Geplaatst op: 05-06-2018

Team Fenix is klaar voor auto-avontuur StreetGasm 2000

Team Fenix is klaar voor auto-avontuur StreetGasm 2000


Attractiepark Toverland is vertegenwoordigd bij het toonaangevende auto-evenement StreetGasm 2000. Vanaf zaterdag 9 juni 2018 zal Team Fenix deelnemen aan road adventure SG2K 7 – Lucky Number Seven. De auto van Team Fenix is geïnspireerd op de gelijknamige achtbaan die binnenkort in Toverland wordt geopend. In zes dagen tijd zal de Fenix-auto een uitdagende route van 2000 mijl afleggen door Zuidoost-Europa.


Team Fenix rijdt in een Porsche 911 Turbo S. Vooraan op de auto prijkt de kop van Fenix, een mythische vuurvogel die eens in de zoveel tijd herrijst uit zijn eigen as. De kop is een exacte replica van de kop op de treinen van de gelijknamige coaster. De Porsche is verder afgewerkt met reflecterende 3D-veren van Fenix en ook de achtbaantrack is in het ontwerp verwerkt. De metallic zwarte basis geeft het gevoel dat Fenix door de nacht vliegt (carwrap door Wrap My Ride). Als klap op de vuurpijl is in de voorklep van de auto een vuurwerkfontein geplaatst. Janou Gelissen, tweede generatie van het familiebedrijf en initiator van dit project, is erg trots op het eindresultaat. Het is een ludieke manier om mensen nieuwsgierig te maken naar de gloednieuwe wing coaster Fenix. Deze is spectaculair, snel en gewaagd, net zoals deze prachtige Porsche. Het realiseren van de Fenix-Porsche is mogelijk gemaakt door Team 12.


Lucky Number Seven
Tijdens StreetGasm 2000 7 – Lucky Number Seven legt team Fenix een route van 2000 mijl (3219 kilometer) af door Zuidoost-Europa. De start is op zaterdag 9 juni in Portoroz Slovenië en de avontuurlijke reis eindigt op donderdag 14 juni in Boekarest, Roemenië. De route is strikt geheim en wordt op dagbasis bekendgemaakt. Er nemen in totaal 120 auto’s deel aan dit evenement. Team Fenix is te volgen via het Instagramaccount teamfenixsg2k7. StreetGasm 2000 is in de loop der jaren uitgegroeid tot een van Europa’s meest toonaangevende road adventures.


Grootse uitbreiding Toverland
Op zaterdag 7 juli 2018 opent Attractiepark Toverland het nieuwe entreegebied Port Laguna en het nieuwe themagebied Avalon. In Avalon staat de spectaculaire wing coaster Fenix centraal. Bij dit type achtbaan hangen de karretjes naast de rails, waardoor er een unieke vliegervaring gecreëerd wordt. De leverancier is de toonaangevende Zwitserse achtbaanbouwer Bolliger & Mabillard. Fenix is maar liefst veertig meter hoog, 813 meter lang en heeft een topsnelheid van 95 km/u. Tijdens de rit gaan inzittenden drie keer over de kop.

Link: https://2018.toverland.com
Trefwoorden: auto evenement, auto tourrit, achtbaan, attractiepark

CELTH



||| Nieuws |||

02/07/26
Actie wittebroodsweken Taylor Swift in Kunstmuseum Den Haag
Het zal je vast niet ontgaan zijn, de geruchtenmachine over het huwelijk van megaster Taylor Swift draait op volle toeren. Het Kunstmuseum Den Haag speelt daar handig op in met de Wonderstruck jurk van Taylor.
02/07/26
Exclusief voor leden
Mensen in groene woonomgeving doen minder beroep op geestelijke gezondheidszorg
Groen in de wijk helpt niet alleen tegen hittestress maar legt ook minder druk op de geestelijke gezondheidszorg. Dat blijkt uit een studie van de Open Universiteit in samenwerking met de grootste Vlaamse zorgverzekeraar CM.
02/07/26
Verkiezing ‘Leukste Uitje 2027’ van start
De verkiezing ‘Leukste Uitje 2027’ is van start gegaan; een voortzetting van de verkiezingen die de ANWB jarenlang organiseerde en vorig jaar door een nieuw team werd omarmd.
02/07/26
Hoe bedrijfstrainingen bijdragen aan een betere samenwerking
Goede samenwerking ontstaat zelden vanzelf. Teams bestaan uit mensen met verschillende karakters, communicatiestijlen en verwachtingen, en juist daar loopt het in de praktijk vaak vast. Bedrijfstrainingen zijn een effectieve manier om die samenwerking structureel te verbeteren: niet met losse theorie, maar met vaardigheden die mensen de volgende werkdag al toepassen. In dit artikel lees je waarom samenwerking soms stroef loopt en op welke vijf manieren bedrijfstrainingen een team sterker, opener en effectiever maken.
30/06/26
28% plant vakantie in eigen land
De zomervakantie staat voor de deur en de vakantielust onder Nederlanders blijft onverminderd groot. Bijna negen op de tien Nederlanders (89%) zijn van plan om de komende twaalf maanden op vakantie te gaan. Vaker dan vorig jaar wordt voor een vakantie relatief dicht bij huis gekozen.
30/06/26
BUas viert 60 jaar
Dit jaar bestaat Breda University of Applied Sciences (BUas en voorheen NHTV) 60 jaar! BUas viert dat op vrijdag 11 september met een groots alumni event en tevens de opening van het academisch jaar.
30/06/26
Luxe op het water biedt meer dan alleen varen
Wanneer je denkt aan luxe op het water, komen beelden van glanzende jachten en kristalhelder water waarschijnlijk naar boven. Maar luxe watersport gaat verder dan alleen maar een boottochtje maken. Het draait om de hele ervaring: van het moment dat je aan boord stapt tot het moment dat je weer terugkeert naar de haven. Alles moet kloppen. Een beetje zoals in een vijfsterrenhotel, maar dan op het water.
29/06/26
Exclusief voor leden
Aanpassing concurrentiebeding maakt arbeidsmarkt flexibeler
Het kabinet past het concurrentiebeding aan. Het moet voor werknemers makkelijker worden om van baan te wisselen. Dit wordt nu te veel beperkt doordat te veel werknemers een concurrentiebeding hebben. Ook voor werkgevers is het daardoor moeilijker om personeel aan te trekken.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...