Eerste night at the museum bij Limburgs Museum
Op vrijdag 6 april blijft het Limburgs Museum voor het eerst
in zijn bestaan de hele avond open. Voor bezoekers valt er die avond tot 23:00
uur van alles te beleven, van griezeltocht tot griezelkwis. Centraal staat de
tentoonstelling over kinderboekenschrijver Paul van Loon: Paul van Loon – De
Andere Werkelijkheid, maar ook alle andere zalen van het museum blijven
open.
Slechts 150 toegangskaarten zijn er beschikbaar, dus wie de eerste Night at the
Museum wil meemaken, moet er snel bij zijn. De band Paul van Loon & Andere
Snuiters treedt op. En de kans om allerlei bekende figuren uit Paul van
Loon-boeken tegen het lijf te lopen, zoals Dolfje Weerwolfje en Foeksia de
miniheks. Je kunt een speurtocht in het museum doen, er is griezelgebak en
heksenranja. En je kunt, als je durft, door de grote museumzalen dwalen op zoek
naar historische schatten. Verder staat de échte Griezelbus voor het museum
geparkeerd: daar kunnen bezoekers de Griezelkwis in spelen. Natuurlijk is er
ook een gelegenheid om een handtekening van Paul van Loon te scoren en om met
de schrijver op de foto te gaan.
De Night at the Museum begint op 6 april om 18:30 uur. Om 23:00 uur sluiten de
museumdeuren. Durf jij daarna zelfs de hele nacht te blijven slapen? Doe dan
mee aan onze Slaapwedstrijd. De 8 winnaars winnen een logeerpartij, met als
hoogtepunt: een griezelverhaaltje-voor-het-slapengaan van kinderboekenschrijver
Paul van Loon zelf.
Trefwoorden: museum, cultuur, marketing
|
|
20/08/25
Hoewel de top 5 nazomerbestemmingen bij touroperator de VakantieDiscounter ongewijzigd blijft (Spanje, Turkije, Griekenland, Egypte en Italië), zijn binnen de overige bestemmingen duidelijke verschuivingen zichtbaar. Plus nog een paar interessante reistrends.
|
20/08/25
Het Nederlandse bedrijf Van Oord heeft een contract verworven voor het aanleggen van het kunstmatige eiland Naïa Island Dubai, een nieuwe ontwikkeling vlak voor de kust van Jumeirah.
|
19/08/25
Booking.com merkt de onrust in de markt van hotels door de komende btw-verandering van 9 naar 21%. D...
|
19/08/25
De Duurzame KampeerAwards zetten bedrijven in het zonnetje die de kampeerbranche verduurzamen. Of het nu gaat om een innovatief kampeermiddel, een natuurvriendelijke kampeerplek of een slim concept dat de sector verder helpt. Aanmelden voor deze awards kan nog tot 29 augustus.
|
19/08/25
Nederlandse Bed & Breakfasts doen deze zomer goede zaken, blijkt uit de nieuwste cijfers van Bedandbreakfast.nl. Het aantal reserveringsaanvragen op de website ligt deze zomer 13% hoger ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
|
18/08/25
Per 15 september van dit jaar zal Jacqueline Lijs de rol van directeur-bestuurder van Visit Flevoland vervullen. Hiermee volgt zij Brigitte Daalder op.
|
14/08/25
Terwijl Nederland massaal op vakantie is, draait de ANWB Alarmcentrale op volle kracht. Halverwege het zomerseizoen heeft de ANWB Alarmcentrale al ruim 450.000 meldingen ontvangen van vakantiegangers in binnen- en buitenland. Op drukke dagen gaat het om zo’n 15.000 digitale meldingen en telefoontjes per dag. Opvallend is dat steeds meer pechhulpvragen komen uit Scandinavië, terwijl het aantal meldingen uit traditionele zonbestemmingen zoals Frankrijk en Italië achterblijft.
|
13/08/25
Sinds half juli ligt het aantal last minute zonbestemmingen bij touroperator Sunweb bijna 15% hoger ...
|
|
27/08/25
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
|
22/09/25
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
|
11/11/25 t/m 13-11-25
Recreatie Vakbeurs is dé jaarlijkse vakbeurs voor professionals in de recreatiebranche in de ...
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
|