Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 06-04-2018
Auteur: Marc Gerlings

Kans voor groei easyJet in Frankrijk

Kans voor groei easyJet in Frankrijk

Met het openen van een basis bij de luchthaven van Bordeaux ziet het er naar uit dat de groeicijfers van luchtvaartmaatschappij eayJet verder worden gesteund door groei in de Franse markt. Maart was in totaal 8,6% meer passagiers dan dezelfde maand in 2017.

De vervoerscijfers van easyJet van de maand maart 2018 laten zien dat er 8,6% meer passagiers zijn vervoerd dan een jaar eerder. De afgelopen 12 maanden hebben meer dan 82 miljoen passagiers gebruik gemaakt van easyJet’s Europese netwerk. De vervoerscijfers zijn ook 3,4% hoger ten opzichte van maart 2017.


In maart is de bezettingsgraad gestegen naar 93,4% bij een capaciteitstoename van 6,8% in de afgelopen 12 maanden. easyJet heeft in maart 2018 over het hele netwerk meer dan 44.000 vluchten uitgevoerd en 6,5 miljoen passagiers vervoerd.


In maart heeft easyJet het schema van haar eerste zomerseizoen op de luchthaven Berlijn Tegel gepresenteerd.

Trefwoorden: toerisme, luchtvaart, vliegen

CELTH



||| Nieuws |||

10/07/25
Exclusief voor leden
Madurodam opent grootste attractie ooit: De Windjager
Madurodam in Den Haag heeft vandaag haar nieuwste en grootste overdekte attractie geopend: De Windjager. Deze innovatieve dark ride laat bezoekers op meeslepende wijze ervaren hoe Nederland al eeuwenlang de kracht van de wind benut.
10/07/25
RBT Heuvelrug & Vallei heeft veel bereikt in 2024 maar ook uitdagingen in jubileumjaar
Het Regionaal Bureau voor Toerisme Heuvelrug & Vallei heeft een prima 2024 achter de rug. Dat blijkt uit het onlangs gepubliceerde jaarverslag.
10/07/25
TopParken opent eerste indoor Funzone op Bospark Ede
TopParken heeft afgelopen zaterdag haar eerste indoor Funzone geopend op Bospark Ede. De feestelijke opening trok veel belangstelling van vakantiegasten, woningeigenaren en medewerkers. De nieuwe speelfaciliteit is niet alleen toegankelijk voor parkbezoekers, maar ook voor mensen van buitenaf.
10/07/25
Eerste Escape Tour gelanceerd in DrentheRoutes-app
Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Breeland Recreatie in Annen is de eerste Escape Tour in de DrentheRoutes-app officieel gelanceerd. Wethouder Richard Heling van de gemeente Aa en Hunze gaf het startsein voor deze nieuwe recreatieve belevenis: een app-gestuurde speurtocht in de buitenlucht.
10/07/25
Bezuiniging van 24 miljoen euro op nationale parken definitief van de baan
De voorgenomen bezuiniging van op de Nationale Parken in Nederland is definitief geschrapt. De bezuiniging, die in eerste instantie was opgenomen in de Voorjaarsnota, leidde tot grote zorgen bij natuurorganisaties, provincies en terreinbeheerders.
10/07/25
Exclusief voor leden
Europeanen willen sneller en beter spoorvervoer
Een ruime meerderheid van de Europeanen vindt dat het spoorvervoer tussen EU-landen dringend verbeterd moet worden. Dat blijkt uit een nieuwe peiling van Polling Europe onder ruim 5.000 inwoners van de 27 EU-lidstaten
10/07/25
Exclusief voor leden
Vrije consumptie stagneert, grote verschillen in vrijetijdssector
Nederlandse consumenten maken een pas op de plaats. Uit transactiedata van ING blijkt dat consumenten iets minder goederen en iets meer diensten kochten. Uit de vrijetijdssector komen wisselende resultaten naar voren.
10/07/25
Andere Tijden viert 25-jarig jubileum met aflevering over vrije tijd
Het geschiedenisprogramma Andere Tijden bestaat 25 jaar. Al een kwart eeuw brengt het programma bijzondere verhalen uit de recente geschiedenis, met oog voor de actualiteit, verrassende invalshoeken, onbekende feiten en unieke beelden. De eerste aflevering op 22 juli gaat over vrije tijd.