Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 14-08-2017
Auteur: Marc Gerlings

Vuurwerkfestival Scheveningen van start

Vuurwerkfestival Scheveningen van start
Guido Venema, Vanessa van der Vaart en Bjorn van Dijl: het bestuur van Stichting Internationaal Vuurwerkfestival Scheveningen. Foto: Richard Mulder.
De 38ste editie van het Internationaal Vuurwerkfestival Scheveningen is afgelopen zaterdagavond succesvol van start gegaan met zo'n 85.000 bezoekers. 

Vuurwerkliefhebbers waren massaal afgereisd naar de badplaats om de spectaculaire vuurwerkshows te bekijken. Het Internationaal Vuurwerkfestival Scheveningen duurt nog drie dagen, met op zaterdag 12 augustus de shows van China en Frankrijk, vrijdag 18 augustus de shows van van Japan en België en op zaterdag 19 augustus sluiten Portugal en titelverdediger Spanje het festival af. Daarna wordt de winnaar van het Meest spectaculaire vuurwerk bekendgemaakt.

Voor meer informatiewww.vuurwerkfestivalscheveningen.com