vraagt om betaalbaar houden van kampeervakanties
Stichting Vrije Recreatie (SVR) meldt dat kampeervakanties té duur dreigen te worden voor de gast door stijgende toeristenbelasting in combinatie met stijgende kosten bij horeca en supermarkten.
04/07/25
Waar genieten Nederlanders deze zomer van hun vakantie?
De zomervakantie staat voor de deur en veel Nederlanders maken zich op voor een welverdiende reis naar het buitenland. Volgens reisorganisatie TUI blijven Spanje, Griekenland en Turkije de populairste Europese vliegbestemmingen.
02/07/25
Minder Nederlanders deze zomer op vakantie
Volgens de meest recente ANWB Vakantiemonitor kiest een kleiner percentage van de Nederlanders – 57% vergeleken met 73% vorig jaar – ervoor om in juli en augustus op vakantie te gaan. Deze verschuiving kenmerkt zich door een duidelijke voorkeur voor dichterbij huis. Vakanties binnen Europa en in eigen land winnen terrein, wat resulteert in de auto als meest gekozen vervoermiddel.
27/06/25
Exclusief voor leden
Hoge prijzen zetten Nederlands kusttoerisme onder druk
De Nederlandse kust dreigt binnen- en buitenlandse toeristen kwijt te raken door oplopende prijzen. Een dagje strand kost al snel 100 euro. Dat zet de concurrentiepositie van de Nederlandse kustregio’s onder druk. De kust kan aantrekkelijk blijven als horecaondernemers inzetten op een betere prijs-kwaliteitverhouding. Dat stelt sectorspecialist Services & Leisure Sjuk Akkerman van ING.
26/06/25
VVKR ontvangt 500ste lid
De Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VVKR) verwelkomt met trots haar 500ste lid: Tuktuk Reis Sri Lanka.
26/06/25
Exclusief voor leden
Wat zijn de best gewaardeerde Europese en Nederlandse stranden?
De zomer van 2025 staat voor de deur en strandliefhebbers kunnen hun hart ophalen. Maar waar kunnen ze het best hun handdoekje leggen? Vakantieplatform Holidu analyseerde de Google Maps-recensies. Beste Europese strand is Spiaggia dei Conigli op Lampedusa in Italië. Voor het beste Nederlandse strand moet je naar dat van Renesse in Zeeland.