Geplaatst op: 06-12-2018
Auteur: Marc Gerlings

Knoevelkinderen halen kerstman binnen in Maastricht

Knoevelkinderen halen kerstman binnen in Maastricht
Foto: Maastricht Marketing
Pretoogjes verschijnen op het gezicht van Jamie (12 jaar). Trots dat hij als een van de grotere Knoevelkinderen mee mag helpen met de organisatie van de aankomst. Dat neemt niet weg dat hij wensen heeft voor de Kerstman. ‘Als ik hem spreek vraag ik hem of ik alsjeblieft, mag bungeejumpen. Of misschien wel Enzo Knol ontmoeten!’ Jamie is één van de langdurig zieke kinderen die op vrijdag 7 december 2018 de Kerstman mag vergezellen als hij officieel zijn intrede doet in ons land. Maastricht zet het binnenhalen van de Kerstman op de kaart als de 'nationale aankomst'

De langdurig zieke kinderen van Stichting de Knoevel die de Kerstman in zijn laatste kilometers in de trein vergezellen, maken het voor hem allemaal heel bijzonder. De Kerstman kijkt ernaar uit om iedereen te spreken:Het zijn de sympathieke, grappige of aandoenlijke uitspraken die de kerstperiode zo magisch maken. Uiteindelijk gaat het erom dat we allemaal meer aandacht voor elkaar hebben. En de lach op die gezichtjes, daar doe ik het voor!

Route naar Magisch Maastricht op het Vrijthof
Eenmaal aangekomen op het Centraal Station in Maastricht, zullen tegen 16.40 uur nog meer jubelende kinderen de Kerstman opwachten om vervolgens samen te vertrekken in een bonte stoet richting zijn huis op het charmante Vrijthof. Tot en met 31 december ontvangt hij hier graag zijn bezoek.
Trefwoorden: kertsmis, kerstman, Maastricht

CELTH



||| Nieuws |||

20/06/25
Exclusief voor leden
Provincie Limburg schiet musea te hulp
De drie provinciale musea in Limburg krijgen hulp van de Provincie om hun stijgende kosten te kunnen betalen.
20/06/25
Nieuw VVV Bezoekerscentrum Stavoren feestelijk geopend
Op donderdag 19 juni is het vernieuwde VVV bezoekerscentrum in Stavoren officieel geopend. Het nieuwe bezoekerscentrum richt zich op interactiviteit, beleving en inspiratie. Een van de blikvangers is een grote interactieve kaart van de IJsselmeerkust, waarmee bezoekers unieke plekken in de regio kunnen ontdekken.
20/06/25
Rode Kruis: gebruik je verstand bij warme festivals
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
20/06/25
Exclusief voor leden
Recreatief fietsen in de lift: ontspanning en gezondheid als belangrijkste drijfveren
Het recreatief fietsen in Nederland zit in de lift. Nederlanders maken jaarlijks in totaal 532 miljo...
20/06/25
Groei Nederlands toerisme in april 2025: autonome stijging én gunstige vakantiespreiding
Het Nederlandse toerisme heeft in april 2025 een duidelijke groei doorgemaakt ten opzichte van april 2024. Volgens cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) steeg het aantal gasten met 459.000 en het aantal overnachtingen met ruim 2,1 miljoen. Deze stijging is deels toe te schrijven aan autonome groei in het toerisme, maar ook aan de gunstige ligging van de meivakantie en Pasen in 2025.
19/06/25
Vrijwilligers erfgoed en natuur krijgen waardering
Onder het motto ‘Handen uit de mouwen!’ werd zaterdag in vestingstad Hellevoetsluis de Provinciale Vrijwilligersdag 2025 feestelijk geopend door gedeputeerden Anne Koning en Meindert Stolk. De jaarlijkse bijeenkomst zette de duizenden vrijwilligers in het erfgoed en groen van Zuid-Holland in het zonnetje.
19/06/25
Corendon gaat samenwerking aan voor culinaire excursies
Corendon werkt sinds mei samen met het internationale platform ResiRest. ResiRest biedt food-excursies in onder meer de Turkse regio Antalya aan. Een uitrol naar andere destinaties staat op de planning.
19/06/25
Exclusief voor leden
BRO wordt Movares
"De naam BRO gaat verdwijnen en dat doet wel pijn", meldt de directie van BRO. "We gaan met 10 afzonderlijke bedrijven samen het nieuwe Movares vormen."

||| Agenda |||

24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...
27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...